Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
ADN 454
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:854445401000
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:Profesionální pračky a sušičky

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
A01 483286011073 Door Filter cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A02 483286011074 Front central cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A03 483286000635 Electronic box Control cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A04 483286011075 Unit electrical Tilting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A05 483286011076 Protector lateral Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A06 483286003789 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A07 483286000633 Rear panel lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A08 483286003791 Rear panel central Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A09 483286011077 Cover Electronic box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A10 483286003793 Pate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A11 483286011078 Button Door Tilting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A12 483286011079 Tub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A13 483286000649 Insulation glasswool Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B01 483286003809 Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B02 483286008354 Magnet M302 AA Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B03 483286001742 Handle mod. B8-63-3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B04 483286008433 Washer,spring 5x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B05 483286008508 Screw hexa.cylindr. M5X30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B06 483286000641 Screw M4X12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C01 483286011081 Protector side Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C02 483286000643 Gasket border Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C03 483286000639 Handle black Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D01 483286011082 Gib 6x6x30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D02 483286011083 Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D03 483286011084 Block Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D04 483286009752 Bearing,ball 6203 17X40X12 2Z Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D05 483286011085 Fitting rotary Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D06 483286011086 Pin hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D07 483286011087 Pin hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D08 483286000645 Pedestal Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D09 483286003812 Cover hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D10 483286011088 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D11 483286011089 Cover lid Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D12 483286011091 Holder Sensor Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D13 483286011092 Cover lid Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D14 483286011093 Front central Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D15 483286011094 Lamella Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D16 483286001289 Microswitch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D17 483286011095 Brake Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D18 483286008472 Rosette 8X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D19 483286011096 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D20 483286008362 Screw M4x8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D21 483286011097 Screw M8x20 8.8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D22 483286008403 Screw Inbus M5x35 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D23 483286011098 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D24 483286008434 Screw hexa. M5x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E01 483286000652 Hinge Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E02 483286011099 Door handle Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E03 483286011101 Plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E04 483286011102 Disc outer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E05 483286000656 Disc inner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E06 483286000657 Spacer Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E07 483286000658 Spacer Pane Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E09 483286011103 Gasket black 20x30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E10 483286000661 Washer Nylon 6X20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E11 483286009509 Washer 5X15 Zn UNI 9021 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E12 483286000662 Screw M4X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E13 483286009513 Screw M8X20 exagonal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E15 483286009725 Door glass Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F01 483286011104 Connection Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F02 483286011268 Cover strip Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F03 483286011269 Cabinet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F04 483286011271 Blocking Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F05 483286008369 Sensor Magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F06 483286011108 Sensor Magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F07 483286001286 Dowel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G01 483286003816 Elect.parts box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G02 483286000681 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G04 483286000683 User board Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G05 483286000684 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G06 483286000685 Keyboard Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G07 483286008477 Nut M3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G08 483286000686 Screw M3X20 INOX Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H01 483286011115 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H02 483286011119 Socket,male Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H03 483286011123 Button assy Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I01 483286000734 Felt,strip 10X3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I02 483286000735 Connection 1/8 Inch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I03 483286000736 Joint round DM10 M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I04 483286011132 Connection 90° Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I05 483286011133 Connection 90° Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I06 483286011134 Extension piece M/F 11/2" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I07 483286011135 Extension piece M/F 11/4" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I08 483286000737 Fitting 6-1/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I09 483286000739 Bolt Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I10 483286011136 Dumper Battery Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I11 483286011137 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I12 483286000742 Solenoid f. Valve,magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I13 483286000743 Connector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I14 483286000744 Valve magnet 3/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I15 483286000766 Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I16 483286000765 Sound absorber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I17 483286000745 Valve Double Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I18 483286011138 Dumper Battery Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I19 483286011139 Hose flexible F/F 11/2 L=3m" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I20 483286011141 Hose flexible F/F 11/4 L=3m" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J01 483286011144 Fitting 1/8-36 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J02 483286009798 Nut Burner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J03 483286002878 Hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J04 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J05 483286011147 Connection 90° M/F 11/4" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J06 483286011148 Connection T 11/4" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J08 483286011149 Connection M/M 11/4 - 1/2"" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J09 483286011151 Connection 11/4" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J10 483286000668 Fitting 1/8 inch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J11 483286000758 Fitting 1/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J12 483286011152 Reductor M/F 1/2 - 1/4"" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J13 483286011154 Reductor M/F 11/4 - 1/2"" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J14 483286010369 Pillar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J15 483286011155 Hose Flexgas 1/2 M/F" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J16 483286011156 Burner D = 60 mm Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J17 483286000619 Nozzle DM 3,20 M 10X1 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J17 483286011161 Nozzle DM 5 M 10X1 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J18 483286011162 Battery Gas Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J19 483286011163 Flap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J20 483286011164 Hose 11/4x1400" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J21 483286002766 Holder thermom. