Pračka se sušičkou COOKE&LEWIS CLWD 060

EAN kód: 851959115000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
11860 481941753024 Lock door Zadat poptávku
22123 481990500323 Threaded cap Zadat poptávku
23779 482000004131 Fixation cable Zadat poptávku
23836 481990500353 Clamp cable Zadat poptávku
23837 481990500354 Bracket Zadat poptávku
26411 481946689296 Insert Zadat poptávku
26415 481952628009 Magnet Zadat poptávku
54369 481253029295 Hose inlet L1500, cold water Zadat poptávku
58097 481253029346 Hose Zadat poptávku
58814 481240118671 Clamp Zadat poptávku
65915 481246248432 noha 131 Kč
67748 480113100203 Gasket Zadat poptávku
68133 480113100028 Hinge Zadat poptávku
68455 480113100029 Clamp Zadat poptávku
68701 481231039204 Hinge kit hettic WDI1640E Zadat poptávku
68725 482000005542 Template door LB Zadat poptávku
68732 481240478912 Hinge hettic ST LVB Zadat poptávku
68746 481240478913 Support magnet hettic Zadat poptávku
68752 481246248447 Support rubber Zadat poptávku
68753 481241778189 Rubber hinge Zadat poptávku
69003 481240478914 Support Zadat poptávku
72488 480113100033 Clamp Zadat poptávku
79517 480113100204 Chamber,air LVB08 Zadat poptávku
79521 480113100206 Screw counterweight front LA08 Zadat poptávku
79522 480113100207 Counter weight DX LVB08 upper Zadat poptávku
79523 480113100208 Screw DX LA08 upper counterw. Zadat poptávku
79525 480113100211 Screw SX LA08 upper counterw. Zadat poptávku
79586 480113100214 termostat 653 Kč
79692 480113100185 Window LA ST08 Zadat poptávku
80389 480113100215 Drum lifter LVA08 Zadat poptávku
80393 480113100218 Heating element LVA08 Zadat poptávku
80395 480113100219 Bracket LVA08 heating element Zadat poptávku
80397 480113100221 Gasket door LVA08 Zadat poptávku
80400 480113100222 Clamp fixation door gasket Zadat poptávku
80403 480113100223 Ball LVA08 Zadat poptávku
80406 480113100224 Drainhose LVA08 Zadat poptávku
80413 480113100227 Clamp Zadat poptávku
80414 480113100228 Clamp 10470-4000 Zadat poptávku
80416 480113100229 Support LVA08 motor front Zadat poptávku
80428 480113100231 Support LVA08 motor rear Zadat poptávku
80430 480113100232 Spring,suspens. LVA08 Zadat poptávku
80431 480113100233 Protector LVA08 suspension spring Zadat poptávku
80433 480113100444 Crossbar Zadat poptávku
80437 480113100186 Drainpipe LA08 Zadat poptávku
80537 480113100158 Bracket buttons LA08 Zadat poptávku
80538 480113100159 Spring buttons LA08 Zadat poptávku
80539 480113100161 Protec,el.parts module BSH LA08 Zadat poptávku
80540 480113100162 Light guide BSH LA08 Zadat poptávku
80545 480113100163 Guide,light options BSH LA08 Zadat poptávku
80546 480113100164 Guide,light 6LED BSH LA08 Zadat poptávku
80551 480113100187 Pressostat LA/LB08 Zadat poptávku
80552 480113100174 Zasuvka nasypky 580 Kč
80553 480113100175 Dispenser softener LA08 Zadat poptávku
80554 480113100176 vlozka nasypky 97 Kč
80593 480113100189 Door lock Zadat poptávku
80732 480113100247 Fan LA08 dryer Zadat poptávku
80733 480113100248 Fan box LA08 lower dryer Zadat poptávku
80742 480113100249 Gasket fan box dryer Zadat poptávku
80743 480113100251 Screw M4x15 ZN T20 Zadat poptávku
80744 480113100191 Panel rear LB08 Zadat poptávku
80746 480113100192 Table top metal LA08 Zadat poptávku
80747 480113100193 Panel front LA08 Zadat poptávku
80749 480113100194 Clamp fixation hose aquastop LA08 Zadat poptávku
80756 480113100252 nástavec 281 Kč
80767 480113100253 Crossbar LB08 dryer Zadat poptávku
