Sušička NEUTRO 020744A15070 BG44A

EAN kód: 851790000200

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
010 482000014608 Control unit Zadat poptávku
011 480112101161 Bracket control unit Zadat poptávku
013 480112101162 Screw M4 x 10 Zadat poptávku
014 480112101163 Seal rear ass. Zadat poptávku
015 480112101164 Pipe external Zadat poptávku
016 480112101165 Connect,gaspipe Zadat poptávku
017 480112101166 Plate relay Zadat poptávku
018 480112101167 Banjo rear Zadat poptávku
019 480112101168 Cover plate Zadat poptávku
020 482000014609 Air guide hot air Zadat poptávku
021 480112101171 Plate insulation air channel Zadat poptávku
022 480112101172 Air guide Zadat poptávku
023 480112101173 Clip Zadat poptávku
024 482000014610 Panel rear ass. Zadat poptávku
025 481932568033 Grommet cable Zadat poptávku
026 481949268362 Nut, speed Zadat poptávku
027 480112101175 Plug ass. Zadat poptávku
028 481229068214 Terminal block f.sheathed heater Zadat poptávku
029 480112101176 Bow ass. exhaust Zadat poptávku
030 480112101177 Waste air hose Zadat poptávku
031 480112101178 Housing ass. 4-way Zadat poptávku
032 480112101179 Burner ass. gas Zadat poptávku
033 480112101181 Electrode flame failure Zadat poptávku
038 480112101182 Temper.limiter 143 #C inlet Zadat poptávku
039 480112101183 Electrode ignition Zadat poptávku
041 482000014611 Screw M4 x 10 Zadat poptávku
045 480112101185 Solenoid Zadat poptávku
101 481236138075 Motor C040 & 8mF capacitor Zadat poptávku
112 481912118279 Capacitor 8çF - 450V - 6çm dielectric Zadat poptávku
125 481235818168 Belt Zadat poptávku
141 481232118094 Cable mains Zadat poptávku
142 481229068217 Terminal Block Zadat poptávku
143 480112101186 Interf.filter Zadat poptávku
144 481229068321 Tab earth assembly Zadat poptávku
196 480112101187 Cabinet ass. Zadat poptávku
199 482000014612 Plinth mid white Zadat poptávku
201 481246688667 Seal ,door Zadat poptávku
203 481244011807 Door cpl. white Zadat poptávku
203a 481244011817 Door frame white Zadat poptávku
211 482000014613 Timer EC4818.02B Zadat poptávku
213 481228210327 LED anticrease Zadat poptávku
229 480112101188 Thermostat 60 #C exhaust Zadat poptávku
230 480112101189 Thermostat 130 #C inlet Zadat poptávku
235 482000014604 Switch Startelectronic Zadat poptávku
248 480112100052 Switch start Zadat poptávku
249a 481227138507 Microswitch Zadat poptávku
250 480112101191 Thermostat 50 #C exhaust Zadat poptávku
266 480112101192 Drum ass. Zadat poptávku
270 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
352 481241818761 Knob timer white Zadat poptávku
353 482000014614 Control panel mid white Zadat poptávku
356 482000014615 Screw 6 x 7/16 Zadat poptávku
359 481941719341 Hinge Ignis door mid white Zadat poptávku
362 480112100495 Door glass Zadat poptávku
363 480112100351 Door frame Zadat poptávku
364 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
365 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
366 481941758128 Hook Zadat poptávku
369 481949268299 SPONA 48 Kč
370 481946238702 Latch Guide Zadat poptávku
375 482250230131 Screw 6 x 3/8 Zadat poptávku
376 481244011823 Front panel white Zadat poptávku
386 482000014616 Table top mid white Zadat poptávku
389 482000014617 Screw 6AB x 6.5 Zadat poptávku
391 481241018172 Button white Zadat poptávku
393 481940118246 Bracket Zadat poptávku
394 481946278598 Foot, fix Zadat poptávku
396 482250230006 Screw 8 x 3 /8 Zadat poptávku
398 482000014618 Screw M4 x 25 Zadat poptávku
403 481246218251 Foot Zadat poptávku
408 481243518092 Clamp cable Zadat poptávku
409 481953088022 Washer M 5 Zadat poptávku
410 482000014619 Screw 6AB x 13 Zadat poptávku
411 481950518159 Nut M 4 Zadat poptávku
412 482000014553 Screw 10-24 UNC x 3/8";Schraube" Zadat poptávku
432 481940449026 Holder Motor (CR03 motor) Zadat poptávku
434 481940118247 Hoop Zadat poptávku
440 481941878978 Air Guide Zadat poptávku
441 481952028022 lozisko predni krat. 73 Kč
442 480112101205 Seal front Zadat poptávku
443 482250230098 Screw 8 x 5/8 ";Schraube 8 x 5/8 "" Zadat poptávku
445 481952028021 lozisko predni dlou. 106 Kč
446 482000014620 Fan wheel Zadat poptávku
447/1 481944019619 PRÍKLOP 426 Kč
448 481249148006 Spring ring (fan) Zadat poptávku
454 481248128153 Filter V white Zadat poptávku
455 481950238209 Screw 6 x 1/2 C.S. Zadat poptávku
456 481246668626 Gasket banjo Zadat poptávku
458 481240448709 Insert No. 2, banjo Zadat poptávku
459 481240448711 Insert No. 1, banjo Zadat poptávku
482 482000014554 Washer M4 Zadat poptávku
537 481946248404 Clip fix Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.