Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
ALA 039
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:853203901000
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:Profesionální pračky a sušičky

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
A01 483286008592 Door bellow Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A02 483286008188 Gasket Soap dispenser Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A03 483286008229 Soap dispenser cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A04 483286008595 Housing,fuse Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A05 482000019818 Mechanism Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A06 482000019819 Power unit Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A07 482000019820 Rear panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A08 482000019821 Control cover compl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A09 482000019822 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A10 482000019823 Transf current Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A11 482000009205 Door lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A12 483286001147 Hose ø 48X57 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A13 483286008581 Window cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A14 483286008244 Bellows Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A15 482000005181 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A16 482000009178 Front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A17 482000009179 Plinth Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A18 482000009180 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A19 482000009203 Bracket right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A20 482000019824 Bracket left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A21 482000009181 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A22 482000009182 Side panel left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A23 482000009183 Side panel right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A24 482000009184 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A25 483286008247 Button press Emergency red Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A26 483286008248 Switch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A27 483286008586 Fastener Hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A28 483286008588 Rear panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A29 483286008655 Cap,protect. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A30 482000019825 Hose 13x19 blue Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A31 483286008593 Hose inlet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A32 482000005100 Disc emergency Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A33 483286008315 Counternut self-blocked Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A34 483286008393 Clamp fixation 50-70 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A35 482000019826 Seal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B01 483286002927 Pillar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B02 482000019827 Drum compl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B03 483286008658 Motor cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B04 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B05 483286008278 Cover protect. Heating Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B06 483286008598 Bushing ø 38 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B07 482000019828 Pulley 280x2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B08 483286002981 Nozzle Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B09 482000009199 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B10 483286008603 Holder Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B11 482000019829 Base Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B12 482000019830 Bar motor not shown Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B13 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B15 483286008279 Sensor temper. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B16 482000019831 Belt driving Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B17 483286008283 O-Ring Silicon Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B18 483286008284 Rubber joint Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B19 483286008286 Overflow pipe Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B20 483286008387 Counternut M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B21 483286008388 Counternut M12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B22 483286008389 Nut M10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B23 483286008291 Clamp fixation 44-56 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B25 483286008538 Key 10x8x40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B26 483286008293 Rosette 6x18 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B27 483286008606 Rosette 12x36 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B28 483286008394 Rosette 10x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B29 483286008395 Rosette 12x24 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B30 483286008297 Screw hexa.M6x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B31 483286008539 Screw M10x40 hexa. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B32 483286008608 Screw Hexa. M12x40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B33 483286008615 Spout Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C01 483286008626 Plate bottom cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C02 482000019832 Hub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C03 483286008623 Ring,pressure Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C04 483286008666 Container Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C05 482000009209 Drum Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C06 482000009217 Seal frontal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C07 483286008444 Gasket Tub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C08 483286008564 Screw M8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C09 483286008472 Rosette 8X16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C10 483286008563 Ring,locking SP40 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C11 483286008627 Ring,locking Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D01 483286008452 Can plug Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D03 483286008628 Rear tub plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D04 483286008454 Nut,coupling ø 6 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D08 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E01 483286008629 Bearing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E02 483286008631 Bearing,roll Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E03 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E04 482000009212 Hub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E05 482000009213 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E06 482000009214 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E07 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E08 482000009215 O-Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E09 482000009216 Seal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E11 482000019833 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E12 482000009219 Dowel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E13 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E14 483286001264 Disc 6X18 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E16 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F01 483286008543 Pulley 71x2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F02 483286008663 Motor XS90-LA4/R641 1,5KW Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F03 483286008619 Bearer,motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F05 483286008427 Screw M6x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F07 483286008428 Screw M10x35 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G01 483286008642 Door glass Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G02 483286002977 Hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G03 483286008644 Door fixation Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G04 482000009206 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G05 482000009207 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G06 483286002978 Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G07 483286002979 Gasket Window Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G09 483286008572 Rosette 6x12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H01 482000009188 Control panel stiffening part Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H02 482000005118 Microprocessor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H03 482000005116 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H04 482000005117 Cable Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H06 482000009190 Control panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H07 482000005120 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H08 482000019834 Display chart Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H09 482000005113 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
H10 482000019835 Screw M3x6 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I01 482000005092 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I02 483286008475 Distance sleeve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I03 482000019836 Power unit Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
I04 483286008477 Nut M3 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J01 482000019837 Gasket front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J02 483286008344 Lid washpan Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J03 483286008345 Lamella lid Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J04 482000009187 Cover top Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J05 483286008641 Bolt M5 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
J06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K01 482000019838 Distance sleeve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K02 483286008321 Nipple 3/4 ";Nippel 3/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K04 482000019839 Cabinet solenoid valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K05 482000019840 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K06 482000019841 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K07 482000005182 Power supplier Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K08 482000005183 Antenna Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K09 483286008326 Valve magnet 3/4 240V" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K10 483286002957 Fuse Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K11 482000019842 Module Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K12 483286009544 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K13 483286008311 Pressure piece plastic Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K14 483286001476 Nut f. Pressure piece Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K15 483286008313 Holder fuse Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K16 483286008635 Valve magnet 3/4 ";Magnetventil 3/4 "" Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K21 483286008637 Screw,selftap 4,2x13 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
K22 483286001447 Tube finale Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L01 482000005185 Box Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L02 483286009733 Connection 4 way Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L03 483286002919 Contactor Serie A8-30-01 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L04 482000005186 Connector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L06 482000009227 Unit control Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L07 483286008347 Nut M5 self-blocking Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L08 483286008433 Washer,spring 5x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
L09 482000019843 Screw M5x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M01 483286008413 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M02 483286008617 Rectifier OT 16 steam Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
M03 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N01 483286000944 Insert Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N02 482000019844 Container Coins Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N03 483286008234 Coin box 220V Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N04 482000019845 Seal front. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N05 482000019846 Front cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N06 482000019847 Frame Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N07 483286000677 Screw M4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N08 483286003151 Nut M4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N09 483286001439 Washer 5X10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N10 482000011927 Screw M4x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
N11 482000019848 Screw M5x8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O01 482000019849 Plate front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O02 482000019850 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O03 482000019851 Container Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O04 483286008478 Door lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O06 483286001744 Screw M 3X8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
O07 483286009524 Screw cylindric cross M5X8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×