Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
MTW6700TQ1
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:852150680000
Značka:MAYTAG
Typ produktu:Pračky

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
131 0 480110100525 Lock hook ass. lid Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
161 0 480110100499 Panel rear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
161 1 480110100551 Panel rear user interface Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
180 0 480110100498 Cabinet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
181 0 480110100504 Damper ass. tub suspension Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
185 0 480110100516 Foot leveling Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 0 480110100515 Lid glass ass. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 1 480110100495 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 2 480110100496 Frame ass. cabinet top Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 3 480110100518 Bezel softener dispenser Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 4 480110100521 Bezel dispenser stain remover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 5 480110100523 Bezel detergent dispenser Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 6 480110100526 Bezel lid lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
188 0 480110100511 Hinge spring ass. lid left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
188 0 480110100512 Hinge spring ass. lid right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
188 1 480110100528 Hinge top Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
200 0 480110100568 Tub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
203 0 480110100497 Sound absorber cabinet Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
203 1 480110100513 Sound absorber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
203 2 480110100527 Absorber impact Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
220 0 480110100567 Basket ass. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
220 1 480110100561 Ring tub Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
223 0 480110100563 Impeller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
301 0 480110100549 Control panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
301 1 480110100543 Tray control panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
331 0 480110100546 Knob timer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
350 0 480110100547 Display board Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
400 0 480110100575 Stator Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
405 0 480110100586 Spray pump ass. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
422 0 480110100579 Rotor Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
430 0 480110100583 Pump,draining ass. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 0 480110100554 Cable harness upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 1 480110100569 Cable harness lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
483 0 480110100508 Wire hinge L.H. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
483 0 480110100509 Wire hinge R.H. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
483 1 480110100536 Wire Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
483 2 480110100557 Link,jumper Thermistor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
490 0 480110100556 Cable mains Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
521 0 480110100541 Control unit ass. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
571 0 480110100545 Inlet valve Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
701 0 480110100318 Hose inlet red Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
701 0 480110100342 Hose inlet blue Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
707 0 480110100524 Nozzle fresh water Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
710 0 480110100522 Dispenser detergent Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
710 1 480110100517 Dispenser softener Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
710 2 480110100519 Dispenser stain remover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
726 0 480110100562 Hose Pressostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
763 0 480110100582 Filter pump Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
781 0 480110100584 Hose draining Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
783 0 480110100585 Hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 0 480110100502 Lock top front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 1 481940118542 Clamp hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 2 480110100531 Bracket drain hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 3 481900370451 CLAMP Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 4 481949268597 Clip fix harness Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 5 480110100571 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 6 480110100588 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 7 480110100589 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 8 480110100165 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 9 480110100592 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 1 480110100594 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 2 480110100595 Bow Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 3 480110100596 Hose spray pump Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 4 480110100597 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 5 480110100598 Hose drain pump Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
903 0 480110100501 Holder drain hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 0 480110100506 Spacebar top Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 1 480110100529 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 2 480110100532 Protector wire harness Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 3 480110100534 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 4 480110100558 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 5 480110100573 Shield Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 6 480110100574 Buffer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 7 480110100576 Plate Stator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 8 480110100591 Grommet pump Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 0 480110100505 Screw 8-18 x 3/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 1 480110100507 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 2 481950218294 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 3 481950318022 Screw 10-16x1/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 4 481950318053 Screw 8-18x3/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 5 480110100533 Screw 10-16 x 3/4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 6 480110100535 Screw 10-16 x 9/16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 7 481250318003 Screw 10-32x5/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 8 480110100548 Screw 6-20 x 1.2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 9 480110100552 Screw 6-19 x 1/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 1 480110100555 Screw 10-16 x 1.75 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 2 481950318034 Screw 10-24x3/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 3 480110100559 Screw and washer ass. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 4 480110100564 Screw 8-16 x 1.000 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 5 480110100572 Screw 10-16 x 1/2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 6 480110100581 Screw 8-18 x 3/4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 7 480110100587 Screw 12-16 x 1-1/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 8 480110100593 Screw 10-16 x 3/4 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 9 480110100577 Screw 1/4-20 x .968 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
914 1 480110100537 Washer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
914 2 480110100538 Ring suspension Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
914 3 480110100539 Bushing suspension Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
914 4 480110100553 Nut Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
914 5 480110100154 Washer 1-1/16x5/8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
914 6 480110100565 Hub basket-driven Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
914 7 480110100566 Hub basket-driver Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
941 0 480110100514 Bearing lid hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
950 0 480110100542 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
950 1 480110100544 Gasket tray control panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
998 0 480110100578 Regulator RPM RPS Assembly Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 0 480110100503 Ball suspension Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×