Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
AGB 294/WP
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:851229401000
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:unknown

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
A06 483286003595 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A07 483286003596 Cover top Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A08 483286003597 Side panel top right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A09 483286003598 Side panel top left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A10 483286001476 Nut f. Pressure piece Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A11 483286000834 Stopper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A12 483286001038 Keyboard Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A13 483286008433 Washer,spring 5x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A14 483286000837 Screw M6X40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A15 483286008363 Screw socket M6x25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A16 483286009512 Screw M5X12 exagonal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A17 483286009513 Screw M8X20 exagonal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B01 483286009546 Lever 46 mm Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B02 483286003599 Holder Magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B03 483286003601 Side panel cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B04 483286003602 Filter inner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B05 483286003603 Filter Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B06 483286009608 Rotary locking Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B07 483286008369 Sensor Magnet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B08 483286000936 Nut M4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B09 483286001064 Rosette 4X9 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B10 483286009524 Screw cylindric cross M5X8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B11 483286008362 Screw M4x8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C01 483286003604 Rear panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C02 483286003605 Filter inner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C03 483286003606 Filter Rear panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C04 483286000643 Gasket border Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C05 483286000639 Handle black Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C06 483286000779 Nut M5 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D01 483286003607 Rail below cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D02 483286003608 Holder below Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D03 483286003611 Lamella Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D04 483286000677 Screw M4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E01 483286003609 Holder upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E02 483286003612 Plate adjust. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F02 483286000921 Separator Laundry Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F03 483286000919 Guide Ribbon,stranded Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F04 483286000916 Ribbon,stranded Roll Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F05 483286000917 Ribbon,stranded Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F06 483286000918 Ribbon,stranded Rubber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F07 483286000915 Hoop H=13MM Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G02 483286000922 Chain L=790MM Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G03 483286000923 Chain L=1100MM Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G04 483286000872 Wheel cog Z 21 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G05 483286000875 Pinion Z 17 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G06 483286000876 Pinion Z 19 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G07 483286000877 Distance washer 6,5 mm Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G08 483286003613 Distance washer 2,5 mm Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G09 483286003614 Rosette M6X24 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G10 483286008427 Screw M6x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G11 483286000879 Dowel 6X6X25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G12 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H01 483286010357 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H02 483286010358 Ledge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H03 483286003616 Fastener Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H04 483286008573 Seal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H05 483286008297 Screw hexa.M6x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I01 483286003618 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I02 483286003619 Fastener Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I03 483286000937 Nut M6 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I04 483286008572 Rosette 6x12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J01 483286001054 Holder Pressostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J02 483286009681 Detector vaccum sensor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K01 483286001046 Bow 1/2 ";Bogen 1/2 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K05 483286001048 Gas pipe Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K06 483286009792 Pressostat gas Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L01 483286000882 Panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L04 483286000884 Roll Rubber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L05 483286000885 Roll front rubber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L06 483286000886 Pressure roller Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L12 483286001058 Hose flex. Ø 60 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L13 483286003623 Holder Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L14 483286003624 Frame cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L15 483286003625 Bar behind Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L16 483286003626 Bar front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L17 483286003627 Profile Guide Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L18 483286000908 Rod cpl. Clamping Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L19 483286003628 Roll below Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L20 483286003629 Roll behind Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L21 483286003631 Profile front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L22 483286003632 Front below Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L23 483286003663 Roll Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L24 483286000926 Tension tape Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L25 483286000912 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L26 483286003633 Roll Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L28 483286003634 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L29 483286009734 Connection 6 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L31 483286009522 Spring TRZ 136 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L32 483286000913 Screw 4,8X13 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L34 483286008393 Clamp fixation 50-70 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L36 483286009507 Washer 8X24 Zn UNI 6592 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L38 483286008394 Rosette 10x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L41 483286000763 Screw M10X1X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L43 483286000927 Screw M4X10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L47 483286003635 Ring,locking ø 20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M09 483286010369 Pillar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M12 483286001062 Gas pipe Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M13 483286001063 Strap Tube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M15 483286008311 Pressure piece plastic Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M16 483286000934 Nut f. Screwed joint Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M18 483286001065 Stopper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M19 483286000935 Spring Ø 2,8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M20 483286000761 Lighter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M24 483286009523 Nut M8 Zn UNI 5588 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M25 483286008389 Nut M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M29 483286008472 Rosette 8X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M32 483286000938 Tie rod M6X60 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M34 483286008547 Screw M8x20 hexa. