Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
TRW 5070 LI
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:856822016000
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:Sušičky

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
A001 482000005026 Cable mains 2.1 m Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A002 481229018032 Strain relief Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A003 481244011425 Table top white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A007 481231019061 Kit installation white 04 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A008 481240118699 Tilt lock white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A030 481245215547 Control panel white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A031 482000005027 Insert panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A032 482000005028 Unit control TL WT-UTL-WP.199 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A033 482000005029 Contact reed Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A034 482000005030 Connection Contact reed-Panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A035 481246818104 Spacebar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A061 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
A062 481250218708 Screw Torx St EZN 3.0x9 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B001 482000005032 Door inner Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B002 481241078122 Button Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B003 482000005033 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B003 482000095239 Filter Dryer set Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B004 481248088023 Filter Lid white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B005 481241728077 Door latch Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B006 482000005034 Cover door hook Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B007 481246668839 Gasket door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B008 481246668861 Gasket door klein, Flusensieb Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B009 481244011427 Door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B010 481990800408 Bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B011 481990800469 Stopper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B012 482000005035 Cover Foil white Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B013 482000005036 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B031 481250218733 Screw 16rd 18/10 4.0x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
B032 481250218709 Screw Torx 18/10 4.0x10 WN 1451 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C001 482000005037 Front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C002 482000005038 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C003 481227138431 Door lock Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C004 481246228321 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C005 481241719033 Hinge lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C006 481240478471 Pate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C007 481241719034 Hinge upper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C008 481240478472 Plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C009 481246428019 Crossbar Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C010 481246688866 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C011 482000005039 Support Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C012 481246488021 Protector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C013 482000005040 Lid Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C021 482000005041 Ventilator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C022 482000005042 Acial flow fan without screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C023 482000005043 Holder Acial flow fan WT-UT Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C024 482000005044 Clamp D41 .6/54 x 11.5 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C025 482000005045 Fitting hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C026 482000005046 Hose Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C030 482000005047 Control board WT-UTL/UTSL-WP.199 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C032 482000005048 Capacitor 25 µF Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C033 482000005049 Capacitor 5 µF Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C034 481990800479 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C035 481990800478 Gasket rear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C036 482000005050 Plate protect. 141mm Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C040 480111105244 Side panel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C041 482000005051 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C042 482000005052 Panel rear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C044 482000005053 Air guide Panel rear cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C063 481250218558 Screw M 6x 14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C064 482000005054 Screw M5 x 16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C065 481250218545 Screw M5x12 - DIN7500 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C066 480112100388 Screw M4 x 12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C068 480112100936 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C069 480112100937 Clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C070 481240118566 Clip cable Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C071 481231618035 Holder Kabel, rund Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C075 481240418294 Staple Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C078 481250118006 Fastener Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
C079 481240118567 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D001 482000005055 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D011 482000005056 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
D031 482000005058 Cover plate cpl. EBM/MES Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E002 482000005059 Motor temp. control Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E006 482000005060 Bracket Motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E007 481240418292 Hoop motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E008 482000005061 Retractable Sp. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E012 482000005062 Pump Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E013 482000005063 Contact Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E016 482000005064 Pedestal Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E017 481990800255 Foot Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E030 482000005065 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E034 482000005066 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E035 482000005067 Protector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E041 480112100915 Sensor temper. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E042 480112100917 Bracket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E043 482000023967 Spout NTC Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E062 482000005068 Nut M6 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E063 480112101347 Screw 4.0x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E064 482000005069 Snap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
E132 482000018836 Contact Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F001 482000005070 Drum Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F002 481990800426 Gasket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F003 481990800423 Drum lifter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F004 482000005071 Bracket Roll Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F005 482000005072 Bearing 2202-2RS/NS7 15/35x14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F006 482000005073 Flange Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F007 481253068022 Gasket V-Ring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F008 482000005074 Scanning unit Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F009 481223708012 Feeler humidity, rear Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F010 482000005075 Belt driving 6 PJ 2145 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F062 482000005076 Screw A2 M5 x 10 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F064 481250218734 Screw Torx RfSt. 4.2x9.5 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F065 481250218561 Screw KS 18/10- 4,2x19 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F066 481250218564 Nut M14 - DIN934 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
F067 481250568019 Washer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G001 482000005077 Outflow-set Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
G040 482000005078 Plinth Set WT-UTA white 04 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×