Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
ALA 024
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:853202401000
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:Profesionální pračky a sušičky

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
B01 483286008229 Soap dispenser cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B02 483286001147 Hose ø 48X57 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B03 482000005091 Tube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B04 483286008393 Clamp fixation 50-70 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B05 483286000666 Screw M5X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B06 483286008188 Gasket Soap dispenser Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C01 482000005092 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C02 483286008475 Distance sleeve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C03 482000005093 Unit control Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D04 482000009178 Front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D05 482000009179 Plinth Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D06 482000009180 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D07 482000009181 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D08 482000009182 Side panel left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D09 482000009183 Side panel right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D10 482000005098 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D11 482000009184 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D12 482000009185 Button emergency Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D12 483286008247 Button press Emergency red Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D14 483286008586 Fastener Hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D15 482000009186 Rear panel emergency Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D16 482000005100 Disc emergency Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E01 482000009187 Cover top Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E02 482000005110 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E03 483286008349 Screw cylinder M5x12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E04 483286008344 Lid washpan Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E05 482000005111 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F01 482000009188 Control panel stiffening part Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F02 482000005115 Card SD Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F03 482000005116 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F04 482000005117 Cable Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F04 482000009189 Cable Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F05 482000005118 Microprocessor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F06 482000009190 Control panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F07 482000005120 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F08 482000009191 Sticker Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F09 482000005113 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F10 482000005114 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G01 482000009192 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G02 483286001693 Microswitch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G03 483286008402 Fastener Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H05 483286008598 Bushing ø 38 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H06 483286008599 Pulley Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H07 482000009197 Counter weight Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H08 483286008244 Bellows Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H09 482000009198 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H10 482000009199 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H11 483286008602 Holder Ring upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H12 483286008603 Holder Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H13 483286009544 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H14 483286008616 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H15 483286008605 Belt SPAX 1482 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H16 483286008286 Overflow pipe Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H18 483286008538 Key 10x8x40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H19 483286008395 Rosette 12x24 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H20 483286008396 Tie rod with bush Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H21 483286008608 Screw Hexa. M12x40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I02 482000009202 Base Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I03 482000009203 Bracket right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I04 482000009204 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I05 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I08 483286008614 Adjust. foot Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I09 483286008615 Spout Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J01 483286008404 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J02 483286008405 Spring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J03 483286008406 Guide Spring upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J04 483286008407 Guide Spring lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J05 483286008408 Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J06 483286008409 Rubber Plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K01 482000009205 Door lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K02 483286002977 Hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K03 483286008644 Door fixation Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K04 483286008581 Window cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K05 482000009206 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K06 482000009207 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K07 483286002978 Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K08 483286008655 Cap,protect. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K09 483286002979 Gasket Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K10 483286008315 Counternut self-blocked Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K11 483286008572 Rosette 6x12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K12 482000009208 Door glass Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K13 483286008592 Door bellow Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K14 483286008573 Seal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L01 483286008619 Bearer,motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L02 483286008663 Motor XS90-LA4/R641 1,5KW Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L03 483286008387 Counternut M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L04 483286008427 Screw M6x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L05 483286008394 Rosette 10x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L06 483286008428 Screw M10x35 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L07 483286008543 Pulley 71x2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M02 483286008623 Ring,pressure Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M03 482000009209 Drum Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M04 482000009210 Tub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M05 482000009211 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M06 483286008563 Ring,locking SP40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N03 483286008628 Rear tub plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N04 483286008279 Sensor temper. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N05 483286008454 Nut,coupling ø 6 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N06 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N09 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O01 483286008629 Bearing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O02 483286008631 Bearing,roll Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O03 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O04 482000009212 Hub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O05 482000009213 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O06 482000009214 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O07 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O08 482000009215 O-Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O09 482000009216 Seal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O10 482000009217 Seal frontal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O11 482000009218 Seal flat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O12 482000009219 Dowel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O13 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O15 482000009220 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O16 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P03 482000005179 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P04 482000005181 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P05 482000009223 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P06 482000005182 Power supplier Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P07 482000009224 Antenna Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P08 482000009225 Fuse Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P09 482000009226 Adapter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P10 483286008311 Pressure piece plastic Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P11 483286001476 Nut f. Pressure piece Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P12 483286008313 Holder fuse Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
P14 483286008635 Valve magnet 3/4 ";Magnetventil 3/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q01 482000005185 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q02 483286009733 Connection 4 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q03 483286002919 Contactor Serie A8-30-01 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q04 482000005186 Connector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q06 482000009227 Unit control Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q07 483286008347 Nut M5 self-blocking Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q08 483286008433 Washer,spring 5x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Q09 483286000927 Screw M4X10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R01 483286008413 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R02 483286008617 Rectifier OT 16 steam Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
R03 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S01 483286008452 Can plug Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S03 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S04 483286008271 Heating element 3000 W Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
S06 483286008459 Rosette 28x40x2 black Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×