Pračka se sušičkou WHIRLPOOL AWZ 612

EAN kód: 857531315000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
130 0 481941753024 Lock door Zadat poptávku
130 1 481952628009 Magnet Zadat poptávku
130 2 481240478913 Support magnet hettic Zadat poptávku
130 3 481246248447 Support rubber Zadat poptávku
130 4 481240478914 Support Zadat poptávku
140 0 480113100185 Window LA ST08 Zadat poptávku
160 0 480113100193 Panel front LA08 Zadat poptávku
160 1 480113100202 Plinth ST08 Zadat poptávku
161 0 480113100191 Panel rear LB08 Zadat poptávku
181 0 480113100242 Shock absorber LA08 Zadat poptávku
182 0 480113100205 Counter weight LVB08 front Zadat poptávku
182 1 480113100207 Counter weight DX LVB08 upper Zadat poptávku
182 2 480113100209 Counter weight SX LVB08 upper Zadat poptávku
183 0 480113100253 Crossbar LB08 dryer Zadat poptávku
185 0 481246248432 noha 131 Kč
187 0 480113100192 Table top metal LA08 Zadat poptávku
188 0 481231039204 Hinge kit hettic WDI1640E Zadat poptávku
188 1 481240478912 Hinge hettic ST LVB Zadat poptávku
188 2 480113100028 Hinge Zadat poptávku
191 0 480113100221 Gasket door LVA08 Zadat poptávku
210 0 480113100235 Tub, half LA08 front Zadat poptávku
210 1 480113100418 Tub, half LA08 rear Zadat poptávku
220 0 480113100234 Drum ass. LB08 Zadat poptávku
223 0 480113100215 Drum lifter LVA08 Zadat poptávku
256 0 480113100204 Chamber,air LVB08 Zadat poptávku
256 1 480113100254 Bellows LA08 dryer Zadat poptávku
271 0 480113100213 Belt see SB 4812 712 40360 Zadat poptávku
272 0 480113100212 Pulley LVB08 Zadat poptávku
290 0 480113100225 Gasket LVA08 tub Zadat poptávku
301 0 480113100279 Control panel Zadat poptávku
331 0 480113100168 Knob Zadat poptávku
332 0 480113100166 Push button LA08 Zadat poptávku
343 0 480113100163 Guide,light options BSH LA08 Zadat poptávku
343 1 480113100164 Guide,light 6LED BSH LA08 Zadat poptávku
350 0 480113100162 Light guide BSH LA08 Zadat poptávku
400 0 480113100245 Motor 1400 CESET Zadat poptávku
420 0 480113100278 Capacitor 25mF Zadat poptávku
421 0 481212118271 Interf.filter LBFLC2H4460 Zadat poptávku
430 0 480113100184 Pump,draining R2.5 Zadat poptávku
440 0 480113100247 Fan LA08 dryer Zadat poptávku
451 0 480113100218 Heating element LVA08 Zadat poptávku
451 1 480113100261 Heating element LA08 dryer Zadat poptávku
490 0 480113100282 Cable mains UK Zadat poptávku
500 0 480113100169 Timer 166800054-167100086 Zadat poptávku
554 0 480113100262 Termostat 150C 817 Kč
571 0 480113100181 Valve magnet Zadat poptávku
581 0 480113100187 Pressostat LA/LB08 Zadat poptávku
633 0 480113100189 Door lock Zadat poptávku
680 0 480113100174 Zasuvka nasypky 580 Kč
680 1 480113100175 Dispenser softener LA08 Zadat poptávku
691 0 480113100214 termostat 653 Kč
701 0 481253029295 Hose inlet L1500, cold water Zadat poptávku
702 1 480113100258 Hose inlet dryer Zadat poptávku
707 0 480113100252 nástavec 281 Kč
708 0 480113100238 Drainhose inner LB08 Zadat poptávku
710 0 480113100178 Dispenser LA08 Zadat poptávku
740 0 480113100255 Condenser dryer Zadat poptávku
741 0 480113100248 Fan box LA08 lower dryer Zadat poptávku
743 0 480113100269 Air guide LVA08 lower Zadat poptávku
743 1 480113100271 Air guide LVA08 upper Zadat poptávku
754 0 480113100224 Drainhose LVA08 Zadat poptávku
754 1 480113100223 Ball LVA08 Zadat poptávku
