Sušička WHIRLPOOL TRW 5072 RE

EAN kód: 856822016210

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A001 482000005026 Cable mains 2.1 m Zadat poptávku
A002 481229018032 Strain relief Zadat poptávku
A003 481244011425 Table top white Zadat poptávku
A007 481231019061 Kit installation white 04 Zadat poptávku
A008 481240118699 Tilt lock white Zadat poptávku
A030 481245215547 Control panel white Zadat poptávku
A031 482000005027 Insert panel Zadat poptávku
A032 482000005028 Unit control TL WT-UTL-WP.199 Zadat poptávku
A033 482000005029 Contact reed Door Zadat poptávku
A034 482000005030 Connection Contact reed-Panel Zadat poptávku
A035 481246818104 Spacebar Zadat poptávku
A061 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Zadat poptávku
A062 481250218708 Screw Torx St EZN 3.0x9 Zadat poptávku
B001 482000005032 Door inner Zadat poptávku
B002 481241078122 Button Filter Zadat poptávku
B003 482000005033 Filter Zadat poptávku
B004 481248088023 Filter Lid white Zadat poptávku
B005 482000010747 Door latch Zadat poptávku
B006 482000005034 Cover door hook Zadat poptávku
B007 481246668839 Gasket door Zadat poptávku
B008 481246668861 Gasket door klein, Flusensieb Zadat poptávku
B009 481244011427 Door Zadat poptávku
B010 481990800408 Bushing Zadat poptávku
B011 481990800469 Stopper Zadat poptávku
B012 482000005035 Cover Foil white Zadat poptávku
B013 482000005036 Filter Zadat poptávku
B031 481250218733 Screw 16rd 18/10 4.0x16 Zadat poptávku
B032 481250218709 Screw Torx 18/10 4.0x10 WN 1451 Zadat poptávku
C001 482000005037 Front Zadat poptávku
C002 482000005038 Filter Zadat poptávku
C003 481227138431 Door lock Zadat poptávku
C004 481246228321 Cover Zadat poptávku
C005 481241719033 Hinge lower Zadat poptávku
C006 481240478471 Pate Zadat poptávku
C007 481241719034 Hinge upper Zadat poptávku
C008 481240478472 Plate Zadat poptávku
C009 481246428019 Crossbar Zadat poptávku
C010 481246688866 Gasket Zadat poptávku
C011 482000005039 Support Zadat poptávku
C012 481246488021 Protector Zadat poptávku
C013 482000005040 Lid Zadat poptávku
C021 482000005041 Ventilator Zadat poptávku
C022 482000005042 Acial flow fan without screw Zadat poptávku
C023 482000005043 Holder Acial flow fan WT-UT Zadat poptávku
C024 482000005044 Clamp D41 .6/54 x 11.5 Zadat poptávku
C025 482000005045 Fitting hose Zadat poptávku
C026 482000005046 Hose Zadat poptávku
C030 482000005047 Control board WT-UTL/UTSL-WP.199 Zadat poptávku
C032 482000005048 Capacitor 25 µF Zadat poptávku
C033 482000005049 Capacitor 5 µF Zadat poptávku
C034 481990800479 Gasket Zadat poptávku
C035 481990800478 Gasket rear Zadat poptávku
C036 482000005050 Plate protect. 141mm Zadat poptávku
C040 480111105244 Side panel Zadat poptávku
C041 482000005051 Holder Zadat poptávku
C042 482000005052 Panel rear Zadat poptávku
C044 482000005053 Air guide Panel rear cpl. Zadat poptávku
C061 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Zadat poptávku
C062 481250218709 Screw Torx 18/10 4.0x10 WN 1451 Zadat poptávku
C063 481250218558 Screw M 6x 14 Zadat poptávku
C064 482000005054 Screw M5 x 16 Zadat poptávku
C065 481250218545 Screw M5x12 - DIN7500 Zadat poptávku
C066 480112100388 Screw M4 x 12 Zadat poptávku
C067 482000005054 Screw M5 x 16 Zadat poptávku
C068 480112100936 Clamp Zadat poptávku
C069 480112100937 Clamp Zadat poptávku
C070 481240118566 Clip cable Zadat poptávku
C071 481231618035 Holder Kabel, rund Zadat poptávku
C075 481240418294 Staple Zadat poptávku
C078 481250118006 Fastener Zadat poptávku
C079 481240118567 Cable clamp Zadat poptávku
D001 482000005055 Filter Zadat poptávku
D011 482000005056 Filter Zadat poptávku
D021 482000018834 Filter Zadat poptávku
D031 482000005058 Cover plate cpl. EBM/MES Zadat poptávku
D061 480112100388 Screw M4 x 12 Zadat poptávku
D062 481250218709 Screw Torx 18/10 4.0x10 WN 1451 Zadat poptávku
E002 482000005059 Motor Zadat poptávku
E006 482000005060 Bracket Motor Zadat poptávku
E007 481240418292 Hoop motor Zadat poptávku
E008 482000005061 Retractable Sp. Zadat poptávku
E010 481241719034 Hinge upper Zadat poptávku
E011 481241719033 Hinge lower Zadat poptávku
E012 482000005062 Pump Zadat poptávku
E016 482000032578 Pedestal Zadat poptávku
E017 481990800255 Foot Zadat poptávku
E030 482000005065 Filter Zadat poptávku
E034 482000005066 Gasket Zadat poptávku
E035 482000005067 Protector Zadat poptávku
E041 480112100915 Sensor temper. Zadat poptávku
E042 482000032579 Bracket Zadat poptávku
E051 482000018835 Sensor Zadat poptávku
E062 482000005068 Nut M6 Zadat poptávku
E063 480112101347 Screw 4.0x16 Zadat poptávku
E064 482000005069 Snap Zadat poptávku
E131 482000005063 Contact Zadat poptávku
E132 482000018836 Contact Zadat poptávku
F001 482000005070 Drum Zadat poptávku
F002 481990800426 Gasket Zadat poptávku
F003 481990800423 Drum lifter Zadat poptávku
F004 482000005071 Bracket Roll Zadat poptávku
F005 482000005072 Bearing 2202-2RS/NS7 15/35x14 Zadat poptávku
F006 482000005073 Flange Zadat poptávku
F007 481253068022 Gasket V-Ring Zadat poptávku
F008 482000005074 Scanning unit Zadat poptávku
F009 481223708012 Feeler humidity, rear Zadat poptávku
F010 482000005075 Belt driving 6 PJ 2145 Zadat poptávku
F061 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Zadat poptávku
F062 482000005076 Screw A2 M5 x 10 Zadat poptávku
F063 481250218558 Screw M 6x 14 Zadat poptávku
F064 481250218734 Screw Torx RfSt. 4.2x9.5 Zadat poptávku
F065 481250218561 Screw KS 18/10- 4,2x19 Zadat poptávku
F066 481250218564 Nut M14 - DIN934 Zadat poptávku
F067 481250568019 Washer Zadat poptávku
G001 482000005077 Outflow-set Zadat poptávku
G040 482000005078 Plinth Set WT-UTA white 04 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.