Vestavná trouba CONSTRUCTA STC 8303 IN

EAN kód: 856770816100

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A003 480121103104 Profile ,LEFT Zadat poptávku
A004 480121103105 Profile ,RIGHT Zadat poptávku
A005 482000018290 Screw Zadat poptávku
A020 482000023915 Control panel cpl. Zadat poptávku
A022 482000023916 Control unit Zadat poptávku
A025 482000023917 Knob Zadat poptávku
A061 482000018298 Screw SZ, 4.2 x 9.5, black Zadat poptávku
B001 482000023936 Door cpl. Zadat poptávku
B002 482000023937 Glass Zadat poptávku
B003 480121102516 Handle complete Zadat poptávku
B004 480121103059 Washer oven door handle Zadat poptávku
B005 480121101206 Screw,selftap Zadat poptávku
B007 481246688891 Gasket Zadat poptávku
B008 482000023920 Gasket Zadat poptávku
B010 482000005990 Door glass inner. Zadat poptávku
B011 480121102341 Glass ,MIDDLE Zadat poptávku
B012 480121102334 Gasket door Zadat poptávku
B061 482000018306 Screw 3.5 x 11, black Zadat poptávku
C001 481225938193 Heating element PTC Zadat poptávku
C002 481225998434 Heating element forced air 1900 W Zadat poptávku
C003 482000005832 Gasket HL Heating Zadat poptávku
C005 482000023921 Lamp holder Zadat poptávku
C006 482000018309 Lamp 230V/25W Zadat poptávku
C007 482000023922 Lamp screen Zadat poptávku
C008 481246648117 Gasket BO-Lampe Zadat poptávku
C009 481246079188 Frame BO-Lampe Zadat poptávku
C010 480121102261 Cabinet Zadat poptávku
C011 480121102262 Rear panel Zadat poptávku
C012 480121102263 Gasket ,door Zadat poptávku
C013 482000005991 Inset grid left Zadat poptávku
C014 482000005992 Inset grid right Zadat poptávku
C015 482000023923 Knurled Nut M5 Zadat poptávku
C016 482000023924 Connection silicon Zadat poptávku
C017 482000005836 Gasket PT sensor Zadat poptávku
C018 480121102271 Connection ,silicon, slide Zadat poptávku
C019 480121102277 Sensor ,temp. 16A,250V Zadat poptávku
C021 481251528099 Fan wheel forced air motor Zadat poptávku
C022 481250518376 Nut anti-clockwise Zadat poptávku
C023 480121103064 Disc Zadat poptávku
C024 480121101869 Shield Zadat poptávku
C026 480121102278 Connector ,3 pos. Zadat poptávku
C027 480121102279 Gasket Zadat poptávku
C028 480121102281 Cover Zadat poptávku
C030 481246378015 Buffer Zadat poptávku
C062 482000023925 Screw 4.2x13 Zadat poptávku
C063 481250218734 Screw Torx RfSt. 4.2x9.5 Zadat poptávku
C064 482000023925 Screw 4.2x13 Zadat poptávku
C065 482000023926 Nut 18/10 M4 Zadat poptávku
C066 481250568026 Nut ST10 EZN M5 Zadat poptávku
C067 482000023927 Nut 6Kt. 3/8-32 Zadat poptávku
C069 482000018300 Screw selftap 4.2 x 10.5 Zadat poptávku
C070 482000023928 Washer 6.4/18x1.6 Zadat poptávku
D001 480121102368 Pump outflow Zadat poptávku
D002 480121102332 Sieve Zadat poptávku
D003 480121102283 Housing ,pump Zadat poptávku
D004 480121102284 Bracket Zadat poptávku
D005 480121102285 Damper Zadat poptávku
D011 480121102367 Evaporator ,cpl Zadat poptávku
D012 480121102287 Probe Zadat poptávku
D013 480121102288 Sleeve Zadat poptávku
D014 481228219942 Sensor temper. Zadat poptávku
D016 480121102331 Hose steam Zadat poptávku
D017 480121102329 Plate Zadat poptávku
D021 480121104118 Pan cabinet Zadat poptávku
D023 480121104115 Valve water Zadat poptávku
D030 480121102296 Switch Zadat poptávku
D062 482000023929 Screw 4.2x13 Zadat poptávku
D063 481250218695 sroub 289 Kč
E001 482000023930 Platine Zadat poptávku
E002 480121102948 Cable mains Zadat poptávku
E003 480121102306 Ventilator Zadat poptávku
E004 480121102307 Motor ,cpl cst/st 230v Zadat poptávku
E005 481236118558 Motor Schritt m. Zahnrad Zadat poptávku
E006 482000023931 Sensor temper. to 300#C Zadat poptávku
E007 480121102449 Feeler Pt1000 Zadat poptávku
E009 480121102312 Slide ,cpl Zadat poptávku
E010 481232118156 Screwed joint cable Zadat poptávku
E011 481250518392 Nut M20 Zadat poptávku
E015 481246688712 Shaft seal Zadat poptávku
E016 481249258046 Spring,compres. Zadat poptávku
E018 480121102313 Bracket Zadat poptávku
E021 482000023932 Housing Zadat poptávku
E022 482000005994 Water conveyor condensate Zadat poptávku
E022 482000006252 Water conveyor condensate 60 black Zadat poptávku
E023 480121102316 Housing,l eft side Zadat poptávku
E023 480121102317 Housing, right side, not shown Zadat poptávku
E025 480121102318 Handle Zadat poptávku
E026 480121102319 Cabinet Zadat poptávku
E027 482000023933 Cover Zadat poptávku
E028 482000005995 Conveyor Zadat poptávku
E029 480121104257 Hose Zadat poptávku
E051 482000094191 Buzzer cpl. Zadat poptávku
E061 482000018319 Screw SZ, 4.2 x 9.5 Zadat poptávku
E062 482000018300 Screw selftap 4.2 x 10.5 Zadat poptávku
E063 482000023934 Screw 3.5x10 Zadat poptávku
E065 481250218753 Screw Torx Furch ST CAD 4x16 Zadat poptávku
E068 482000023935 Screw 4.2x22 Zadat poptávku
E070 480121102323 Holder Zadat poptávku
E071 482000005838 Holder Zadat poptávku
F001 482000005996 Baking sheet Zadat poptávku
F002 482000005997 Tray Zadat poptávku
F003 482000005998 Grating Zadat poptávku
F005 480121102325 Container Zadat poptávku
F006 480121102326 Cover Zadat poptávku
F007 480121101202 Sensor Gargut Zadat poptávku
F011 481269048011 Descaler bottle Zadat poptávku
G001 482000005999 Sliding base Zadat poptávku
G002 480121102328 Angle iron set Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.