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N01 483286000758 Fitting 1/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N02 483286001039 Nozzle DM 2.35 M10X1 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N02 483286010371 Nozzle Metan Ø 3.50 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N02 483286010372 Nozzle Metan G25 Ø 4.40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N03 483286001041 Reductor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N04 483286010365 Baeker Burner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N05 483286001043 Holder Burner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N06 483286001067 Gas pipe Group Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N07 483286001044 Burner cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N08 483286010367 Burner tube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N09 483286001045 Spark plug Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N10 483286009797 Valve gas Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N14 483286010368 Burner tube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O01 483286003641 Bar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O02 483286003642 Guide Bar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P01 483286003643 Flange Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P02 483286000968 Seal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q01 483286009564 Spacer H=7,9 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q02 483286000944 Insert Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q04 483286000945 Bearing SKF YAR 204 2F Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q05 483286000946 Bearing SKF YAR 204 2F Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q06 483286003645 Cover cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q07 483286003644 Bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q08 483286000949 Bearing bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q09 483286003646 Fastener left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q11 483286000953 Fastener left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q12 483286000954 Fastener Thermostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q13 483286003647 Stopper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q14 483286003648 Pate cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q15 483286003649 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q17 483286009539 Microswitch safe hand Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q19 483286008555 Clamp yellow 6 mm  Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q21 483286008302 Grommet cable gum Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q22 483286001066 Threaded bush Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q23 483286008247 Button press Emergency red Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q24 483286008248 Switch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q26 483286008617 Rectifier OT 16 steam Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q27 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q28 483286000956 Safety Thermos. Gas Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q29 483286001103 Timer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q30 483286003651 Guide Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q32 483286008264 Disc Emergency Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q33 483286008564 Screw M8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q34 483286008477 Nut M3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q43 483286003652 Screw M 8X20 Cylind. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q44 483286000781 Screw cap. M8X20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q46 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q47 483286001441 Screw M 5X8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q50 483286000959 Screw hexa.M 8X60 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q51 483286000962 Adjust. foot Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R06 483286003653 Side panel right cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R09 483286003654 Fastener right cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R11 483286000966 Fastener right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R13 483286003655 Pate cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S01 483286000973 Shaft Reductor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S03 483286000974 Distance washer Reductor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S04 483286009562 Dowel 45 H M6X8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S05 483286000795 Insert 8X7X20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S06 483286000796 Insert 8X7X40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S07 483286000975 Motor XS17 B14 0,55KW Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S08 483286000976 Plate Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S09 483286000977 Pinion Z 24 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S10 483286000798 Reductor Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S11 483286000978 Ring,protecting 8X32 Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S12 483286000979 Screw M8X25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S14 483286000981 Screw M8X25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S15 483286000982 Lock Wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T01 483286000969 Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T02 483286000971 Bearing bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T03 483286000972 Pivot Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
T04 483286003656 Holder Roll Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U01 483286000983 Pin threaded Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U02 483286003657 Nut M 4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U03 483286003658 Holder Lamella Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U04 483286003659 Plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U05 483286003661 Plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
U06 483286009503 Sensor temper. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
V01 483286009785 Adapter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
V02 483286010361 Ventilator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
V03 483286001031 Connect.piece Ø 100 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
V04 483286003662 Fastener Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
V05 483286010359 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×