PHILIPS-WHIRLPOOL AWF 020 WH

EAN kód: 851902003000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
101 A 481936158089 motor susicky 3 833 Kč
112 A 481912118279 Capacitor 8çF - 450V - 6çm dielectric Zadat poptávku
122 481952888037 kolecko kladky 174 Kč
125 481935818019 remen susicky 1956J 218 Kč
141 481932118066 Connect.cable Zadat poptávku
142 481229068217 Terminal Block Zadat poptávku
196 481944019603 SKRIŇA 5 130 Kč
199 481944019677 Plinth Zadat poptávku
201 481946669976 Gasket door Zadat poptávku
203 481944019332 ram dveri 726 Kč
211 481928218234 programator susicky 3 300 Kč
227 481925928745 topeni susicky 2 450 Kč
228 481928248221 SNIMAC PRETAZENIA 615 Kč
229 481928248047 termostat 578 Kč
230 481928248046 termostat vstupni 359 Kč
235 481927718133 Switch,double Zadat poptávku
248 481231038505 Microswitch door Zadat poptávku
266 481941818239 Drum Zadat poptávku
270 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
352 481941249768 Knob timer Zadat poptávku
353 481945318963 Panel switch Zadat poptávku
354 481929048004 Fastener Cable(N.S) Zadat poptávku
355 481944019333 Cover hinge Zadat poptávku
356 481950238185 Screw 6 x 11 Zadat poptávku
357 482250230074 Screw 8 x 25(N.S) Zadat poptávku
360 481941718625 Hinge inside Zadat poptávku
362 481945069666 sklo dvirek plast 1 026 Kč
363 481949869394 Rukojeť dveří 111 Kč
364 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
365 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
366 481941758128 Hook Zadat poptávku
367 481940448847 palec spinace 131 Kč
370 481946238702 Latch Guide Zadat poptávku
374 481950238113 Screw M 3 x 5 Zadat poptávku
375 482250230131 Screw 6 x 3/8 Zadat poptávku
376 481944019642 Front panel white Zadat poptávku
385 481940449023 Bracket Top cover Zadat poptávku
386 481944018851 Table top Zadat poptávku
387 481953598165 Staple Zadat poptávku
389 481950238044 Screw 6 x 1/4 Zadat poptávku
390 481932568005 Gasket Thermostat Zadat poptávku
392 481950238207 Screw 4x 5/8 Zadat poptávku
393 481940118246 Bracket Zadat poptávku
394 481946278598 Foot, fix Zadat poptávku
395 481946278525 Bushing Zadat poptávku
395 481949268317 Clip fix Heater Zadat poptávku
396 481949268299 SPONA 48 Kč
396 482250230006 Screw 8 x 3 /8 Zadat poptávku
397 481946059807 Grille Zadat poptávku
398 481950218185 Screw M 4 x 25 Zadat poptávku
399 481940449024 Clip fix Zadat poptávku
400 481225948119 Plate Heater Zadat poptávku
402 481944018854 Panel rear (lower) Zadat poptávku
405 481950218184 Screw M 5 x 18 Zadat poptávku
406 481953088011 Washer,toothed 5 mm Zadat poptávku
407 482250510327 Nut M 5 Zadat poptávku
408 481243518092 Clamp cable Zadat poptávku
409 481953088022 Washer M 5 Zadat poptávku
410 481950238022 Screw 6 x 1/2 ";Schraube 6 x 1/2 "" Zadat poptávku
412 481950238203 Screw 1024 UNC X10 Zadat poptávku
413 481244019744 Panel rear Zadat poptávku
427 482231020275 Clamp Motor Zadat poptávku
428 481252898005 Spindle Jockey Zadat poptávku
429 482253070125 segrovka 92 Kč
430 481252898007 Spring Jockey Zadat poptávku
431 481940449027 Hoop Motor Zadat poptávku
432 481940449026 Holder Motor (CR03 motor) Zadat poptávku
434 481940118247 Hoop Zadat poptávku
437 481953028506 Waste air hose Zadat poptávku
440 481941849792 Banjo Zadat poptávku
441 481952028022 lozisko predni krat. 73 Kč
442 481946669065 Gasket Front Zadat poptávku
443 482250230098 Screw 8 x 5/8 ";Schraube 8 x 5/8 "" Zadat poptávku
445 481952028021 lozisko predni dlou. 106 Kč
446 481951528127 VENTILÁTOR 327 Kč
447 481944019619 PRÍKLOP 426 Kč
448 481949268679 Clip fix Zadat poptávku
451 481950310026 Screw 8 x 1/2 ";Schraube 8 x 1/2 "" Zadat poptávku
455 481950238209 Screw 6 x 1/2 C.S. Zadat poptávku
456 481946669066 Gasket Banjo Zadat poptávku
457 481949268296 SPONA "J" 13 Kč
458 481946088279 vlozka kanalu 2 73 Kč
459 481946088281 vlozka kanalu 1 111 Kč
478 481953268391 Hose connection Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.