Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100

EAN kód: 4052138000212

Náhledy produktu

Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100
Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100

Cena pro Vás: 590 Kč, nebo 22.30 €

Obvyklá cena: 890 Kč

Kolik ušetříte: 300 Kč (-34 %)


Dostupnost: na dotaz

Dotaz na dostupnost

Podrobné informace o produktu

Popis

Okenní těsnění AirLock 100 zabraňuje zpětnému proudění teplého vzduchu do místnosti. Díky tomu můžete chladit i večer při rozsvíceném světle a do pokoje Vám nepronikne žádný obtížný hmyz.
Efektivní ochrana – těsnění nepropouští teplý vzduch zpět do místnosti. Díky tomu je chlazení účinnější a ekonomičtější.
Univerzální řešení vhodné pro většinu oken, sušiček a klimatizací – AirLock 100 se hodí na všechny běžné okenní konstrukce s maximálním obvodem 400 cm.
Jednoduchá instalace – žádné vrtání ani složitá montáž. Těsnění nalepíte na okno a koncovou část hadice klimatizace protáhnete pootevřeným zdrhovadlem ven.
Nezabraňuje zavření okna – AirLock 100 nemusíte sundávat, ani když máte mobilní klimatizaci právě odpojenou. Okno snadno zavřete i s nainstalovaným těsněním.
Nepropouští dovnitř komáry a jiný nežádoucí hmyz – okno můžete mít otevřené i večer, když v domácnosti svítíte, aniž byste se museli bát náletu komárů, můr a dalšího hmyzu.

Délka těsnění 3,9 m.
Produktové video ke shlédnutí: zde.

Český návod k použití:
1) Nejdříve otevřete okno a očistěte povrch v místech přilepení od prachu a mastnoty.Odlepte suchý zip ze strany A a přilepte jej na pevný okenní rám/parapet(strana A).
Dbejte na to, aby se páska nedotýkala okenního těsnění. Okno musí být možné pohodlně zavřít.
2) Přilepte suchý zip (strana B) na boční nebo vnitřní část okenního křídla. Ujistěte se, že je možné okno bezpečně zavřít.
3) Nyní na instalované suché zipy připevněte okenní těsnění Air lock (posuvné zipy jsou zapnuté). Začněte stranou A z okenního rámu. Postupujte od středu těsnění Air lock a středu okenního rámu dále po stranách.
4) Zavřete okno a ověřte, že zda těsnění Air lock není oknem přivřeno.
5) Připevněte těsnění Air Lock k okennímu křídlu (strana B) pomocí suchého zipu (posuvné zipy jsou stále zapnuté). Postupujte od středu těsnění Air lock a středu okenního rámu dále po stranách.
6) Lehce otevřete okno, lehce otevřete posuvný zip. Do otvoru vložte ventilační hadici klimatizace nebo sušičky a upevněte ji zavřením posuvných jezdců zipů.
7) Těsnění Air lock je připraveno k použití.

Zadejte kontaktní údaje


Dobrý den,
XY Vám posílá odkaz na produkt Air lock 100 - Okenní těsnění-řešení pro zakrytí okna pro použití klimatizace nebo sušičky Air lock 100 prezentovaný na stránkách http://www.servis-whirlpool.cz.

Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Dostupnost produktu můžete zjistit také e-mailovým dotazem zaslaným na maloobchod@apservispraha.cz
nebo telefonicky na čísle +420 840 110 122.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.