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J22 483286009681 Detector vaccum sensor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J23 483286001045 Spark plug Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J24 483286000759 Cable GS DM4 L=500 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J25 483286000761 Lighter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J26 483286011165 Cable Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J27 483286009792 Pressostat gas Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J28 483286009797 Valve gas Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J29 483286009775 Cabinet Sensor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J30 483286009788 Container Gas control Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J31 483286011167 Hose flexible Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K01 483286011171 Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K02 483286011172 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K03 483286011173 Bearing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K04 483286011177 Panel rear lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K05 483286011178 Panel rear upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K06 483286003797 Panel rear right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K07 483286003798 Panel rear left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K08 483286003803 Upper, front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K09 483286000703 Profile backside Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K10 483286011179 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K11 483286011181 Side panel left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K12 483286011182 Side panel right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K13 483286011183 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K14 483286011184 Side panel upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K15 483286011185 Drum cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K16 483286011186 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K17 483286011187 Socket,male Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K18 483286011188 Buzzer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K20 483286011189 Bearing 6604-A 12x8x50 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K21 483286011191 Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L01 483286011192 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L02 483286011194 Valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L03 483286011195 Valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L04 483286011193 Capacitor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L05 483286011196 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L06 483286011197 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L07 483286011198 Connector 9 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L08 483286011199 Connector 12 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L09 483286011201 Contact Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L10 483286010547 Connector 12 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L11 483286009734 Connection 6 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L12 483286010789 Contactor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L13 483286008554 Clamp blue 6 mm  Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L14 483286008555 Clamp yellow 6 mm  Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L15 483286008556 Clamp brown 6 mm  Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L16 483286009544 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L17 483286002922 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L18 483286008311 Pressure piece plastic Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L19 483286000933 Screwed joint Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L20 483286011202 Nut Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L21 483286002923 Nut Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L22 483286001476 Nut f. Pressure piece Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L23 483286009583 Lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L24 483286001025 Relay mini Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L25 483286010539 Relay Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L26 483286004034 Relay Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L27 483286001026 Pedestal Relay Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L28 483286011266 Pedestal Relay Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L29 483286011267 Terminal block Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M01 483286011203 Fitting 2500-3/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M02 483286011204 Fitting 2530 3/8-1/4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M03 483286011205 Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M04 483286011206 Stopper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M05 483286011207 Module Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M06 483286011208 Air conveyor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M07 483286011209 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M08 483286011211 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M09 483286011212 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M11 483286011213 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M12 483286011214 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M13 483286011215 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M14 483286011216 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M16 483286011217 Inlet valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M17 483286011218 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M18 483286011219 Manometer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M19 483286011221 Nozzle Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M20 483286011222 Valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N05 483286011223 Air conveyor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N14 483286011224 Solenoid f. Valve, magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O01 483286011225 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O02 483286011226 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O03 483286011227 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O04 483286011228 Chamber,expand. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O05 483286011229 Valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P01 483286011231 Motor 1.5KW 4P 230/400V 50Hz Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P02 483286011272 Gear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P03 483286008387 Counternut M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P04 483286008394 Rosette 10x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P05 483286008539 Screw M10x40 hexa. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q01 483286011232 Foot Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q02 483286011261 Ventilator Group Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q03 483286011233 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q04 483286000733 Bushing Bronze Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q05 483286000732 Pin Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q06 483286003806 Panel front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q07 483286003807 Panel front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q08 483286000726 Protector Spout Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q09 483286011234 Protector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q10 483286011235 Protector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q11 483286011236 Guide Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q12 483286000725 Stay Joint Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q13 483286011237 Anvilblock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q14 483286011273 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q15 483286011274 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q16 483286011238 Sensor temperature Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q18 483286000723 Plate sole Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q19 483286003635 Ring,locking ø 20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R01 483286011239 Fitting Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R02 483286011241 Reductor F/F 3/4-1/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R03 483286011242 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R04 483286011243 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S03 483286011244 Fitting 8-1/4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S04 483286011245 Fitting 4-8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S05 483286011246 Hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S06 483286011247 Hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S07 483286011248 AMP-pin Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S08 483286011275 Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S09 483286011249 Joint Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S10 483286011251 Hose DM 4x2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S11 483286011252 Valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S12 483286011253 Ring DM 16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S13 483286011254 Nut M20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S14 483286011255 Screw M10x25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T01 483286011256 Ventilator Group Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T02 483286011257 Fan box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T03 483286011258 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T04 483286011259 Case Ventilator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T06 483286000659 Gasket black 20X30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T07 483286010729 Screw M5x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T11 483286008547 Screw M8x20 hexa. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U01 483286011262 Fan wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U02 483286011263 Holder Motor Fan wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U03 483286011264 Motor 2.2KW 2P 230/240V 50Hz Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U05 483286011265 Rosette 10x50 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U07 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U08 483286008398 Screw hexa. M10x30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×