WHIRLPOOL AGB 286/WP

EAN kód: 851228601000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286009546 Lever 46 mm Zadat poptávku
A02 483286004194 Guide cpl. Zadat poptávku
A03 483286004195 Side panel right Zadat poptávku
A04 483286004196 Side panel left Zadat poptávku
A05 483286004313 Cover cpl. Zadat poptávku
A06 483286004199 Pedal cpl. Zadat poptávku
A07 483286009608 Rotary locking Zadat poptávku
A08 483286009535 Switch,rotary red yellow Zadat poptávku
A09 483286000835 Side panel upper right Zadat poptávku
A10 483286000836 Side panel upper left Zadat poptávku
A11 483286009598 Wheel hand Zadat poptávku
A12 483286004314 Cover plate Wood Zadat poptávku
A13 483286004202 Keyboard Zadat poptávku
A14 483286009504 Bolt 4,8 M5 Zadat poptávku
A15 483286009509 Washer 5X15 Zn UNI 9021 Zadat poptávku
A16 483286009524 Screw cylindric cross M5X8 Zadat poptávku
A17 483286009512 Screw M5X12 exagonal Zadat poptávku
A18 483286009513 Screw M8X20 exagonal Zadat poptávku
B03 483286004226 Microswitch Zadat poptávku
B04 483286009539 Microswitch safe hand Zadat poptávku
B05 483286004214 Bearing flange Zadat poptávku
B06 483286004269 Chain Zadat poptávku
B07 483286009543 Spring retourn Zadat poptávku
B08 483286004216 Pin Zadat poptávku
B09 483286004271 Block Zadat poptávku
B10 483286004228 Stopper Zadat poptávku
B11 483286004217 Pin locking Zadat poptávku
B13 483286004276 Side panel right Zadat poptávku
B14 483286004277 Gear right Zadat poptávku
B15 483286004315 Roll cpl. Zadat poptávku
B16 483286004231 Spacer Zadat poptávku
B17 483286009542 Grommet cable Zadat poptávku
B18 483286009534 Staple Zadat poptávku
B19 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
B20 483286009529 Contact NA for button Zadat poptávku
B21 483286008248 Switch Zadat poptávku
B22 483286009572 modul mandlu 13 020 Kč
B23 483286009519 O-Ring ø 49,2X5,7 Zadat poptávku
B24 483286004223 Clip Zadat poptávku
B25 483286004224 Shock absorber Zadat poptávku
B27 483286004225 Guide Zadat poptávku
B28 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
B29 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
B30 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
B31 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
B32 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
B33 483286009525 Screw M8 10X25 Zadat poptávku
B34 483286009526 Ring,locking ø 8 Zadat poptávku
B35 483286009771 Foot Rubber Zadat poptávku
C03 483286004215 Spring,tension Zadat poptávku
C06 483286004218 Fitting cpl. Zadat poptávku
C08 483286004222 Gear left Zadat poptávku
C09 483286004279 Side panel left Zadat poptávku
C16 483286009522 Spring TRZ 136 Zadat poptávku
D01 483286004316 Cover cpl. Zadat poptávku
D02 483286004205 Bar Zadat poptávku
D03 483286004317 Bar safe Zadat poptávku
D04 483286004207 Fastener Zadat poptávku
D05 483286004284 Fastener Probe Zadat poptávku
D06 483286004209 Rosette Zadat poptávku
D08 483286009499 Heating element 2500 Watt, 240 V Zadat poptávku
D09 483286009503 Sensor temper. Zadat poptávku
D10 483286004212 Steel wool Zadat poptávku
D11 483286009707 Roller cover Zadat poptávku
D12 483286004318 Cover cotton Zadat poptávku
D13 483286009523 Nut M8 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
D14 483286009507 Washer 8X24 Zn UNI 6592 Zadat poptávku
D15 483286008547 Screw M8x20 hexa. Zadat poptávku
E01 483286000795 Insert 8X7X20 Zadat poptávku
E02 483286000796 Insert 8X7X40 Zadat poptávku
E03 483286004232 Pinion Zadat poptávku
E04 483286004233 Shaft gear Zadat poptávku
E05 483286004234 Plate Zadat poptávku
E06 483286000797 Motor T71B4 0,37KW Zadat poptávku
E07 483286000798 Reductor Flange Zadat poptávku
E08 483286004235 Wheel Zadat poptávku
E10 483286009562 Dowel 45 H M6X8 Zadat poptávku
E11 483286002745 Rosette 10X30 Zadat poptávku
E12 483286004236 Screw M8X35 Zadat poptávku
E13 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
F01 483286009573 Fan wheel MAP 160 Zadat poptávku
F02 483286009574 Fan box MAP 160 Zadat poptávku
F03 483286009575 Flange Zadat poptávku
F04 483286009576 Connect.piece Zadat poptávku
F05 483286009577 Motor fan Zadat poptávku
G01 483286004237 Pivot Zadat poptávku
G02 483286004238 Push arm Zadat poptávku
G03 483286009567 O-Ring ø 12X3 Zadat poptávku
G04 483286009568 Bushing Zadat poptávku
G05 483286004239 Bushing Zadat poptávku
G06 483286009569 Bushing Zadat poptávku
G07 483286009571 Ring,retaining Zadat poptávku
H01 483286004241 Holder Zadat poptávku
H02 483286004242 Cover Zadat poptávku
H03 483286008551 Contactor Mini Zadat poptávku
H04 483286008554 Clamp blue 6 mm  Zadat poptávku
H05 483286008555 Clamp yellow 6 mm  Zadat poptávku
H06 483286008556 Clamp brown 6 mm  Zadat poptávku
H07 483286009582 Plate Zadat poptávku
H08 483286008557 Plate Zadat poptávku
H09 483286009583 Lock Zadat poptávku
H10 483286004243 Switch Zadat poptávku
H11 483286009584 Door lock Zadat poptávku
H12 483286004245 Contactor LG SV004I5-1F Zadat poptávku
H13 483286004291 Screw M4X20 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.