LADEN CP 64

EAN kód: 851901429000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481944019612 Cabinet Zadat poptávku
011 0 481946279411 Foot Zadat poptávku
021 0 481944019641 Front Zadat poptávku
024 0 481944019584 Panel rear Zadat poptávku
024 1 481944019465 Panel rear Zadat poptávku
024 2 481945858372 Grille Zadat poptávku
024 3 481932568033 Grommet cable Zadat poptávku
024 4 481940478215 Bracket Zadat poptávku
030 0 481944019605 Table top Zadat poptávku
034 0 481940478696 Bracket Table top Zadat poptávku
040 0 481941718624 Hinge outside Zadat poptávku
040 1 481941718625 Hinge inside Zadat poptávku
040 2 481944019007 Cover hinge Zadat poptávku
040 3 481946278525 Bushing Zadat poptávku
053 0 481944019604 Plinth Zadat poptávku
102 0 481944019613 Flap Zadat poptávku
102 1 481953598488 Rod Zadat poptávku
110 0 481949869365 Handle door Zadat poptávku
131 0 481946238702 Latch Guide Zadat poptávku
131 1 481941758128 Hook Zadat poptávku
131 2 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
131 3 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
141 0 481945069666 sklo dvirek plast 1 026 Kč
143 0 481953238025 Glassdoor frame Zadat poptávku
191 0 481946669976 Gasket door Zadat poptávku
210 0 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
211 0 481952028021 lozisko predni dlou. 106 Kč
211 1 481952028022 lozisko predni krat. 73 Kč
220 0 481941818265 Drum Zadat poptávku
223 0 481951528131 Drum lifter Zadat poptávku
261 0 481941878985 Case Zadat poptávku
261 1 481953598494 Hoop Zadat poptávku
271 0 481935818019 remen susicky 1956J 218 Kč
273 0 481952888037 kolecko kladky 174 Kč
273 1 481953538014 osa napin. kladky 77 Kč
273 2 481208211522 Ring circlip Zadat poptávku
275 0 481949238074 pruzina napin.kladky 165 Kč
275 1 481940449027 Hoop Motor Zadat poptávku
275 2 481940478213 Bracket Zadat poptávku
292 0 481946669815 Gasket Zadat poptávku
301 0 481945319784 Control panel Zadat poptávku
331 0 481941258555 Knob timer Zadat poptávku
332 0 481941028619 Push button Zadat poptávku
351 0 481913448288 Pilot lamp Zadat poptávku
351 1 481938118197 Lens Zadat poptávku
354 0 481938118198 Lens red Zadat poptávku
354 1 481913448294 Cap Zadat poptávku
355 0 481928018008 Buzzer Zadat poptávku
401 0 481936158089 motor susicky 3 833 Kč
401 2 482231020275 Clamp Motor Zadat poptávku
420 0 481912118147 Capacitor 8 yF Zadat poptávku
421 0 481912118181 Interf.filter Zadat poptávku
430 0 481936018202 Pump Zadat poptávku
440 0 481936118286 Blower SET Zadat poptávku
440 1 481946669812 Gasket Zadat poptávku
443 0 481951528127 VENTILÁTOR 327 Kč
456 0 481925928746 Heating element Zadat poptávku
483 0 481929068295 CONNECTOR Zadat poptávku
490 0 481932118066 Connect.cable Zadat poptávku
490 1 481940118531 Strain relief Zadat poptávku
491 0 481929068098 Terminal block Zadat poptávku
491 1 481929068294 Connector Zadat poptávku
501 0 481928218668 Timer Zadat poptávku
557 0 481928248219 Thermostat Zadat poptávku
562 0 481928248218 Thermostat Zadat poptávku
566 0 481927618186 Microswitch Zadat poptávku
567 0 481928248271 pojistka tepelna 130 924 Kč
