Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Topné těleso pračky s poniklovaným povrchem 2050 W
Kód:481010645279

Nejprodávanější univerzální topné těleso pro pračky Whirlpool. Výkon topení činí 2050 W. Speciální poniklovaný povrch prodlužuje životnost spirály a lépe zabraňuje usazování vodního kamene. Teplotní čidlo je snadno vyměnitelné a dá se snadno dokoupit i samostatně. Topné těleso obsahuje i integrovanou pojistku pro ochranu domácí elektrické sítě. Délka topení od příruby: 240 mm.Otvor na NTC čidlo Díky univerzálním konektorům je možné použít topné těleso v široké škále praček. Odpovídající modely - AWO/C, AWO/D, AWE, AWS, FL a další. Zkušení, profesiální a ověření mechanici doporučují pro ochranu Vaší pračky pravidelně používat odvápňovač každých 6 měsíců. Spolehněte se na vyzkoušené odstraňovače vodního kamene značky Wpro k dostání i ve výhodném balení 12 kusů. Chci vědět více

Skladem > 10 Ks, v pondělí 26.03. u vás

Obvyklá cena: 610 Kč
Kolik ušetříte: 70 Kč (-13%)
540 Kč
€ 20,38
Číslo dílu na nákresu: 4510
Tento díl je použit v: 495 spotřebičích
Záruka: 24 měsíců

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.

Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan
Popis

Nejprodávanější univerzální topné těleso pro pračky Whirlpool. Výkon topení činí 2050 W. Speciální poniklovaný povrch prodlužuje životnost spirály a lépe zabraňuje usazování vodního kamene. Teplotní čidlo je snadno vyměnitelné a dá se snadno dokoupit i samostatně. Topné těleso obsahuje i integrovanou pojistku pro ochranu domácí elektrické sítě. Délka topení od příruby: 240 mm.Otvor na NTC čidlo Díky univerzálním konektorům je možné použít topné těleso v široké škále praček. Odpovídající modely - AWO/C, AWO/D, AWE, AWS, FL a další. Zkušení, profesiální a ověření mechanici doporučují pro ochranu Vaší pračky pravidelně používat odvápňovač každých 6 měsíců. Spolehněte se na vyzkoušené odstraňovače vodního kamene značky Wpro k dostání i ve výhodném balení 12 kusů.


Tento produkt patří do těchto kategorií:
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×