Sušička NEUTRO 020743A15370 ECO43AS

EAN kód: 851790000210

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
010 480112101159 Control unit Zadat poptávku
011 480112101161 Bracket control unit Zadat poptávku
013 480112101162 Screw M4 x 10 Zadat poptávku
014 480112101163 Seal rear ass. Zadat poptávku
015 480112101164 Pipe external Zadat poptávku
016 480112101165 Connect,gaspipe Zadat poptávku
017 480112101166 Plate relay Zadat poptávku
018 480112101167 Banjo rear Zadat poptávku
019 480112101168 Cover plate Zadat poptávku
020 480112101169 Air guide hot air Zadat poptávku
021 480112101171 Plate insulation air channel Zadat poptávku
022 480112101172 Air guide Zadat poptávku
023 480112101173 Clip Zadat poptávku
024 482000014555 Panel rear ass. Zadat poptávku
025 481932568033 Grommet cable Zadat poptávku
026 480112100757 Nut Zadat poptávku
027 480112101175 Plug ass. Zadat poptávku
028 481229068214 Terminal block f.sheathed heater Zadat poptávku
029 480112101176 Bow ass. exhaust Zadat poptávku
030 480112101177 Waste air hose Zadat poptávku
031 480112101178 Housing ass. 4-way Zadat poptávku
032 482000014550 Burner Zadat poptávku
033 480112101181 Electrode flame failure Zadat poptávku
038 480112101182 Temper.limiter 143 #C inlet Zadat poptávku
039 480112101183 Electrode ignition Zadat poptávku
041 480112101184 Screw M4 x 10 pan screw Zadat poptávku
045 480112101185 Solenoid Zadat poptávku
101 481236158166 Motor with capacitor Zadat poptávku
112 481912118279 Capacitor 8çF - 450V - 6çm dielectric Zadat poptávku
125 481935818131 V-ribbed belt Zadat poptávku
141 481232118094 Cable mains Zadat poptávku
142 481229068217 Terminal Block Zadat poptávku
143 480112101186 Interf.filter Zadat poptávku
144 481229068321 Tab earth assembly Zadat poptávku
196 480112101143 Cabinet ass. Zadat poptávku
199 482000014606 Plinth gun metal Zadat poptávku
201 481246688667 Seal ,door Zadat poptávku
203 480112101144 Door ass. complete Zadat poptávku
203a 480112101148 Frame door glas ass. outer Zadat poptávku
211 481228210309 Timer EC4817.02B Zadat poptávku
213 481913428041 Pilot lamp Zadat poptávku
229 480112101188 Thermostat 60 #C exhaust Zadat poptávku
230 480112101189 Thermostat 130 #C inlet Zadat poptávku
235 482000014551 Switch Startelectronic Zadat poptávku
248 481231038505 Microswitch door Zadat poptávku
249a 480112100419 Relay board Zadat poptávku
250 480112101191 Thermostat 50 #C exhaust Zadat poptávku
266 480112101192 Drum ass. Zadat poptávku
270 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
352 480112101134 Knob timer Zadat poptávku
353 482000014607 Control panel Zadat poptávku
354 480112101194 Centring piece Zadat poptávku
356 480112101195 Screw 6 x 3/8 earth Zadat poptávku
357 480112101196 Screw Zadat poptávku
359 481941719341 Hinge Ignis door mid white Zadat poptávku
362 480112100495 Door glass Zadat poptávku
363 480112101136 Frame door glas outer Zadat poptávku
364 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
365 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
366 481941758128 Hook Zadat poptávku
367 481940448847 palec spinace 131 Kč
369 481949268299 SPONA 48 Kč
370 481946238702 Latch Guide Zadat poptávku
372 480112100003 Holder timer Zadat poptávku
376 480112101147 Panel front Zadat poptávku
386 480112101138 Table top ass. Zadat poptávku
389 480112101197 Screw 6AB x 6.5 Zadat poptávku
391 480112101139 Button ass. Zadat poptávku
393 481940118246 Bracket Zadat poptávku
394 481946278598 Foot, fix Zadat poptávku
396 480112101198 Screw ZN 8 x 3/8 Zadat poptávku
398 480112101199 Screw M4 x 25 Zadat poptávku
403 481246218251 Foot Zadat poptávku
408 481243518092 Clamp cable Zadat poptávku
409 480112101201 Washer M5 A Zadat poptávku
410 480112101202 Screw 6 x 1/2 Zadat poptávku
411 480112101203 Nut M4 Hex Zadat poptávku
412 482000014553 Screw 10-24 UNC x 3/8";Schraube" Zadat poptávku
432 481940449026 Holder Motor (CR03 motor) Zadat poptávku
440 482000014560 Air guide Zadat poptávku
441 481952028022 lozisko predni krat. 73 Kč
442 480112101205 Seal front Zadat poptávku
444 481946698324 Drum lifter Zadat poptávku
445 481952028021 lozisko predni dlou. 106 Kč
446 482000014561 Fan wheel Zadat poptávku
447/1 481944019619 PRÍKLOP 426 Kč
448 481249148006 Spring ring (fan) Zadat poptávku
454 481248128153 Filter V white Zadat poptávku
455 480112101207 Screw 6 x 12 Zadat poptávku
456 480112100362 Seal Zadat poptávku
458 481240448709 Insert No. 2, banjo Zadat poptávku
459 481240448711 Insert No. 1, banjo Zadat poptávku
482 482000014554 Washer M4 Zadat poptávku
497 480112100013 Cover Switch Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.