Sušička WHIRLPOOL MEDZ600TW1

EAN kód: 852153680000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
104 1 480112101091 Door lint screen Zadat poptávku
110 0 480112101112 Handle door Zadat poptávku
121 0 480112101111 Door inner Zadat poptávku
121 1 480112101118 Door inner Zadat poptávku
130 0 481946698658 zamek 73 Kč
140 0 480112101116 Door glass Zadat poptávku
143 0 480112101115 Frame door glas outer Zadat poptávku
144 0 480112101114 Frame door glas inner Zadat poptávku
160 0 480112101085 Panel front white Zadat poptávku
160 0 480112101086 Panel front black Zadat poptávku
160 0 480112101087 Panel front pacific blue Zadat poptávku
160 1 480112101077 Plinth white Zadat poptávku
160 1 480112101078 Plinth black Zadat poptávku
160 1 480112101079 Plinth pacific blue Zadat poptávku
161 0 480112101071 Panel rear Zadat poptávku
161 1 480113100387 Panel rear bulkhead Zadat poptávku
162 0 480112101059 Side panel L.H. white Zadat poptávku
162 0 480112101061 Side panel L.H. black Zadat poptávku
162 0 480112101062 Side panel L.H. pacific blue Zadat poptávku
162 1 480112101067 Side panel R.H. white Zadat poptávku
162 1 480112101068 Side panel R.H. black Zadat poptávku
162 1 480112101069 Side panel R.H. pacific blue Zadat poptávku
180 1 480112101096 Cabinet ass. vent Zadat poptávku
180 2 480112101101 Cabinet heating element upper Zadat poptávku
180 3 480112101103 Cabinet heating element lower Zadat poptávku
184 0 480112101084 Plate bottom Zadat poptávku
185 0 481900279810 Foot long Zadat poptávku
185 0 481946279891 Foot Zadat poptávku
187 0 480112101045 Lid white Zadat poptávku
187 0 480112101046 Lid black Zadat poptávku
187 0 480112101047 Lid pacific blue Zadat poptávku
188 0 480112101109 Hinge ass. Zadat poptávku
211 0 481952878089 kolecko 768 Kč
211 1 481953598594 SHAFT Zadat poptávku
211 2 481253598088 Shaft left Zadat poptávku
220 0 480112101097 Drum complete Zadat poptávku
223 0 480112101105 Drum lifter Zadat poptávku
254 0 480112100597 Socket ass. Zadat poptávku
256 0 480112101088 Kit vent black Zadat poptávku
256 0 480112101089 Kit vent pacific blue Zadat poptávku
256 0 481253018017 sada odvětrávací 1 229 Kč
256 1 480112100084 Pipe,exhaust and bracket Zadat poptávku
256 2 480112100085 Tube,discharg. short Zadat poptávku
256 3 480112100086 Tube,discharg. long Zadat poptávku
256 4 480112101095 Waste air hose Zadat poptávku
271 0 480112101074 Belt Zadat poptávku
272 0 481952888108 kolecko kladky 588 Kč
272 1 480112101073 Pulley 60 Hz Zadat poptávku
290 0 481946818182 tesneni bubnu pr./za 1 477 Kč
290 1 481946818179 GASKET Zadat poptávku
301 0 480112101049 Control panel white Zadat poptávku
301 0 480112101051 Control panel black Zadat poptávku
301 0 480112101052 Control panel pacific blue Zadat poptávku
331 0 480112101056 Knob ass. Zadat poptávku
343 0 480112101054 Lens Zadat poptávku
400 0 480112101072 Motor 60 Hz Zadat poptávku
444 0 481951528255 vrtule 1 307 Kč
451 0 480112101094 Heating element Zadat poptávku
480 0 480112101048 Cable harness Zadat poptávku
483 0 480113100301 Connector Zadat poptávku
483 1 480112101092 Connector Zadat poptávku
491 0 481940118795 Terminal Block Zadat poptávku
491 1 481931038733 Plate connector srew kit Zadat poptávku
491 2 481929068391 3397659 Terminal block Zadat poptávku
500 0 480112101055 Timer ass. Zadat poptávku
521 0 480112101083 Control board Zadat poptávku
554 0 480112100394 W10168174 Thermostat intern.Bias Zadat poptávku
562 0 481925228095 pojistka 295 Kč
623 0 481927618325 Switch Zadat poptávku
