Kombinovaná chladnička MAYTAG MTM8053AEGW

EAN kód: 859558669000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
002 482000007554 Hinge upper right Zadat poptávku
002B 482000012197 Hinge upper left Zadat poptávku
007 482000018651 Screw M5x14 YSB-F Zadat poptávku
007 482000019077 Screw M5x14 Zadat poptávku
009 482000007555 Hinge middle Zadat poptávku
010 482000019080 Screw TT M5x14 Zadat poptávku
011 480132102462 Cap Zadat poptávku
012 480131100429 Cap Zadat poptávku
015 482000010023 Hinge lower Zadat poptávku
016 482000013074 Adjust. foot M8x35 Grey Zadat poptávku
019 481241820072 Shelf Zadat poptávku
022 484000000984 Lamp E14/220-24/15W T22 300°C Zadat poptávku
025 482000018670 Screw 40x13 YSB-R-C-INOX Zadat poptávku
030 481249468049 Spring knob thermostat Zadat poptávku
037 482000003308 Glass shelf Zadat poptávku
039 481245088519 Cover crisper Zadat poptávku
041 481241820071 Crisper Zadat poptávku
061 482000020212 Tray icematic Zadat poptávku
062 482000010024 Cover Zadat poptávku
063 481249468051 Spring Zadat poptávku
064 482000003261 Icecube tray right Zadat poptávku
065 482000003262 Icecube tray left Zadat poptávku
066 480132102186 Bracket Ice maker Zadat poptávku
067 482000003263 Tray icecube Zadat poptávku
070 482000007557 Screw Inox Zadat poptávku
087 481245228758 Cover wheel Zadat poptávku
088 482000014056 Cover hinge top Zadat poptávku
103 480132102201 Gasket tapes Zadat poptávku
107 481228238245 Thermostat Zadat poptávku
131 482000020157 Screw KA 40x14 Zadat poptávku
135 482000020213 Screw ST 4.2x13 Zadat poptávku
151 481244688154 Bushing Zadat poptávku
153 482000020214 Door freezer Zadat poptávku
154 482000014126 Plate name Maytag Zadat poptávku
155 482000020215 Door refriger. Zadat poptávku
156 482000003294 Flap Zadat poptávku
159 482000019100 Egg rack Zadat poptávku
164 482000007773 Cap for hole Zadat poptávku
16B 482000013076 Adjust. foot M6x35 Grey Zadat poptávku
171 482000014124 Catcher right Zadat poptávku
172 482000020159 Screw KA 35x12 Zadat poptávku
173 480132100253 Catcher left Zadat poptávku
174 482000002937 Stop door Zadat poptávku
175 482000003295 Door dairy Zadat poptávku
176 482000014062 Bottle holder Zadat poptávku
177 482000003299 Bottle shelf Zadat poptávku
177 482000020216 Bottle shelf Zadat poptávku
188 482000003298 Door dairy Zadat poptávku
188 482000020217 Door dairy Zadat poptávku
189 482000010077 Bushing Zadat poptávku
201 482000014065 Condenser Zadat poptávku
202 481246488055 Trim condenser Zadat poptávku
203 482000018659 Spacer Zadat poptávku
205 481240449788 Cable clamp Zadat poptávku
207 481246368025 Resonator Zadat poptávku
209 482000020218 Mains cable cpl. Zadat poptávku
210 482000014131 Cable mains Zadat poptávku
211 481221470238 Relay, Overload prot. Comp.NBU1118Y Zadat poptávku
212 482000001629 Capacitor Zadat poptávku
213 482000018662 Screw 4.2x9.5 YSB-C Zadat poptávku
213 482000019109 Screw ST 4.2x9.5 Zadat poptávku
214 480132102178 Tray Compressor Zadat poptávku
215 482000019380 Dryer Zadat poptávku
216 482000007565 Holder Zadat poptávku
217 481236039064 Compressor NBU 1118 Y 4MF Zadat poptávku
218 481246448229 Base compressor Zadat poptávku
225 480132103191 Tube Zadat poptávku
226 480132103192 Tube Zadat poptávku
227 481246238225 Roller Zadat poptávku
228 480132101057 Axle Roller Zadat poptávku
237 481228210311 Timer Defrost Zadat poptávku
238 482000001728 Cover plate Zadat poptávku
314 480132102179 Cap Zadat poptávku
315 480132102174 Switch door freezer Zadat poptávku
316 480132102175 Switch door refrigerator Zadat poptávku
317 481241820073 Shelf Zadat poptávku
318 482000007566 Partition Zadat poptávku
319 482000020219 Cover fast freez. Zadat poptávku
326 481248058396 Filter Zadat poptávku
327 480132102183 Filter body Zadat poptávku
332 482000020220 Crisper Zadat poptávku
333 480132102192 Roller Zadat poptávku
334 480132102193 Bracket Roller Zadat poptávku
337 480132102189 Rail Zadat poptávku
339 482000003307 Shelf Zadat poptávku
341 482000003305 Flap front Zadat poptávku
342 482000003306 Air regulator Zadat poptávku
400 482000020221 Evaporator kit Zadat poptávku
401 481251138362 Evaporator Zadat poptávku
402 481211528015 Resistor Zadat poptávku
407 482000020222 Motor fan Zadat poptávku
408 480132102205 Cabinet Air guide Zadat poptávku
409 481228678013 Impeller Zadat poptávku
410 481249298049 Spring ventilator Zadat poptávku
411 481240449773 Absorber Zadat poptávku
412 481240438802 Support motor Zadat poptávku
413 481236158485 Motor fan Zadat poptávku
414 481246368033 Damper Zadat poptávku
415 480132102206 Cover Air guide Zadat poptávku
419 481244079278 Cover f. lamp Zadat poptávku
420 482000020223 Box therm. cpl. Zadat poptávku
421 480132102203 Casing Zadat poptávku
422 482000020224 Knob thermostat Zadat poptávku
423 482000020225 Screw KA 40x8 Zadat poptávku
424 480132102204 Air guide Zadat poptávku
425 480132102188 Dumper Zadat poptávku
426 481246668935 Damper Thermostat Zadat poptávku
427 482000020226 Insulation cpl. Zadat poptávku
431 482000010376 Knob thermostat Zadat poptávku
432 481246228887 Cover f. lamp Zadat poptávku
443 481246688958 Insulation Zadat poptávku
444 481240478857 Cover Zadat poptávku
445 481244079281 Insulation Conveyor Zadat poptávku
446 481244079282 Insulation Conveyor Zadat poptávku
447 481244079283 Insulation Conveyor Zadat poptávku
448 480132102187 Conveyor Zadat poptávku
448 482000020227 Conveyor Zadat poptávku
449 480131100432 Cap Zadat poptávku
459 482000003303 Magnetic seal Zadat poptávku
460 482000003304 Magnetic seal Zadat poptávku
466 480132102195 Conveyor right Zadat poptávku
467 480132102194 Conveyor left Zadat poptávku
468 480132102196 Conveyor Zadat poptávku
498 482000020228 Handle door Kit Zadat poptávku
499 482000001630 Thermal fuse Zadat poptávku
505 480132102463 Cap Zadat poptávku
533 481225928966 Heating element Zadat poptávku
552 482000020229 Door dairy right Zadat poptávku
552 482000020230 Door dairy right Zadat poptávku
553 482000020231 Door dairy left Zadat poptávku
553 482000020232 Door dairy left Zadat poptávku
630 482000014118 Door handle Zadat poptávku
641 482000002941 Hinge lower (with wheel) Zadat poptávku
642 482000010035 Wheel Zadat poptávku
695 480132103361 Batten Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.