Kombinovaná chladnička WHIRLPOOL WTH4410 NFW

EAN kód: 850143211200

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
002 482000007554 Hinge upper right Zadat poptávku
002B 482000012197 Hinge upper left Zadat poptávku
007 482000018651 Screw M5x14 YSB-F Zadat poptávku
007 482000019077 Screw M5x14 Zadat poptávku
009 482000007555 Hinge middle Zadat poptávku
010 482000019080 Screw TT M5x14 Zadat poptávku
011 480132102462 Cap Zadat poptávku
012 480131100429 Cap Zadat poptávku
016 482000013074 Adjust. foot M8x35 Grey Zadat poptávku
019 481241820124 Shelf Zadat poptávku
020 481246488061 Trim Shelf Zadat poptávku
022 484000000984 Lamp E14/220-24/15W T22 300°C Zadat poptávku
023 481225518278 Holder lamp E14 Zadat poptávku
025 482000018670 Screw 40x13 YSB-R-C-INOX Zadat poptávku
030 481249468049 Spring knob thermostat Zadat poptávku
038 481246488062 Trim Shelf Zadat poptávku
039 481241820126 Crisper cover Zadat poptávku
041 481241820123 Crisper Zadat poptávku
061 482000020156 Tray icematic kit cpl. Zadat poptávku
062 482000010024 Cover Zadat poptávku
063 481249468051 Spring Zadat poptávku
064 481241829845 Icecube tray right Zadat poptávku
065 481241829846 Icecube tray left Zadat poptávku
066 480132102186 Bracket Ice maker Zadat poptávku
067 480132102184 Icecube tray Zadat poptávku
070 482000007557 Screw Inox Zadat poptávku
085 480132102452 Glass shelf Zadat poptávku
086 480132102453 Glass shelf Zadat poptávku
087 481245228758 Cover wheel Zadat poptávku
088 482000014056 Cover hinge top Zadat poptávku
107 481228238245 Thermostat Zadat poptávku
151 481244688154 Bushing Zadat poptávku
153 482000020256 Door freezer Zadat poptávku
154 482000010081 Nameplate Whirlpool Zadat poptávku
155 482000020257 Door refriger. Zadat poptávku
158 481241820119 Holder eggs Zadat poptávku
159 482000018655 Egg trim Zadat poptávku
164 482000007773 Cap for hole Zadat poptávku
164B 482000020138 Cap Zadat poptávku
171 482000014124 Catcher right Zadat poptávku
172 482000020159 Screw KA 35x12 Zadat poptávku
173 482000020160 Catcher left Zadat poptávku
174 482000002937 Stop door Zadat poptávku
175 481241820131 Door dairy Zadat poptávku
176 481241829843 Separator Zadat poptávku
177 481241820118 Bottle shelf Zadat poptávku
189 482000010077 Bushing Zadat poptávku
193 481241820115 Door dairy Zadat poptávku
193 481241820116 Door dairy Zadat poptávku
201 482000019462 Condenser Zadat poptávku
203 482000018659 Spacer Zadat poptávku
205 481240449788 Cable clamp Zadat poptávku
207 481246368025 Resonator Zadat poptávku
209 482000020246 Mains cable cpl. Zadat poptávku
210 482000014131 Cable mains Zadat poptávku
211 482000020247 Relay Overload prot. Zadat poptávku
212 482000020248 Capacitor Zadat poptávku
213 482000019109 Screw ST 4.2x9.5 Zadat poptávku
214 480132102178 Tray Compressor Zadat poptávku
215 482000019380 Dryer Zadat poptávku
216 482000007565 Holder Zadat poptávku
217 481236038991 Compressor HKK12AA Zadat poptávku
218 481246448247 Base Compressor Zadat poptávku
225 480132103191 Tube Zadat poptávku
226 480132103192 Tube Zadat poptávku
227 481246238225 Roller Zadat poptávku
228 480132101057 Axle Roller Zadat poptávku
237 481228210311 Timer Defrost Zadat poptávku
238 482000001728 Cover plate Zadat poptávku
315 480132102174 Switch door freezer Zadat poptávku
316 480132102175 Switch door refrigerator Zadat poptávku
317 481244079337 Cover Zadat poptávku
318 482000007566 Partition Zadat poptávku
319 481241820125 Shelf Zadat poptávku
320 482000002946 Separator Zadat poptávku
321 480131100419 Fixation Drawer Zadat poptávku
322 481241820121 Drawer right Zadat poptávku
323 481241829851 Drawer left Zadat poptávku
324 482000002942 Flap front Zadat poptávku
325 482000002943 Flap front Zadat poptávku
326 481248058408 Filter Zadat poptávku
327 480132102445 Holder Filter Zadat poptávku
400 482000020249 Evaporator kit Zadat poptávku
401 481251138386 Evaporator Zadat poptávku
402 481211528015 Resistor Zadat poptávku
407 482000020250 Motor fan Zadat poptávku
408 480132102458 Air diffuser Zadat poptávku
409 481228678015 Impeller Zadat poptávku
411 480132102456 Cover Motor fan Zadat poptávku
413 481236158514 Motor fan Zadat poptávku
415 482000020251 Cover Zadat poptávku
420 482000020223 Box therm. cpl. Zadat poptávku
421 480132102203 Casing Zadat poptávku
422 482000020224 Knob thermostat Zadat poptávku
423 482000020225 Screw KA 40x8 Zadat poptávku
424 480132102457 Grid air Zadat poptávku
425 480132102451 Housing Damper Zadat poptávku
426 481246668935 Damper Thermostat Zadat poptávku
427 481246688956 Insulator Zadat poptávku
428 482000020253 Insulator Kit Zadat poptávku
429 481238028035 Reflector Zadat poptávku
430 481232128492 Cable harness Zadat poptávku
431 482000014123 Knob thermostat Zadat poptávku
432 481246228886 Cover f. lamp Zadat poptávku
459 482000020258 Gasket.fre.door Zadat poptávku
460 482000020259 Gasket ref.door Zadat poptávku
461 482000020143 Handle door Zadat poptávku
463 482000020144 Screw TT M5x20 Zadat poptávku
464 482000020260 Handle door Zadat poptávku
499 482000001630 Thermal fuse Zadat poptávku
505 480132102463 Cap Zadat poptávku
533 481225928971 Heating element Evaporator Zadat poptávku
639 482000020145 Screw ST 4.2x12 Zadat poptávku
642 482000010035 Wheel Zadat poptávku
643 482000020178 Screw TT M5x25 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.