633 0 480112101065 Switch door ass. Zadat poptávku
652 0 480112100598 Bulb Zadat poptávku
691 0 480113100389 Electrode sensor Zadat poptávku
691 1 480112101099 Thermister Zadat poptávku
691 2 480112100395 Thermostat Thermal limit. 195°F/91°C Zadat poptávku
726 0 481253029115 TUBE BEND Zadat poptávku
741 0 481244138013 Cabinet fan wheel Zadat poptávku
743 0 481954019741 Air guide Zadat poptávku
743 1 481246699052 Drain strip Zadat poptávku
743 2 480112101106 Panel front bulkhead Zadat poptávku
763 0 480112100112 filtr 1 176 Kč
763 1 480112101107 Grille Zadat poptávku
900 0 480112101053 Bracket console Zadat poptávku
900 1 481240448899 Lever microswitch Zadat poptávku
900 2 481940479189 BRACKET Zadat poptávku
900 3 481240478672 kolik zamku 198 Kč
900 4 480112101082 Bracket control Zadat poptávku
900 5 481253288049 Bushing Zadat poptávku
900 6 481940118567 CLAMP Zadat poptávku
900 7 480113100309 Bracket bulkhead Zadat poptávku
900 8 480112101098 Bracket drum light Zadat poptávku
900 9 480112100099 Clip Zadat poptávku
901 1 481940479188 drzak motoru 1 210 Kč
901 2 480112101121 Bracket door upper Zadat poptávku
901 3 481240118651 Bracket air guide, rear Zadat poptávku
901 4 481240118653 Bracket heater box Zadat poptávku
901 5 480112101113 Bracket door unten Zadat poptávku
901 6 480112101066 Fixation door Zadat poptávku
904 0 480112101058 Cover conn.bloc Zadat poptávku
904 1 481946689326 STOPPER Zadat poptávku
904 2 480112101063 Threaded cap black Zadat poptávku
904 2 480112101064 Threaded cap pacific blue Zadat poptávku
904 2 481946258177 Threaded cap white Zadat poptávku
904 3 481246228265 COVER Zadat poptávku
904 4 480112101076 Plug front panel Zadat poptávku
904 5 480112101081 Fixation door Zadat poptávku
904 6 480112100599 Lens drum light Zadat poptávku
904 7 480112101104 Fixation heater box Zadat poptávku
904 8 480112101108 Plug inner door Zadat poptávku
904 9 480112101122 Pad door handle Zadat poptávku
910 1 481250218642 Screw 2-28x1/2 Zadat poptávku
910 2 480112100555 Screw Zadat poptávku
910 3 481950218294 Screw Zadat poptávku
910 4 481950218332 Screw 8Ax3/8 Zadat poptávku
910 5 481950318053 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
910 6 480112100522 Screw 8-18 x 5/16 Zadat poptávku
910 7 481950318042 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
910 8 481950318022 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
910 9 481950318052 Screw 6-20x1 3/8 Zadat poptávku
911 1 481900489463 Screw Zadat poptávku
911 2 481950318254 Screw 10-16x 3/4 Zadat poptávku
911 3 481250318006 Screw 8-18x5/8 Zadat poptávku
911 4 481250238367 Screw Zadat poptávku
911 5 480112100118 Screw 10-24 x 3/64 Zadat poptávku
911 6 481250318008 Screw 8-18x11/16 Zadat poptávku
911 7 480112101119 Screw Zadat poptávku
911 8 481950318261 Screw 11-16x3/4 Zadat poptávku
914 0 481253238016 Washer Zadat poptávku
914 1 480112100082 Ring Zadat poptávku
914 2 480112100557 Nut 3/8 x 16 (R.H.) Zadat poptávku
914 3 480112100559 Nut 3/8-16 (L.H.) Zadat poptávku
914 4 481953238118 WASHER Zadat poptávku
914 5 481953228227 kladka 131 Kč
930 0 481949258135 SPRING Zadat poptávku
930 1 481949268767 SPRING Zadat poptávku
930 2 480112101093 Spring,clamping Zadat poptávku
950 0 481946818183 tesneni 44 Kč
950 1 481946818187 tesneni 24 Kč
950 2 480112101117 Seal,glass Zadat poptávku
993 0 480112101057 Guide water Zadat poptávku
993 1 480112101075 Kit stack ass. Zadat poptávku
993 2 481931038736 Accessories heating Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.