Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
AGB 274/WP
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:851227401000
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:unknown

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
A08 483286003789 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A09 483286000633 Rear panel lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A10 483286003791 Rear panel central Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A11 483286003792 Part of drum Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A12 483286000636 Cover Electronic box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A13 483286003793 Pate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A14 483286000649 Insulation glasswool Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B04 483286000689 Bearing SYJ 55 TF Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B05 483286003795 Panel rear middle lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B06 483286003796 Panel rear middle upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B07 483286003797 Panel rear right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B08 483286003798 Panel rear left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B09 483286003799 Side panel right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B10 483286003801 Side panel left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B11 483286003802 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B12 483286003803 Upper, front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B13 483286003804 Side panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B14 483286000703 Profile backside Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B15 483286003805 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B17 483286008538 Key 10x8x40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C03 483286000733 Bushing Bronze Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C04 483286000732 Pin Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C06 483286003806 Panel front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C07 483286003807 Panel front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C08 483286000726 Protector Spout Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C09 483286000727 Cover strip Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C10 483286000725 Stay Joint Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C11 483286003808 Elect.parts box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C12 483286008311 Pressure piece plastic Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C14 483286008312 Nut plastic Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C16 483286000721 Sensor temper. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C17 483286000723 Plate sole Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C18 483286003635 Ring,locking ø 20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D01 483286003809 Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D02 483286008354 Magnet M302 AA Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D03 483286001742 Handle mod. B8-63-3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D04 483286008433 Washer,spring 5x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D05 483286008508 Screw hexa.cylindr. M5X30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D06 483286000641 Screw M4X12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E01 483286003811 Panel side Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E02 483286000643 Gasket border Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E03 483286000639 Handle black Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F02 483286009752 Bearing,ball 6203 17X40X12 2Z Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F03 483286000645 Pedestal Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F04 483286000646 Pin hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F05 483286003812 Cover hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F06 483286000648 Front central Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F07 483286008369 Sensor Magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F08 483286000664 Hinge side Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F09 483286000677 Screw M4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F10 483286008472 Rosette 8X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F11 483286008362 Screw M4x8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F13 483286008547 Screw M8x20 hexa. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F14 483286008403 Screw Inbus M5x35 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F15 483286009513 Screw M8X20 exagonal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G01 483286000652 Hinge Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G02 483286003813 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G03 483286000656 Disc inner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G04 483286000657 Spacer Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G05 483286000658 Spacer Pane Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G06 483286003814 Disc outside Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G09 483286009729 Gasket door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G11 483286000661 Washer Nylon 6X20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G13 483286009509 Washer 5X15 Zn UNI 9021 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G14 483286000662 Screw M4X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G17 483286008434 Screw hexa. M5x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G18 483286000665 Screw M4X10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G19 483286009725 Door glass Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H01 483286000734 Felt,strip 10X3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H02 483286000735 Connection 1/8 Inch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H03 483286000736 Joint round DM10 M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H04 483286000737 Fitting 6-1/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H05 483286000738 Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H06 483286000739 Bolt Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H07 483286000741 Pate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H08 483286000742 Solenoid f. Valve,magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H09 483286000743 Connector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H10 483286000744 Valve magnet 3/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H11 483286000766 Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H12 483286000765 Sound absorber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H13 483286000745 Valve Double Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H14 483286000746 Battery steam Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I01 483286003816 Elect.parts box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I02 483286000681 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I03 483286000682 Display board Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I04 483286000683 User board Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I05 483286000684 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I06 483286000685 Keyboard Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I07 483286008477 Nut M3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I08 483286000686 Screw M3X20 INOX Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J01 483286000704 Drum Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J02 483286000705 Crosspiece Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J03 483286000706 Tie rod Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J04 483286008288 Nut self-blocking Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J05 483286000707 Rosette 16X30 INOX Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K01 483286000708 Motor XS 90S 3X400V 1,1KW Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K02 483286000709 Gear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K03 483286008387 Counternut M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K04 483286008394 Rosette 10x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K05 483286008428 Screw M10x35 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L01 483286000717 Ventilator Group Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L02 483286000718 Fan box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L03 483286003817 Case Ventilator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M01 483286000715 Fan wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M02 483286000716 Holder Motor Fan wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M04 483286008389 Nut M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M05 483286000714 Disc 10X50 Zn Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M07 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M08 483286003167 Screw M10X25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N01 483286004033 Elect.parts box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N02 483286001018 Connector 9 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N03 483286009735 Connection 12 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N04 483286004032 Contact Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N05 483286002862 Contactor B6-30-01 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N06 483286008554 Clamp blue 6 mm  Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N07 483286008555 Clamp yellow 6 mm  Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N08 483286008556 Clamp brown 6 mm  Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N16 483286009583 Lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N17 483286001025 Relay mini Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N18 483286004034 Relay Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N19 483286001026 Pedestal Relay Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N20 483286010457 Contactor Inverter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×