755 0 480113100236 Waste air hose LA08 tub Zadat poptávku
781 0 480113100186 Drainpipe LA08 Zadat poptávku
785 0 481253029346 Hose Zadat poptávku
900 0 480113100158 Bracket buttons LA08 Zadat poptávku
900 1 480113100161 Protec,el.parts module BSH LA08 Zadat poptávku
900 2 480113100183 Support 1-whole Zadat poptávku
900 3 481990500353 Clamp cable Zadat poptávku
900 4 481990500354 Bracket Zadat poptávku
900 5 480113100194 Clamp fixation hose aquastop LA08 Zadat poptávku
900 6 480113100029 Clamp Zadat poptávku
900 7 480113100033 Clamp Zadat poptávku
900 8 480113100219 Bracket LVA08 heating element Zadat poptávku
900 9 480113100222 Clamp fixation door gasket Zadat poptávku
901 1 480113100227 Clamp Zadat poptávku
901 2 480113100228 Clamp 10470-4000 Zadat poptávku
901 3 480113100237 Hose LB08 Zadat poptávku
901 4 480113100243 Pivot LA08 shockabsorber Zadat poptávku
901 5 480113100256 Hook LA08 Zadat poptávku
901 6 480113100257 Clamp LA08 Zadat poptávku
901 7 480113100259 Bracket LA08 heatingelement dryer Zadat poptávku
901 8 480113100267 Clamp dryer Zadat poptávku
901 9 480113100196 Hook short front Zadat poptávku
902 0 480113100195 Bow Zadat poptávku
902 1 480113100229 Support LVA08 motor front Zadat poptávku
902 2 480113100231 Support LVA08 motor rear Zadat poptávku
902 3 480113100281 Plug Zadat poptávku
904 0 480113100167 Panel display Zadat poptávku
904 1 480113100182 Lid dispenser LA08 Zadat poptávku
904 2 480113100171 Cover drawer ST08 Zadat poptávku
904 3 480113100197 Cap LB08 rear panel Zadat poptávku
904 4 480113100233 Protector LVA08 suspension spring Zadat poptávku
904 5 481946689296 Insert Zadat poptávku
904 6 481241778189 Rubber hinge Zadat poptávku
904 7 480113100176 vlozka nasypky 97 Kč
904 8 481990500323 Threaded cap Zadat poptávku
910 0 480113100206 Screw counterweight front LA08 Zadat poptávku
910 1 480113100208 Screw DX LA08 upper counterw. Zadat poptávku
910 2 480113100211 Screw SX LA08 upper counterw. Zadat poptávku
910 3 480113100241 Screw M10x30 TS T45 Zadat poptávku
910 4 480113100239 Screw LA08 motor long Zadat poptávku
910 5 480113100244 Screw LA08 tub Zadat poptávku
910 6 480113100246 Screw 8112-5x10 PH/TT Zadat poptávku
910 7 480113100251 Screw M4x15 ZN T20 Zadat poptávku
910 8 480113100273 Screw Zadat poptávku
910 9 480113100274 Screw M5X10 INOX T20 Zadat poptávku
911 1 480113100275 Screw M3.5X8 ZN T20 Zadat poptávku
911 2 480113100276 Screw M5X16 ZN T20 Zadat poptávku
914 0 481240118671 Clamp Zadat poptávku
930 0 480113100159 Spring buttons LA08 Zadat poptávku
930 1 480113100232 Spring,suspens. LVA08 Zadat poptávku
941 0 480113100216 Bearing BB1-0726B/VK189 Zadat poptávku
941 1 480113100217 Bearing BB1-0727B/VK189 Zadat poptávku
950 0 480113100165 Gasket detergent drawer LA08 Zadat poptávku
950 2 480113100203 Gasket Zadat poptávku
950 3 480113100226 Gasket Zadat poptávku
950 4 480113100249 Gasket fan box dryer Zadat poptávku
950 5 480113100263 Gasket safety thermostat Zadat poptávku
950 6 480113100264 těsnění 198 Kč
950 7 480113100265 Gasket fan box Zadat poptávku
950 8 480113100266 Gasket LVA08 heatingele. dryer Zadat poptávku
950 9 480113100268 Gasket NTC dryer Zadat poptávku
951 1 480113100272 Gasket air guide Zadat poptávku
951 2 480113100277 gasket condenser Zadat poptávku
999 0 480113100201 Unlock. spattel Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.