HANSEATIC WA1400 XL 397 709

EAN kód: 854010522000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244018996 Cabinet Zadat poptávku
003 0 481246448112 pricka skrine zadni 266 Kč
004 0 481244018993 Drip tray assy Zadat poptávku
011 0 481250018068 noha nastavitelna 415 Kč
021 0 481244019329 Front Zadat poptávku
021 1 481244019331 Flap Filter square Zadat poptávku
024 0 481244018998 Stěna přední AWM250 711 Kč
025 0 481244018994 Holder WA-DE-IG-BK Zadat poptávku
030 0 481231038181 Table top Zadat poptávku
040 0 481241718787 Hinge BK Zadat poptávku
053 0 481245938011 Plinth Zadat poptávku
061 1 481246688464 Counter weight SS-TUB,1400,1600 Zadat poptávku
080 0 481246648057 tlumic 490 Kč
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
084 1 481240468021 Holder Zadat poptávku
086 0 481240118409 Holder Shock Absorber; Shock Absorber Zadat poptávku
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818139 Handle door white Zadat poptávku
130 0 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
130 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 0 481241728047 desticka uzaveru dv. 24 Kč
131 1 481241728048 Plate Doorlock Lower; Doorlock Lower Zadat poptávku
141 0 481245068218 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244018988 Glassdoor frame white Zadat poptávku
144 0 481245928043 Frame door glas Zadat poptávku
144 1 481249818137 Knob Door safety; Door safety Zadat poptávku
144 2 481249258023 Spring Door Safety Zadat poptávku
144 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
190 0 481246668557 Door bellow Zadat poptávku
190 1 481249218015 Strap Fix. Bellow Zadat poptávku
190 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 0 481241818181 Tub Zadat poptávku
201 0 481246448002 bocnice 2 450 Kč
210 0 481252018034 Crosspiece Zadat poptávku
220 0 481241818186 Drum 1200-1400,48L Zadat poptávku
228 0 481241818096 Crosspiece,drum Zadat poptávku
271 0 481235818157 remen vicekl.1254J4 109 Kč
272 0 481252858004 Pulley Zadat poptávku
272 1 481253228006 pouzdro plastove 77 Kč
292 0 481253058003 tesneni bocnice 327 Kč
301 0 481245219214 Control panel Timer 3 Zadat poptávku
303 0 481249818138 Handle drawer Zadat poptávku
322 0 481245219841 Insert panel WA 1400XL Zadat poptávku
324 0 481244018992 Lid Rearcover Zadat poptávku
331 0 481241348222 Knob Zadat poptávku
331 1 481241318191 Adapter f. Knob Zadat poptávku
332 0 481241028546 Push button Start Zadat poptávku
332 1 481241348225 Push button Right Zadat poptávku
332 2 481241318195 Push button Middle Zadat poptávku
332 3 481241348226 Push button Left Zadat poptávku
332 4 481241348224 Push button Delay Zadat poptávku
342 0 481241318192 Program indic. Zadat poptávku
342 1 481227888006 Slide Indicator Zadat poptávku
342 2 481241318212 Cam indicator Zadat poptávku
342 3 481241318194 Spring Zadat poptávku
354 1 481213448216 Pilot lamp Zadat poptávku
401 0 481236158091 Motor MCA61/64-148-1400 Zadat poptávku
401 1 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481236018381 Pump Zadat poptávku
451 0 481225928669 topeni s termistorem 1 143 Kč
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
490 1 481232128367 Přechodka 58 Kč
504 0 481231018441 Timer 3 BK Mask 4 Zadat poptávku
581 0 481227128365 Pressostat Zadat poptávku
620 0 481227628365 Module TIMER 3 Zadat poptávku
623 0 481227138358 mikrospinac plovaku 653 Kč
623 1 481236058112 plovak 116 Kč
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
653 0 481213448189 Guide,light On/Off Zadat poptávku
653 1 481213448194 Guide,light 4x Zadat poptávku
653 2 481213448193 Guide,light 2x Zadat poptávku
653 3 481213448195 Guide,light 6x Zadat poptávku
701 0 481253018002 Hose inlet VWS 3m Zadat poptávku
701 0 481253028808 Hose, inlet VWS 1,5m; 1.38.028.6 Zadat poptávku
701 1 481946669704 tesneni + sitko 142 Kč
702 0 481953029019 hadice 106 Kč
703 0 481253048162 Hose Zadat poptávku
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
708 1 481253048141 Bend Zadat poptávku
710 2 481253048161 Fitting Zadat poptávku
710 4 481253078011 podlozka trysky spr. 149 Kč
711 0 481241888032 Dispenser Zadat poptávku
712 0 481241888029 Drawer Detergent Zadat poptávku
713 0 481241888019 vlozka nasypky klap. 24 Kč
717 0 481241878925 bovden komplet 327 Kč
717 1 481232138013 Páčka trysky 294 Kč
717 2 481232138012 drzak 19 Kč
717 3 481227888007 posouvac 63 Kč
717 5 481231018381 Cam Zadat poptávku
718 0 481252648027 viko prepadu nasypky 53 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
750 0 481253048139 Chamber,expand. Zadat poptávku
753 1 481241868125 Chamber,air Zadat poptávku
754 0 481253028838 Drainhose Zadat poptávku
760 0 481248058085 Filter set pump Zadat poptávku
781 0 481953028959 Hose draining 1,5m Zadat poptávku
781 1 481253028818 Hose Zadat poptávku
783 0 481253028816 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 1 481253028822 hadice násypka-přepad 305 Kč
783 3 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
786 0 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
786 1 481246279641 Stopper Zadat poptávku
786 2 481246279642 Threaded cap Zadat poptávku
786 3 481253028809 Hose Aqua-Stop Zadat poptávku
787 0 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
794 2 481253058005 O-Ring Zadat poptávku
794 5 481253058015 Gasket Zadat poptávku
901 0 481240118054 Clamp hose Zadat poptávku
901 2 481240118157 spona 33-55 79 Kč
901 3 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
902 1 481225518204 drzak hadic 225 Kč
903 0 481229088043 Bracket Door lock Zadat poptávku
903 5 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
903 9 481229088046 Cable clamp Zadat poptávku
904 0 481252958002 Rivet Base Zadat poptávku
910 0 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
910 1 481950218417 sroub remenice NT 116 Kč
910 5 481250218359 Screw damper Zadat poptávku
911 7 481290308196 sroub 29 Kč
912 0 481250218361 Screw M8x30 Zadat poptávku
921 0 481201118522 Ring circlip 52x2 Zadat poptávku
923 0 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
931 0 481249238361 Spring Suspension Zadat poptávku
932 3 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
932 5 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
941 0 481252028003 BEARING 6306 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028005 BEARING 6304 2Z C3 Zadat poptávku
953 0 481253068001 tesneni bubnu VA-40 490 Kč
961 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
962 0 481246638011 Cover protect. heating element Zadat poptávku
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 2 481231018435 Distance sleeve BK service kit Zadat poptávku
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.