Sušička NEUTRO 0315 43A 15480-ECO43

EAN kód: 851790001630

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
010 482000032506 Control unit Zadat poptávku
011 480112101161 Bracket control unit Zadat poptávku
013 480112101162 Screw M4 x 10 Zadat poptávku
014 480112101163 Seal rear ass. Zadat poptávku
015 482000032507 Pipe external Zadat poptávku
016 480112101165 Connect,gaspipe Zadat poptávku
017 480112101166 Plate relay Zadat poptávku
018 480112101167 Banjo rear Zadat poptávku
019 480112101168 Cover plate Zadat poptávku
020 482000032508 Air guide hot air Zadat poptávku
021 480112101171 Plate insulation air channel Zadat poptávku
022 480112101172 Air guide Zadat poptávku
023 480112101173 Clip Zadat poptávku
024 482000014555 Panel rear ass. Zadat poptávku
025 481932568033 Grommet cable Zadat poptávku
026 480112100757 Nut Zadat poptávku
027 480112101175 Plug ass. Zadat poptávku
028 481229068214 Terminal block f.sheathed heater Zadat poptávku
029 480112101176 Bow ass. exhaust Zadat poptávku
030 480112101177 Waste air hose Zadat poptávku
031 481929068295 CONNECTOR Zadat poptávku
032 482000032509 Burner Zadat poptávku
033 482000032510 Electrode flame failure (red) Zadat poptávku
038 481928248215 THERMOSTAT Zadat poptávku
039 482000032511 Electrode ignition Zadat poptávku
041 480112101184 Screw M4 x 10 pan screw Zadat poptávku
045 482000032512 Solenoid Zadat poptávku
057 481245018122 HANDLE Zadat poptávku
101 482000032513 Motor Zadat poptávku
112 481912118279 Capacitor 8çF - 450V - 6çm dielectric Zadat poptávku
125 481935818131 V-ribbed belt Zadat poptávku
141 481232118094 Cable mains Zadat poptávku
142 481229068217 Terminal Block Zadat poptávku
143 482000032514 Interf.filter Zadat poptávku
144 481229068321 Tab earth assembly Zadat poptávku
196 481244011822 Cabinet white Zadat poptávku
196 482000015961 Cabinet black Zadat poptávku
199 480112100321 Plinth white Zadat poptávku
199 482000032515 Plinth black Zadat poptávku
201 481246688667 Seal ,door Zadat poptávku
203 481244011807 Door cpl. white Zadat poptávku
203 482000015963 Door cpl. black Zadat poptávku
203a 481244011817 Door frame white Zadat poptávku
203a 482000015964 Door frame black Zadat poptávku
211 482000020997 Timer Zadat poptávku
213 481228210327 LED anticrease Zadat poptávku
229 480112101188 Thermostat 60 #C exhaust Zadat poptávku
235 482000014604 Switch Startelectronic Zadat poptávku
248 481231038505 Microswitch door Zadat poptávku
249 480112100419 Relay board Zadat poptávku
250 480112101191 Thermostat 50 #C exhaust Zadat poptávku
266 480112101192 Drum ass. Zadat poptávku
270 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
352 481241818761 Knob timer white Zadat poptávku
352 482000015965 Knob timer black Zadat poptávku
353 481244019855 Control panel white Zadat poptávku
353 482000032522 Control panel black Zadat poptávku
354 480112101194 Centring piece Zadat poptávku
356 480112101195 Screw 6 x 3/8 earth Zadat poptávku
359 481941719341 Hinge Ignis door mid white Zadat poptávku
362 482000032518 Door glass Zadat poptávku
363 481244011813 Door frame mid white Zadat poptávku
363 482000032519 Frame black Zadat poptávku
364 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
365 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
366 481941758128 Hook Zadat poptávku
367 481940448847 palec spinace 131 Kč
370 481946238702 Latch Guide Zadat poptávku
372 482000007805 Bracket Timer Zadat poptávku
375 480112101195 Screw 6 x 3/8 earth Zadat poptávku
376 481244011823 Front panel white Zadat poptávku
376 482000015968 Front panel black Zadat poptávku
386 481241818762 Table top white Zadat poptávku
386 482000015970 Table top black Zadat poptávku
389 480112101197 Screw 6AB x 6.5 Zadat poptávku
391 481241018172 Button white Zadat poptávku
391 482000015969 Button black Zadat poptávku
393 481940118246 Bracket Zadat poptávku
394 481946278598 Foot, fix Zadat poptávku
396 480112101195 Screw 6 x 3/8 earth Zadat poptávku
398 480112101199 Screw M4 x 25 Zadat poptávku
403 481246218251 Foot Zadat poptávku
406 480112101213 Washer,toothed M5 Zadat poptávku
408 481243518092 Clamp cable Zadat poptávku
409 480112101201 Washer M5 A Zadat poptávku
409 481953088022 Washer M 5 Zadat poptávku
410 480112101202 Screw 6 x 1/2 Zadat poptávku
411 480112101203 Nut M4 Hex Zadat poptávku
412 482000014553 Screw 10-24 UNC x 3/8";Schraube" Zadat poptávku
432 481940449026 Holder Motor (CR03 motor) Zadat poptávku
434 481940118247 Hoop Zadat poptávku
440 482000014560 Air guide Zadat poptávku
441 481952028022 lozisko predni krat. 73 Kč
442 482000032521 Seal front Zadat poptávku
444 481946698324 Drum lifter Zadat poptávku
445 481952028021 lozisko predni dlou. 106 Kč
446 482000014561 Fan wheel Zadat poptávku
447 481944019619 PRÍKLOP 426 Kč
448 481249148006 Spring ring (fan) Zadat poptávku
451 482000032523 Screw 8x1/2 Zadat poptávku
454 481248128153 Filter V white Zadat poptávku
455 480112101207 Screw 6 x 12 Zadat poptávku
456 480112100362 Seal Zadat poptávku
458 481240448709 Insert No. 2, banjo Zadat poptávku
459 481240448711 Insert No. 1, banjo Zadat poptávku
482 482000014554 Washer M4 Zadat poptávku
497 480112100013 Cover Switch Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.