KENMORE 710 GT/BC

EAN kód: 858071097014

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244010795 Cabinet Kit graphite Zadat poptávku
003 1 481246448174 Crossbar rear Zadat poptávku
003 3 481246448176 Crossbar transport Zadat poptávku
003 4 481246448177 Brace side Zadat poptávku
003 6 481239038005 Strip masking f. Brace Zadat poptávku
004 0 481244010786 Drip tray assy Zadat poptávku
011 0 481246218261 noha nastavitelna 169 Kč
021 0 481244010797 Front panel graphite Zadat poptávku
024 0 481244011115 Panel rear Zadat poptávku
025 0 481244010789 Bracket control board Zadat poptávku
025 1 481244011543 TRUBKA PLAST 223 Kč
030 0 481244010559 Table top graphite Zadat poptávku
040 0 481241719178 Hinge kit door Zadat poptávku
050 0 481244089042 Plinth graphite Zadat poptávku
061 0 481246688752 zavazi zadni 842 Kč
061 1 481246688706 zavazi predni 784 Kč
065 1 481246699046 Insulation Zadat poptávku
081 0 481246648116 Shock absorber Zadat poptávku
086 0 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
086 1 481250218399 Nut Push in M 8; Push in M 8 Zadat poptávku
130 0 481241728086 Plate door lock Zadat poptávku
131 0 481241728087 hak uzaveru dveri 392 Kč
140 0 481245078019 SKLO DVERI 1 186 Kč
143 0 481244011192 ram dveri 2 021 Kč
144 0 481244011283 Frame door glas without door safety Zadat poptávku
144 1 481240148585 Clamp door glass Zadat poptávku
144 2 481256018068 Screw; DIN 7500, CM 5x14 Zadat poptávku
144 3 481250248015 Screw 4,0x16-TORX Zadat poptávku
191 0 481246668784 TVO 8900 1 470 Kč
191 0 481246668785 TVO 8000/1 1 470 Kč
191 1 481240118657 spona TVO - nadrz 271 Kč
191 2 481240118621 spona TVO 223 Kč
200 1 481241818448 Tub USA, Frontpart cpl. Zadat poptávku
200 2 481241818524 Tub USA, rear part mid Zadat poptávku
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481241818523 Drum mid cpl. Zadat poptávku
223 0 481241848766 zebro bubnu-vyřazeno 555 Kč
223 1 481241848765 Drum lifter Set 3x Zadat poptávku
271 0 481235818187 Belt J7 Zadat poptávku
272 0 481252858037 remenice 947 Kč
272 1 481253228944 Nut M16 f. pulley, drum Zadat poptávku
290 0 481253268124 tesneni bocnice 490 Kč
301 0 481245215237 Control panel + handle, cpl. Zadat poptávku
303 0 481249818372 Handle drawer graphite Zadat poptávku
321 0 481245215939 Insert panel black, MATADOR Zadat poptávku
332 0 481241029063 Button assy program black Zadat poptávku
332 1 481241029065 Button assy temperatur graphite Zadat poptávku
332 2 481241029253 Button assy cycle 3x, black Zadat poptávku
332 3 481241029072 Button assy options graphite Zadat poptávku
332 4 481241029068 Button assy cancle black Zadat poptávku
400 0 481236158446 motor 4 737 Kč
421 0 481212118294 Interf.filter Zadat poptávku
430 0 481236018571 Pump Zadat poptávku
430 1 481246668903 Damper rubber rear Zadat poptávku
430 2 481246668902 Damper rubber front Zadat poptávku
451 0 481225928862 Heating element USA Zadat poptávku
451 1 481240118622 Fastener heating element USA Zadat poptávku
451 2 481256018069 Screw MP 1951, M4x14 SS Zadat poptávku
480 0 481232178168 Cable harness motor Zadat poptávku
480 1 481232178209 Cable harness main HI Zadat poptávku
480 2 481232178352 Cable harness valve Rast 2,5 Zadat poptávku
490 0 481232118202 Cable mains Zadat poptávku
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
521 0 481221479629 Control board Zadat poptávku
521 1 481221479603 Control unit motor cpl. Zadat poptávku
572 0 481228128466 Valve magnet double (Rast 2,5) Zadat poptávku
581 0 481227128521 Pressostat Zadat poptávku