621 0 481927718185 Switch,pushbut. Zadat poptávku
621 1 481927718184 Switch,pushbut. Zadat poptávku
631 0 481927618238 PREPINAC 736 Kč
631 1 481927618239 Microswitch Zadat poptávku
631 2 481931038829 Mounting kit Zadat poptávku
632 0 481931038156 Microswitch Zadat poptávku
632 1 481940478695 Holder adjust. Door Zadat poptávku
740 0 481951148455 Condenser Zadat poptávku
740 1 481945858371 Grid airing Zadat poptávku
742 0 481931038744 Air guide Zadat poptávku
742 1 481944019464 Insulation Zadat poptávku
743 0 481941878984 Air guide Zadat poptávku
743 5 481944019619 PRÍKLOP 426 Kč
744 0 481941878598 Case Condenser Zadat poptávku
750 0 481941878983 Tank Zadat poptávku
752 0 481936078313 Water switch Zadat poptávku
752 1 481950518268 Threaded cap (f.old drain only) Zadat poptávku
752 2 481931038938 Hose draining not shown Zadat poptávku
753 0 481941878599 Water collector Zadat poptávku
753 1 481932568034 Shaft seal Zadat poptávku
761 0 481948058131 Filter Zadat poptávku
783 0 481953028857 Hose Zadat poptávku
791 0 481945948478 Gasket Zadat poptávku
792 0 481946669813 Gasket Zadat poptávku
793 0 481946669066 Gasket Banjo Zadat poptávku
794 0 481946669065 Gasket Front Zadat poptávku
794 1 481946669814 Gasket Zadat poptávku
902 0 481931038831 Bracket SET"" Zadat poptávku
902 1 481940118246 Bracket Zadat poptávku
902 2 481940449026 Holder Motor (CR03 motor) Zadat poptávku
902 3 481940478214 Holder hose Zadat poptávku
902 4 481940478593 Bracket Zadat poptávku
902 5 481946688906 Holder Hose Zadat poptávku
902 6 481945948612 Holder Zadat poptávku
902 7 481940478769 Small plate Zadat poptávku
903 0 481929048004 Fastener Cable(N.S) Zadat poptávku
903 1 481940118247 Hoop Zadat poptávku
903 3 481949268299 SPONA 48 Kč
903 4 481949268574 Clip fix Zadat poptávku
903 5 481949268679 Clip fix Zadat poptávku
903 6 481953598165 Staple Zadat poptávku
903 7 481953598167 Staple Zadat poptávku
903 9 481949248159 Clip fix Zadat poptávku
910 1 481950238204 Screw 8 x 30 Zadat poptávku
911 0 481949268362 Nut, speed Zadat poptávku
911 1 481950238185 Screw 6 x 11 Zadat poptávku
911 2 481950238285 Screw 3.5 x 10 Zadat poptávku
911 3 481950310026 Screw 8 x 1/2 ";Schraube 8 x 1/2 "" Zadat poptávku
911 5 482250230074 Screw 8 x 25(N.S) Zadat poptávku
911 6 482250230098 Screw 8 x 5/8 ";Schraube 8 x 5/8 "" Zadat poptávku
911 8 481950238022 Screw 6 x 1/2 ";Schraube 6 x 1/2 "" Zadat poptávku
912 1 481950218185 Screw M 4 x 25 Zadat poptávku
912 2 482250211065 Screw M 4x6 Zadat poptávku
913 0 481950238203 Screw 1024 UNC X10 Zadat poptávku
913 1 481950238209 Screw 6 x 1/2 C.S. Zadat poptávku
913 2 481950238282 Screw 8 x 1/2 ";Schraube 8 x 1/2 "" Zadat poptávku
913 6 481950238283 Screw 6 x 3/8 ";Schraube 6 x 3/8 "" Zadat poptávku
915 0 481290300297 Nut M5 DIN 934 Zadat poptávku
915 1 481950518159 Nut M 4 Zadat poptávku
921 0 481953088011 Washer,toothed 5 mm Zadat poptávku
923 0 481953088022 Washer M 5 Zadat poptávku
962 0 481946279644 Bonnet Switch Zadat poptávku
965 6 481946248404 Clip fix Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.