WHIRLPOOL AGB 264/WP

EAN kód: 851226401000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A03 483286000596 Bearing Zadat poptávku
A04 483286009759 Bearing SBPF 207 Zadat poptávku
A05 483286002737 Bearing flange Zadat poptávku
A06 483286002738 Stay Zadat poptávku
A07 483286003397 Bearing Cabinet Zadat poptávku
A08 483286009755 Bushing conic Zadat poptávku
A10 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
A11 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
A12 483286000721 Sensor temper. Zadat poptávku
A13 483286009749 Belt,driving A48 Zadat poptávku
A14 483286002715 Belt,driving A 073 Zadat poptávku
A15 483286003398 Rear panel lower Zadat poptávku
A16 483286003399 Rear panel upper Zadat poptávku
A17 483286002743 Bonnet Zadat poptávku
A18 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
A19 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
A20 483286009523 Nut M8 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
A21 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
A22 483286009739 Disc Sensor Zadat poptávku
A23 483286002745 Rosette 10X30 Zadat poptávku
A24 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
A25 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
A26 483286008397 Screw hexa. M10x50 Zadat poptávku
A27 483286002746 Screw hexa. M8X50 Zadat poptávku
A28 483286008398 Screw hexa. M10x30 Zadat poptávku
A29 483286009756 Pulley, drum Zadat poptávku
A30 483286003411 Waste air hose Zadat poptávku
A31 483286009771 Foot Rubber Zadat poptávku
B01 483286009546 Lever 46 mm Zadat poptávku
B02 483286003409 Panel front lower Zadat poptávku
B03 483286009608 Rotary locking Zadat poptávku
B04 483286002747 Key Zadat poptávku
B05 483286000583 Upper, front Zadat poptávku
B06 483286009524 Screw cylindric cross M5X8 Zadat poptávku
B07 483286002748 Screw 4,8X9,5 Zadat poptávku
C01 483286009723 Hinge Zadat poptávku
C02 483286008354 Magnet M302 AA Zadat poptávku
C03 483286008369 Sensor Magnet Zadat poptávku
C04 483286003408 Panel front Zadat poptávku
C05 483286002751 Rail Zadat poptávku
C06 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
C07 483286002752 Rivet 3,8X10 Zadat poptávku
C08 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
C09 483286008376 Screw cylind. M4x10 Zadat poptávku
C11 483286009722 Door lock Zadat poptávku
D01 483286002754 Window Zadat poptávku
D02 483286009729 Gasket door Zadat poptávku
D03 483286009742 Screw Zadat poptávku
D04 483286000665 Screw M4X10 Zadat poptávku
D05 483286009725 Door glass Zadat poptávku
D06 483286009724 Stopper Zadat poptávku
E02 483286000588 Cover front lower Zadat poptávku
E05 483286000587 Front panel lower Zadat poptávku
E06 483286000643 Gasket border Zadat poptávku
F01 483286002755 Holder filter Zadat poptávku
F02 483286009732 Filter Assembly cpl. Zadat poptávku
F03 483286002756 Fastener filter Zadat poptávku
F04 483286000678 Screw 3,6X13 Zn Zadat poptávku
G01 483286002767 Bushing M5 Zadat poptávku
G02 483286002768 Panel front Electronic box Zadat poptávku
G03 483286002769 Elect.parts box Zadat poptávku
G04 483286000681 Spacer Zadat poptávku
G05 483286002771 Plug female Zadat poptávku
G06 483286000682 Display board Zadat poptávku
G07 483286000683 User board Zadat poptávku
G08 483286002772 Elect.parts box Zadat poptávku
G09 483286000684 Spacer Zadat poptávku
G10 483286000685 Keyboard Zadat poptávku
G11 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
G13 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
G14 483286009512 Screw M5X12 exagonal Zadat poptávku
H01 483286003407 Crosspiece Zadat poptávku
H02 483286003405 Drum Zadat poptávku
H03 483286003406 Tie rod Drum Zadat poptávku
H07 483286000781 Screw cap. M8X20 Zadat poptávku
I01 483286010089 Pulley Bearing, kit Zadat poptávku
K01 483286000591 Fan Zadat poptávku
K02 483286003404 Support Motor Zadat poptávku
K03 483286000593 Motor XS 803B4 AA Zadat poptávku
K06 483286009507 Washer 8X24 Zn UNI 6592 Zadat poptávku
K08 483286009555 Screw M 6X30 exagonale Zadat poptávku
K09 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
L01 483286002759 Holder Motor Zadat poptávku
L02 483286009748 Pulley SPA 56X1 Zadat poptávku
L03 483286000567 čerpadlo 13 842 Kč
L05 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
M01 483286002861 Elect.parts box Zadat poptávku
M02 483286001018 Connector 9 way Zadat poptávku
M03 483286009735 Connection 12 way Zadat poptávku
M04 483286008548 Lock Zadat poptávku
M05 483286002887 Contactor Zadat poptávku
M06 483286002862 Contactor B6-30-01 Zadat poptávku
M07 483286003509 Clamp marrone 16 qmm Zadat poptávku
M08 483286003511 Clamp blue 16 qmm Zadat poptávku
M09 483286003512 Clamp yellow 16 qmm Zadat poptávku
M10 483286002863 Grommet cable Zadat poptávku
M11 483286009583 Lock Zadat poptávku
M12 483286009765 Relay Zadat poptávku
O01 483286000667 Profile Zadat poptávku
O02 483286009785 Adapter Zadat poptávku
O03 483286000668 Fitting 1/8 inch Zadat poptávku
O04 483286003401 Battery Zadat poptávku
O05 483286002763 Plate Zadat poptávku
O06 483286003402 Plate Zadat poptávku
O07 483286000565 Heating element Zadat poptávku
O08 483286000932 Contact A30-30-01 230V-50-60Hz Zadat poptávku
O09 483286002766 Holder thermom. Zadat poptávku
O10 483286009681 Detector vaccum sensor Zadat poptávku
O11 483286000599 Cover Zadat poptávku
O12 483286009775 Cabinet Sensor Zadat poptávku
O13 483286000779 Nut M5 Zadat poptávku
O14 483286000675 Nut M14 H=5MM Zadat poptávku
O15 483286000676 Rosette 5X15 Zn Zadat poptávku
O16 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.