620 0 481227628418 Unit,pushbutton Zadat poptávku
623 0 481227138455 Microswitch Grounding + Fixation Zadat poptávku
630 0 481228058042 Door lock USA Zadat poptávku
691 0 481225928863 senzor NTC 668 Kč
701 0 481253018066 Hose, inlet; cold water Zadat poptávku
701 1 481253018067 Hose inlet warm water Zadat poptávku
701 2 481253018065 Hose inlet Set (hot+cold+U-Bend) Zadat poptávku
702 2 481253029377 Hose Valve-Dispenser Zadat poptávku
707 0 481252648158 Nozzle distribution Zadat poptávku
707 1 481252648228 Nozzle inlet cold Zadat poptávku
707 2 481263058102 O-Ring 8,1 x 1,6 mm Zadat poptávku
708 0 481253048626 Bend Zadat poptávku
711 0 481241868349 Dispenser closed door rinse channel Zadat poptávku
712 0 481241889012 zasuvka nasypky 789 Kč
712 1 481249878292 Cover pre-wash Zadat poptávku
713 0 481241889013 Hook drawer Zadat poptávku
714 0 481241879819 vlozka nasypky 828 Kč
717 0 481232318187 Actuator dispenser Zadat poptávku
717 3 481232138026 Lever connection Zadat poptávku
717 4 481232138027 PACKA PLAST 140 Kč
717 5 481252838069 VACKA PLAST 121 Kč
717 6 481249258045 Spring f. lever Zadat poptávku
717 7 481250218623 Screw PT3,5x20-TORx20 Zadat poptávku
718 0 481252648163 Siphon Zadat poptávku
718 1 481241889004 Separator set 3-chamber, mid Zadat poptávku
753 0 481241868292 vzdusnik 404 Kč
754 0 481253029278 hadice k cerpadlu 437 Kč
754 1 481253029279 Lock eco ball Zadat poptávku
754 4 481240118623 Clamp 98,5 mm Zadat poptávku
760 0 481248058384 Filter set pump Zadat poptávku
760 1 481246688707 Těsnění 228 Kč
781 0 481253029281 hadice vytokova 344 Kč
781 1 481253029282 Hose connection outlet Zadat poptávku
782 0 481253029283 Hose pressostat, 700mm Zadat poptávku
783 4 481253029284 hadice od cerpadla 368 Kč
787 0 481253028813 hadice odparovaci 478 Kč
787 1 481940118174 Clamp of exhaust hose 25-45 mm Zadat poptávku
787 2 481253029285 Steam hose tub rear Zadat poptávku
787 3 481253029286 Steam hose rear panel Zadat poptávku
787 4 481244508013 Grille Air tube Zadat poptávku
787 5 481240118624 spona 126 Kč
794 2 481253058164 Sealing Zadat poptávku
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
900 0 481225518288 Holder Hose outlet Zadat poptávku
900 1 481225518289 holder Hose outlet, single Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481240118626 Clamp 32,7 mm Zadat poptávku
900 4 481240118627 Clamp 40 mm Zadat poptávku
900 6 481225518249 Holder drainhose inner Zadat poptávku
904 0 481246279893 Threaded cap for dispenser Zadat poptávku
910 0 481250248344 Screw Zadat poptávku
910 1 481250218624 Screw 3.5x10-F A2F Zadat poptávku
910 2 481250238352 Screw 4x10 Zadat poptávku
910 4 481293008022 Šroub 77 Kč
910 5 481250218382 Screw M8 X 35 Zadat poptávku
910 6 481250238355 Screw 4,2x16 T20 Zadat poptávku
910 7 481250218635 Screw 4.2x9.5 Zadat poptávku
910 8 481250218668 Screw 3x8 Zadat poptávku
921 0 481201118522 Ring circlip 52x2 Zadat poptávku
930 0 481249238403 pruzina 592 Kč
930 1 481249238388 Silent bloc 24 Kč
941 0 481252028004 Bearing,ball 6206 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028001 Bearing,ball BB1-0625 DD Zadat poptávku
952 1 481252448003 Bushing f. shaft seal Zadat poptávku
953 0 481253068029 Shaft seal Zadat poptávku
961 0 481226818018 Distance sleeve upper Zadat poptávku
961 1 481226818019 kus distancni 218 Kč
962 2 481231618022 Cable clamp Kit Zadat poptávku
965 0 481246668812 Cover Zadat poptávku
965 1 481246668789 Cover Zadat poptávku
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.