LADEN FL 1256

EAN kód: 858081129000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244011469 Cabinet Zadat poptávku
011 0 481250018099 noha pracky M8*34/A 366 Kč
021 0 481244011471 stena predni 2 450 Kč
024 0 481244011445 PANEL 605 Kč
024 1 481241870019 Box outlet hose left Zadat poptávku
025 0 481244011472 Support control board Zadat poptávku
030 0 481244011473 deska horni GW 2 287 Kč
040 0 481241718787 Hinge BK Zadat poptávku
050 0 481244010779 sokl pracky GW 738 Kč
061 0 481246688833 zavazi horni 865 Kč
061 1 481246688607 Counter weight front, bottom Zadat poptávku
061 2 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
061 3 481931039228 Mounting kit Weight bottom Zadat poptávku
081 0 481252918038 Shock absorber until 1200 Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818701 Handle door Zadat poptávku
130 0 481241728107 Plate eureka Zadat poptávku
130 1 481241728108 podlozka 302 Kč
131 0 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
131 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 2 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
135 1 481249818262 pojistka dveri 204 Kč
135 2 481249148004 pruzina 197 Kč
135 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
140 0 481245058983 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244011577 Glassdoor frame BK Zadat poptávku
144 0 481244011595 Frame door glas Zadat poptávku
144 3 481250218669 sroub pojistka dv. 121 Kč
191 0 481246068532 DOOR BELLOW grease resistance Zadat poptávku
191 1 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
191 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 1 481241818475 Tub 42l front Zadat poptávku
200 2 481241818318 Nádrž - zadní část 3 560 Kč
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481941818379 Drum 42l, 1200 Zadat poptávku
271 0 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
272 0 481252858041 remenice bubnu 947 Kč
272 3 481250518371 matice remenice 73 Kč
292 0 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
301 0 481245217864 Control panel FL 1256 Zadat poptávku
303 0 481249878706 Handle drawer Zadat poptávku
331 0 481241458316 knoflik programatoru 343 Kč
331 3 481241458307 Unašeč knoflíku AWO/D 286 Kč
331 4 481241458317 Knob timer ring-VB 06 Zadat poptávku
332 0 481241029477 Push button EBL 6 Opt. Zadat poptávku
333 0 481251318177 Push button start-reset Zadat poptávku
400 0 481236158376 motor 3 594 Kč
400 1 481250218705 Screw M8x35 Zadat poptávku
409 0 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118285 Filter Zadat poptávku
430 0 481236018559 Pump Zadat poptávku
451 0 481225928919 Heating element 2050W, 230V + NTC Zadat poptávku
480 0 481232178376 Cable DOM/MOT 7/VBL Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
521 0 481221470092 Control unit C1 DOMINO FULL Class B Zadat poptávku
521 0 481221470179 Control unit DOMINO, programmed Zadat poptávku
571 0 481227128558 Ventil napouštěcí 2cestný - rohový 882 Kč
581 0 481227128583 pressostat Zadat poptávku
620 0 481223958039 jednotka ovladaci 2 287 Kč
630 0 481228058048 Door lock Rold DA069516 Zadat poptávku
653 0 481213418064 Light guide prog. flow Zadat poptávku
653 1 481213418047 kolik 141 Kč
653 2 481213448369 Light guide 6 opt. Zadat poptávku
691 0 481228219485 senzor NTC 653 Kč
701 0 481253029329 Hose, inlet; EN 11770 Reflex Zadat poptávku
702 0 481253029405 hadice od ventilu 102 Kč
707 5 481231019102 tryska 259 Kč
708 1 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
711 0 481241868379 Dispenser 3 ch. Zadat poptávku
712 0 481241868381 zasuvka nasypky 980 Kč
713 0 481241868382 pojistka nasypky 327 Kč
718 0 481252648226 davkovac avivaze 220 Kč
718 1 481241889066 separator do nasypky 278 Kč
753 1 481941868234 vzdusnik 348 Kč
754 0 481253029407 Drainhose for DELTA Zadat poptávku
754 1 481253028832 ekokulicka 97 Kč
754 2 481253028829 priruba eco awt2050 92 Kč
760 0 481948058106 Filtr čerpadla 163 Kč
781 0 481253029425 Hose draining Zadat poptávku
782 0 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
794 2 481240118549 Clamp hose Zadat poptávku
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 481229088049 Bracket Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481240118446 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
900 5 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
900 6 481229018031 Clamp heatingelement+screw Zadat poptávku
900 7 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
910 1 481250248344 Screw Zadat poptávku
911 7 481290308196 sroub 29 Kč
930 0 481949238139 pruzina 471 Kč
941 0 481252028004 Bearing,ball 6206 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028066 BEARING 6204 2Z C3 GJN Zadat poptávku
953 0 481253278017 gufero 35x65x 9 490 Kč
961 0 481953268829 Spacer 44, 50, 58 l Zadat poptávku
965 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.