Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
TRA 5070 RE
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:856821016020
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:Sušičky

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
104 0 481244011427 Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
121 0 481244011426 Door inner white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
130 0 481227138431 Door lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
130 1 481246228321 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
131 0 481241728077 Door latch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
131 1 481241728076 Cover door hook Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
160 0 480112100273 Front cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
161 0 481244011431 Panel rear innen kpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
161 4 481244010532 Panel rear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
162 0 481244011429 Side panel left/right white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
163 0 481244011425 Table top white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
183 0 481240478779 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
183 1 481246428019 Crossbar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
184 0 481244010528 Plate bottom cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
185 0 481990800255 Foot Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
188 0 481241719034 Hinge upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
188 1 481241719033 Hinge lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
188 2 481240478472 Plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
188 3 481990800408 Bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
191 0 481246668839 Gasket door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
191 1 481246688866 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
191 2 481246668861 Gasket door klein, Flusensieb Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
211 0 480112101677 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
220 0 481990800422 Drum Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
223 0 481990800423 Drum lifter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
271 0 481235818202 Belt 2210 J6 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
290 0 481990800479 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
290 1 481990800478 Gasket rear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
290 2 481990800426 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
301 0 481245215547 Control panel white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
301 1 480112101684 Insert panel TRA 5070 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
350 0 480112101674 Display board Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
400 0 481236118336 Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
440 0 481236118519 Blower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
456 0 481225948196 Heating element 4500W/400V Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 1 481232178116 Cable blower motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 2 481232178117 Cable Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 3 481232178122 Cable harness Sensor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 4 481232178121 Cable harness Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 5 481232178124 Cable harness Heating Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 6 481232178123 Cable 16-Pol Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
480 7 481232178119 Cable harness Blower-door switch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
483 0 481232178118 Cable harness Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
490 0 480112101671 Cable mains Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
491 0 481229018032 Strain relief Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
521 0 481221478705 Power unit Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
691 0 481228268025 Feeler NTC Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
691 2 480112100392 Sensor temper. NTC Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
691 3 481990800522 Cap,feedtrough Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
691 4 481223708009 Feeler Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
691 5 481223708012 Feeler humidity, rear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 0 481253048363 Heating chamber cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 1 481246698994 Gasket heat.chamber-rear panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 2 481246698993 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 3 481246658019 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 5 481253049052 Air guide Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 6 481246698996 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 7 481246699056 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
743 8 481253049053 Air guide Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
763 0 481248058368 Filter cpl. white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
763 1 481248088023 Filter Lid white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
763 2 481241078122 Button Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
763 3 481248058369 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
785 0 481253018074 Hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 0 481240118566 Clip cable Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 1 481253518041 Clip Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 2 481990800317 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 3 481231618021 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 4 481240418294 Staple Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 5 481240118565 Clip cable Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 6 481240118567 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 7 481231618035 Holder Kabel, rund Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
900 9 481240118703 Clip Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 0 481990800367 Clip Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 2 481240438641 Holder PCB Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
901 4 480112100393 Staple 4.6x172 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 1 481990800469 Stopper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 2 481240478471 Pate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 3 481246818104 Spacebar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 4 481246658021 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
904 5 481250568019 Washer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 0 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 1 481250218708 Screw Torx St EZN 3.0x9 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 2 481250218558 Screw M 6x 14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 3 481250218554 Screw KS18/10 4,0x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 4 481250218709 Screw Torx 18/10 4.0x10 WN 1451 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 6 481250218549 Screw M6x10 - DIN7500 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 7 481250218559 Screw SF-M 5x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 8 481250118006 Fastener Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
910 9 481250218733 Screw 16rd 18/10 4.0x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 2 481250218563 Screw St8.8 EZN-M 5x10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 3 481250218735 Screw Torx 18/10 4.2x19 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 5 481250218545 Screw M5x12 - DIN7500 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 6 480112100388 Screw M4 x 12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 8 481250218564 Nut M14 - DIN934 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
911 9 481250218734 Screw Torx RfSt. 4.2x9.5 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
930 0 481249238385 Retractable Sp. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
941 0 481252008031 Bearing 14xD35/D15 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
941 1 481252048005 Flange f.bearing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
950 0 481253068022 Gasket V-Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
950 3 481246668707 Rubber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
950 4 481246668708 Rubber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
991 0 480112101675 Instr.for use Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
993 0 480112101672 Fastener Set Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
993 0 481231019061 Kit installation white 04 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
993 0 481231019067 Kit Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
993 1 481240118699 Tilt lock white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
993 2 481226378015 Adapter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
993 3 481253029142 Tube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 0 481246488021 Protector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 1 480112100275 Protector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 2 481232148024 Cap,feedtrough humidity,sensor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 3 480112100391 Cover Heating Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 5 481240418292 Hoop motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 6 481240418291 Holder Blower motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 8 481240418293 Holder Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
999 9 481240118702 Clip Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×