80768 480113100254 Bellows LA08 dryer Zadat poptávku
80776 480113100256 Hook LA08 Zadat poptávku
80777 480113100257 Clamp LA08 Zadat poptávku
80778 480113100258 Hose inlet dryer Zadat poptávku
80779 480113100195 Bow Zadat poptávku
80792 480113100196 Hook short front Zadat poptávku
80829 480113100197 Cap LB08 rear panel Zadat poptávku
80833 480113100259 Bracket LA08 heatingelement dryer Zadat poptávku
80834 480113100261 Heating element LA08 dryer Zadat poptávku
80835 480113100262 Termostat 150C 817 Kč
80836 480113100263 Gasket safety thermostat Zadat poptávku
80837 480113100264 těsnění 198 Kč
80899 480113100265 Gasket fan box Zadat poptávku
80902 480113100266 Gasket LVA08 heatingele. dryer Zadat poptávku
80905 480113100267 Clamp dryer Zadat poptávku
80912 480113100268 Gasket NTC dryer Zadat poptávku
80918 480113100269 Air guide LVA08 lower Zadat poptávku
80919 480113100271 Air guide LVA08 upper Zadat poptávku
80923 480113100272 Gasket air guide Zadat poptávku
80924 480113100273 Screw Zadat poptávku
84037 480113100235 Tub, half LA08 front Zadat poptávku
84038 480113100236 Waste air hose LA08 tub Zadat poptávku
84040 480113100237 Hose LB08 Zadat poptávku
84041 480113100238 Drainhose inner LB08 Zadat poptávku
84044 480113100241 Screw M10x30 TS T45 Zadat poptávku
84046 480113100239 Screw LA08 motor long Zadat poptávku
84072 480113100244 Screw LA08 tub Zadat poptávku
84086 480113100165 Gasket detergent drawer LA08 Zadat poptávku
84099 480113100178 Dispenser LA08 Zadat poptávku
84101 480113100181 Valve magnet Zadat poptávku
84102 480113100182 Lid dispenser LA08 Zadat poptávku
84103 480113100274 Screw M5X10 INOX T20 Zadat poptávku
84118 480113100275 Screw M3.5X8 ZN T20 Zadat poptávku
84126 480113100277 gasket condenser Zadat poptávku
84134 480113100445 Accessory Zadat poptávku
84135 480113100278 Capacitor 25mF Zadat poptávku
84214 480113100282 Cable mains UK Zadat poptávku
84221 480113100201 Unlock. spattel Zadat poptávku
84222 480113100202 Plinth ST08 Zadat poptávku
84223 480113100183 Support 1-whole Zadat poptávku
84227 480113100281 Plug Zadat poptávku
84243 480113100166 Push button LA08 Zadat poptávku
84245 480113100167 Panel display Zadat poptávku
84260 480113100245 Motor 1400 CESET Zadat poptávku
84263 480113100168 Knob Zadat poptávku
85146 480113100415 Screw Zadat poptávku
85150 480113100416 Screw Zadat poptávku
89214 482000003940 Interf.filter LBFLC2H446100 Zadat poptávku
89419 482000003942 Drum LB 08 LC Zadat poptávku
89421 482000003943 Bearing BB1-0724B/VK189 Zadat poptávku
89422 482000003944 Bearing BB1-0725B/VK189 Zadat poptávku
89423 482000003945 Gasket Zadat poptávku
89424 480113100225 Gasket LVA08 tub Zadat poptávku
89433 482000003946 Counter weight SX LA08, upper Zadat poptávku
89434 482000003947 Pulley 1200 LB10 Zadat poptávku
89508 480113100446 Screw Zadat poptávku
91922 482000003951 Screw Zadat poptávku
92470 482000003948 Counter weight LB10LC, front Zadat poptávku
92472 482000003949 Shock absorber LB10 LC Zadat poptávku
92536 482000003950 Pivot LA08 shockabsorber Zadat poptávku
92566 482000003515 Belt see SB 4812 712 40360 Zadat poptávku
93903 480113100255 Condenser dryer Zadat poptávku
94205 482000003941 Čerpadlo vypouštěcí 1 307 Kč
94532 482000004127 Tub half Zadat poptávku
95848 482000005539 Control panel Zadat poptávku
95849 482000005540 Timer 166800054+167100165 Zadat poptávku
95850 482000005541 Handle drawer Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.