WHIRLPOOL AGB 274/WP

EAN kód: 851227401000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A08 483286003789 Filter Zadat poptávku
A09 483286000633 Rear panel lower Zadat poptávku
A10 483286003791 Rear panel central Zadat poptávku
A11 483286003792 Part of drum Zadat poptávku
A12 483286000636 Cover Electronic box Zadat poptávku
A13 483286003793 Pate Zadat poptávku
A14 483286000649 Insulation glasswool Zadat poptávku
B04 483286000689 Bearing SYJ 55 TF Zadat poptávku
B05 483286003795 Panel rear middle lower Zadat poptávku
B06 483286003796 Panel rear middle upper Zadat poptávku
B07 483286003797 Panel rear right Zadat poptávku
B08 483286003798 Panel rear left Zadat poptávku
B09 483286003799 Side panel right Zadat poptávku
B10 483286003801 Side panel left Zadat poptávku
B11 483286003802 Cover Zadat poptávku
B12 483286003803 Upper, front Zadat poptávku
B13 483286003804 Side panel Zadat poptávku
B14 483286000703 Profile backside Zadat poptávku
B15 483286003805 Clamp Zadat poptávku
B17 483286008538 Key 10x8x40 Zadat poptávku
C03 483286000733 Bushing Bronze Zadat poptávku
C04 483286000732 Pin Zadat poptávku
C06 483286003806 Panel front Zadat poptávku
C07 483286003807 Panel front Zadat poptávku
C08 483286000726 Protector Spout Zadat poptávku
C09 483286000727 Cover strip Zadat poptávku
C10 483286000725 Stay Joint Zadat poptávku
C11 483286003808 Elect.parts box Zadat poptávku
C12 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
C14 483286008312 Nut plastic Zadat poptávku
C16 483286000721 Sensor temper. Zadat poptávku
C17 483286000723 Plate sole Zadat poptávku
C18 483286003635 Ring,locking ø 20 Zadat poptávku
D01 483286003809 Door Zadat poptávku
D02 483286008354 Magnet M302 AA Zadat poptávku
D03 483286001742 Handle mod. B8-63-3 Zadat poptávku
D04 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
D05 483286008508 Screw hexa.cylindr. M5X30 Zadat poptávku
D06 483286000641 Screw M4X12 Zadat poptávku
E01 483286003811 Panel side Zadat poptávku
E02 483286000643 Gasket border Zadat poptávku
E03 483286000639 Handle black Zadat poptávku
F02 483286009752 Bearing,ball 6203 17X40X12 2Z Zadat poptávku
F03 483286000645 Pedestal Window Zadat poptávku
F04 483286000646 Pin hinge Zadat poptávku
F05 483286003812 Cover hinge Zadat poptávku
F06 483286000648 Front central Zadat poptávku
F07 483286008369 Sensor Magnet Zadat poptávku
F08 483286000664 Hinge side Zadat poptávku
F09 483286000677 Screw M4 Zadat poptávku
F10 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
F11 483286008362 Screw M4x8 Zadat poptávku
F13 483286008547 Screw M8x20 hexa. Zadat poptávku
F14 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
F15 483286009513 Screw M8X20 exagonal Zadat poptávku
G01 483286000652 Hinge Window Zadat poptávku
G02 483286003813 Spacer Zadat poptávku
G03 483286000656 Disc inner Zadat poptávku
G04 483286000657 Spacer Window Zadat poptávku
G05 483286000658 Spacer Pane Zadat poptávku
G06 483286003814 Disc outside Zadat poptávku
G09 483286009729 Gasket door Zadat poptávku
G11 483286000661 Washer Nylon 6X20 Zadat poptávku
G13 483286009509 Washer 5X15 Zn UNI 9021 Zadat poptávku
G14 483286000662 Screw M4X16 Zadat poptávku
G17 483286008434 Screw hexa. M5x20 Zadat poptávku
G18 483286000665 Screw M4X10 Zadat poptávku
G19 483286009725 Door glass Zadat poptávku
H01 483286000734 Felt,strip 10X3 Zadat poptávku
H02 483286000735 Connection 1/8 Inch Zadat poptávku
H03 483286000736 Joint round DM10 M10 Zadat poptávku
H04 483286000737 Fitting 6-1/8 Zadat poptávku
H05 483286000738 Damper Zadat poptávku
H06 483286000739 Bolt Zadat poptávku
H07 483286000741 Pate Zadat poptávku
H08 483286000742 Solenoid f. Valve,magnet Zadat poptávku
H09 483286000743 Connector Zadat poptávku
H10 483286000744 Valve magnet 3/2 Zadat poptávku
H11 483286000766 Damper Zadat poptávku
H12 483286000765 Sound absorber Zadat poptávku
H13 483286000745 Valve Double Zadat poptávku
H14 483286000746 Battery steam Zadat poptávku
I01 483286003816 Elect.parts box Zadat poptávku
I02 483286000681 Spacer Zadat poptávku
I03 483286000682 Display board Zadat poptávku
I04 483286000683 User board Zadat poptávku
I05 483286000684 Spacer Zadat poptávku
I06 483286000685 Keyboard Zadat poptávku
I07 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
I08 483286000686 Screw M3X20 INOX Zadat poptávku
J01 483286000704 Drum Zadat poptávku
J02 483286000705 Crosspiece Zadat poptávku
J03 483286000706 Tie rod Zadat poptávku
J04 483286008288 Nut self-blocking Zadat poptávku
J05 483286000707 Rosette 16X30 INOX Zadat poptávku
K01 483286000708 Motor XS 90S 3X400V 1,1KW Zadat poptávku
K02 483286000709 Gear Zadat poptávku
K03 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
K04 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
K05 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
L01 483286000717 Ventilator Group Zadat poptávku
L02 483286000718 Fan box Zadat poptávku
L03 483286003817 Case Ventilator Zadat poptávku
M01 483286000715 Fan wheel Zadat poptávku
M02 483286000716 Holder Motor Fan wheel Zadat poptávku
M04 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
M05 483286000714 Disc 10X50 Zn Zadat poptávku
M07 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
M08 483286003167 Screw M10X25 Zadat poptávku
N01 483286004033 Elect.parts box Zadat poptávku
N02 483286001018 Connector 9 way Zadat poptávku
N03 483286009735 Connection 12 way Zadat poptávku
N04 483286004032 Contact Zadat poptávku
N05 483286002862 Contactor B6-30-01 Zadat poptávku
N06 483286008554 Clamp blue 6 mm  Zadat poptávku
N07 483286008555 Clamp yellow 6 mm  Zadat poptávku
N08 483286008556 Clamp brown 6 mm  Zadat poptávku
N16 483286009583 Lock Zadat poptávku
N17 483286001025 Relay mini Zadat poptávku
N18 483286004034 Relay Zadat poptávku
N19 483286001026 Pedestal Relay Zadat poptávku
N20 483286010457 Contactor Inverter Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.