WHIRLPOOL AGB 284/WP

EAN kód: 851228401000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286009586 Cover cpl. Zadat poptávku
A02 483286009422 Fastener cpl. Zadat poptávku
A03 483286009695 Holder Zadat poptávku
A04 483286009423 Pressure roller cpl. Zadat poptávku
A05 483286009424 Side panel right Zadat poptávku
A06 483286009425 Side panel left Zadat poptávku
A07 483286009426 Bar safe Zadat poptávku
A08 483286009587 Pate Zadat poptávku
A09 483286009588 Guide cpl. Zadat poptávku
A10 483286009473 Rear panel Zadat poptávku
A11 483286009589 Cover cpl. Zadat poptávku
A12 483286009481 Cover probe Zadat poptávku
A13 483286009591 Pedal cpl. Zadat poptávku
A14 483286009596 Shim particular Zadat poptávku
A15 483286009484 Rail Zadat poptávku
A16 483286009597 Cover plate Wood Zadat poptávku
A17 483286009492 Heating element 1500 Watt, 240 V Zadat poptávku
A17 483286009495 Heating element 1800 Watt, 240 V Zadat poptávku
A17 483286009499 Heating element 2500 Watt, 240 V Zadat poptávku
A18 483286009503 Sensor temper. Zadat poptávku
A19 483286009598 Wheel hand Zadat poptávku
A20 483286009599 Roller cover Zadat poptávku
A21 483286009601 Cover cotton Zadat poptávku
A22 483286009504 Bolt 4,8 M5 Zadat poptávku
A23 483286009505 Nut M5 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
A24 483286009506 Nut M8 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
A25 483286009507 Washer 8X24 Zn UNI 6592 Zadat poptávku
A26 483286009508 Washer 10X20 INOX UNI 6592 Zadat poptávku
A27 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
A28 483286009509 Washer 5X15 Zn UNI 9021 Zadat poptávku
A29 483286009512 Screw M5X12 exagonal Zadat poptávku
A30 483286008547 Screw M8x20 hexa. Zadat poptávku
A31 483286009513 Screw M8X20 exagonal Zadat poptávku
B02 483286009517 Pin spring gas Zadat poptávku
B03 483286009515 Holder left Zadat poptávku
B04 483286009514 Side panel left Zadat poptávku
B05 483286009516 Holder micro switch Zadat poptávku
B06 483286009602 Holder roller Zadat poptávku
B07 483286009603 Lock roller Zadat poptávku
B08 483286009604 Mechanism group actioning left Zadat poptávku
B09 483286009609 Bar f. Switch Zadat poptávku
B10 483286009611 Bar f. Switch Zadat poptávku
B11 483286009612 Bar f. Switch Zadat poptávku
B12 483286009606 Fitting cpl. Zadat poptávku
B13 483286009548 Push arm Zadat poptávku
B14 483286009613 Bar f. Switch Zadat poptávku
B16 483286009518 Disc emergency Zadat poptávku
B17 483286009545 Adjust. foot D50XM10 Zadat poptávku
B18 483286009546 Lever 46 mm Zadat poptávku
B19 483286009547 Fan box MAP 160 Zadat poptávku
B20 483286009607 Pate Spring Zadat poptávku
B21 483286009608 Rotary locking Zadat poptávku
B22 483286009544 Cable clamp Zadat poptávku
B23 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
B24 483286009529 Contact NA for button Zadat poptávku
B25 483286008248 Switch Zadat poptávku
B26 483286009519 O-Ring ø 49,2X5,7 Zadat poptávku
B27 483286009521 Shock absorber gas Zadat poptávku
B28 483286009522 Spring TRZ 136 Zadat poptávku
B29 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
B30 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
B31 483286009523 Nut M8 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
B32 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
B34 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
B36 483286009524 Screw cylindric cross M5X8 Zadat poptávku
B37 483286009525 Screw M8 10X25 Zadat poptávku
B40 483286009526 Ring,locking ø 8 Zadat poptávku
C01 483286009527 Electr.device group Zadat poptávku
C02 483286009528 Motor group Zadat poptávku
C05 483286009531 Holder right Zadat poptávku
C06 483286009532 Side panel right Zadat poptávku
C08 483286009533 Stopper fan Zadat poptávku
C11 483286009605 Mechanism group actioning right Zadat poptávku
C17 483286009543 Spring retourn Zadat poptávku
C19 483286009539 Microswitch safe hand Zadat poptávku
C20 483286009541 Switch door Zadat poptávku
C22 483286009542 Grommet cable Zadat poptávku
C23 483286009534 Staple Zadat poptávku
C27 483286009535 Switch,rotary red yellow Zadat poptávku
C32 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
C37 483286009536 Screw cylindric M3X30 Zadat poptávku
C43 483286009537 Chain 06B1 S 3/8 9,525 Zadat poptávku
C44 483286009538 Washer 3X7 Zadat poptávku
D01 483286009556 Reductor M/25 Zadat poptávku
D02 483286009557 Pinion Z 14 Zadat poptávku
D03 483286009558 Holder Zadat poptávku
D04 483286009559 Wheel hand VR 100 M Zadat poptávku
D05 483286009552 Insert 6X6X20 Zadat poptávku
D06 483286009553 Insert 6X6X40 Zadat poptávku
D07 483286009554 Motor T63B4 P=0,8 Zadat poptávku
D08 483286009561 Gear reduction NMRV 40 Zadat poptávku
D10 483286009562 Dowel 45 H M6X8 Zadat poptávku
D13 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
D14 483286009555 Screw M 6X30 exagonale Zadat poptávku
E01 483286009563 Keyboard Zadat poptávku
E02 483286009564 Spacer H=7,9 Zadat poptávku
E04 483286009572 modul mandlu 13 020 Kč
F01 483286009566 Pin Zadat poptávku
F02 483286009565 Push arm Zadat poptávku
F03 483286009567 O-Ring ø 12X3 Zadat poptávku
F04 483286009568 Bushing Zadat poptávku
F05 483286009569 Bushing Zadat poptávku
F06 483286009571 Ring,retaining Zadat poptávku
G01 483286009573 Fan wheel MAP 160 Zadat poptávku
G02 483286009574 Fan box MAP 160 Zadat poptávku
G03 483286009575 Flange Zadat poptávku
G04 483286009576 Connect.piece Zadat poptávku
G05 483286009577 Motor fan Zadat poptávku
H01 483286009578 Holder switch Zadat poptávku
H02 483286009579 Holder Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.