O nás

Tradice

Historie společnosti AP Servis s. r. o. sahá až do roku 1991. Tehdy došlo ke vzniku firmy, která se původně orientovala pouze na servis spotřebičů Tatramat a odborný prodej náhradních dílů. AP Servis tento úkol převzal a prvořadým cílem se stalo zaručit zákazníkům kvalitnější servisní služby a odbornou pomoc v rámci prodeje náhradních dílů.

Poté, co značku Tatramat převzala společnost Whirlpool, rozšířil AP Servis nejen svou specializaci v oblasti servisu a náhradních dílů, ale začal se věnovat i samotnému prodeji spotřebičů této značky. Tento vývoj, úzká specializace a ověřená důvěra ve značku Whirlpool, udělala AP Servis místem, kde dnes zákazník najde komplexní služby, od prodeje, až po odborný servis spotřebičů značek Whirlpool a Bauknecht.

Komplexnost a specializace nabízených služeb

I díky tomu vám nyní můžeme nabídnout prvotřídní služby garantované našimi mnohaletými zkušenostmi. Své servisní služby jsme rozšířili o prodej a poradenství. Svým zákazníkům umíme nabídnout jak kvalitní servis, tak prodej nových spotřebičů, nebo jen originálních náhradních dílů a příslušenství.

Specializace na značku

Velké změny AP Servis zažil v roce 2010. Do své nabídky produktů zařadil další značku z rodiny Whirlpool Corporation – Bauknecht. Značka kvality s pětiletou zárukou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jejím cílem je usnadnit vám běžné práce v domácnosti a zkvalitnit tak celý váš život. Jejími hlavními přednostmi jsou moderní technologie a inovativní design.

Víme, že každý z našich klientů má odlišné potřeby a upřednostňuje jiný styl nákupu, proto jsme pro vás připravili širokou škálu služeb. Vybrané produkty můžete zakoupit v našem e-shopu, nebo  kamenné prodejně v centru Prahy, stačí si jen vybrat. Provozujeme maloobchod i  velkoobchod a zajišťujeme autorizovaný servis značek Whirlpool a Bauknecht. Zakoupit si u nás můžete nejen špičkové spotřebiče, ale také veškeré náhradní díly, příslušenství a doplňky Wpro. Naším cílem je poskytovat služby na té nejvyšší úrovni a zaručit vám absolutní spokojenost.

V roce 2011 AP Servis doplnil své portfolio o chybějící značku z rodiny Whirlpool Corporation pro evropský trh – KitchenAid. Značka s tradicí, která těží ze svých mnohaletých zkušeností a spojuje luxus s praktičností do kuchyně. Nabízí skutečně precizně zpracované výrobky s originálním designem, který si, i díky široké škále barev, s ničím nespletete.

Showroom v centru Prahy

Protože chceme svým klientům nabízet jen ty nejlepší služby, pustili jsme se v roce 2011 do rozsáhlé rekonstrukce prodejní plochy. Vznikl tak v Praze unikátní showroom s největším počtem zastoupených výrobků značek Whirlpool, Bauknecht a KitchenAid na jednom místě!

Lokalita, dostupnost, počet vystavených výrobků, doplňkové služby a odborný personál je to, co vám zpříjemní nákup nového spotřebiče na adrese: Praha 10, Francouzská 233/114

AP Servis s. r. o.
Francouzská 114
101 00 Praha 10

Infolinka 840 110 122

E-mail: info@servis-whirlpool.cz

IČ: 16190726
DIČ: CZ16190726


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.