Kombinovaná chladnička WHIRLPOOL WTH5410 NFX

EAN kód: 850143811141

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
002 482000007554 Hinge upper right Zadat poptávku
002B 482000012197 Hinge upper left Zadat poptávku
007 482000018651 Screw M5x14 YSB-F Zadat poptávku
007 482000019077 Screw M5x14 Zadat poptávku
009 482000007555 Hinge middle Zadat poptávku
010 482000019080 Screw TT M5x14 Zadat poptávku
011 482000002929 Cap Zadat poptávku
012 482000019481 Screw cap Zadat poptávku
015 482000019375 Hinge lower Zadat poptávku
016 482000013074 Adjust. foot M8x35 Grey Zadat poptávku
022 484000000984 Lamp E14/220-24/15W T22 300°C Zadat poptávku
025 482000018670 Screw 40x13 YSB-R-C-INOX Zadat poptávku
030 481249468049 Spring knob thermostat Zadat poptávku
037 480132102176 Glass shelf Zadat poptávku
039 480132103414 Crisper cover Zadat poptávku
039 482000020618 Crisper cover Zadat poptávku
039A 480132103409 Trim Crisper cover Zadat poptávku
039B 480132103411 Trim Crisper cover Zadat poptávku
041A 482000020153 Crisper front Zadat poptávku
041B 482000020154 Crisper back Zadat poptávku
055 482000020155 Tray aroma Zadat poptávku
056 480132103335 Tray Zadat poptávku
061 482000020156 Tray icematic kit cpl. Zadat poptávku
062 482000010024 Cover Zadat poptávku
063 481249468051 Spring Zadat poptávku
064 481241829845 Icecube tray right Zadat poptávku
065 481241829846 Icecube tray left Zadat poptávku
0650 481246348012 Buffer piece Zadat poptávku
066 480132102186 Bracket Ice maker Zadat poptávku
067 480132102184 Icecube tray Zadat poptávku
067 482000003263 Tray icecube Zadat poptávku
070 482000007557 Screw Inox Zadat poptávku
074 482000014134 Holder bottles Zadat poptávku
087 481245228758 Cover wheel Zadat poptávku
088 482000010054 Cover hinge Zadat poptávku
089 482000020132 Screw Zadat poptávku
103 480132102201 Gasket tapes Zadat poptávku
131 482000020157 Screw KA 40x14 Zadat poptávku
151 482000010055 Bushing Zadat poptávku
152 482000010056 Bushing Zadat poptávku
153 482000012644 Door freezer ASSY (IFIX-KGRI) Zadat poptávku
154 482000010081 Nameplate Whirlpool Zadat poptávku
155 482000012645 Door refriger. ASSY (IFIX-KGRI) Zadat poptávku
158 482000020158 Door dairy Zadat poptávku
159 482000019457 Holder eggs Zadat poptávku
164 482000019376 Cap Zadat poptávku
164B 482000010066 Cap door handle edge dark grey Zadat poptávku
171 482000010060 Catcher right Zadat poptávku
172 482000020159 Screw KA 35x12 Zadat poptávku
173 482000014070 Catcher left Zadat poptávku
174 482000002937 Stop door Zadat poptávku
175 482000020161 Door dairy Zadat poptávku
175 482000020619 Shelf Cheese/butter Zadat poptávku
176 482000001626 Holder bottles Zadat poptávku
177 482000020162 Bottle shelf Zadat poptávku
177 482000020620 Bottle shelf Zadat poptávku
187 482000020591 Bushing Zadat poptávku
188 480132102169 Bottle shelf Zadat poptávku
188 482000000850 Door dairy Zadat poptávku
188 482000020621 Shelf Bottom Zadat poptávku
189 482000010062 Bushing Zadat poptávku
193 482000020163 Door dairy freezer Zadat poptávku
193 482000020164 Door dairy freezer Zadat poptávku
201 482000014065 Condenser Zadat poptávku
203 482000018659 Spacer Zadat poptávku
204 481240448969 Clamp fixation Zadat poptávku
205 481240449788 Cable clamp Zadat poptávku
207 481246368025 Resonator Zadat poptávku
212 482000020248 Capacitor Zadat poptávku
213 482000018662 Screw 4.2x9.5 YSB-C Zadat poptávku
213 482000019109 Screw ST 4.2x9.5 Zadat poptávku
214 480132102178 Tray Compressor Zadat poptávku
214 482000007585 Cup thaw water Zadat poptávku
215 482000019380 Dryer Zadat poptávku
216 482000007565 Holder Zadat poptávku
217 482000020595 Compressor Zadat poptávku
218 481246448229 Base compressor Zadat poptávku
224 482000018669 Screw KA50x14 YSB-F Zadat poptávku
225 480132103191 Tube Zadat poptávku
226 480132103192 Tube Zadat poptávku
227 481246238225 Roller Zadat poptávku
228 480132101057 Axle Roller Zadat poptávku
314 480132102179 Cap Zadat poptávku
315 480132102174 Switch door freezer Zadat poptávku
316 480132102175 Switch door refrigerator Zadat poptávku
317 482000020169 Shelf fast freez. Zadat poptávku
318 482000007566 Partition Zadat poptávku
319 482000020170 Cover shelf fast freez. Zadat poptávku
332 482000020171 Crisper cpl. Zadat poptávku
333 480132102192 Roller Zadat poptávku
334 480132102193 Bracket Roller Zadat poptávku
337 480132102189 Rail Zadat poptávku
339 482000020172 Shelf chil. Zadat poptávku
341 482000020173 Cover shelf chil. Zadat poptávku
401 481251138362 Evaporator Zadat poptávku
402 481211528015 Resistor Zadat poptávku
406 482000020601 Holder Evaporator kit Zadat poptávku
407 482000020222 Motor fan Zadat poptávku
408 480132102205 Cabinet Air guide Zadat poptávku
409 481228678013 Impeller Zadat poptávku
410 481249298049 Spring ventilator Zadat poptávku
411 481240449773 Absorber Zadat poptávku
413 481236158483 Motor fan Zadat poptávku
415 480132102206 Cover Air guide Zadat poptávku
415 482000020380 Cover Air guide Zadat poptávku
419 482000020207 Cover f. lamp Zadat poptávku
421 480132102203 Casing Zadat poptávku
422 482000020224 Knob thermostat Zadat poptávku
423 482000020225 Screw KA 40x8 Zadat poptávku
424 480132102204 Air guide Zadat poptávku
425 480132102188 Dumper Zadat poptávku
426 481246668935 Damper Thermostat Zadat poptávku
427 482000020226 Insulation cpl. Zadat poptávku
432 482000020177 Cover f. lamp Zadat poptávku
433B 482000019139 Sensor ambient/electromechanic Zadat poptávku
434 481221848159 Sensor freezer Zadat poptávku
443 481246688958 Insulation Zadat poptávku
444 481240478857 Cover Zadat poptávku
445 481244079281 Insulation Conveyor Zadat poptávku
446 481244079282 Insulation Conveyor Zadat poptávku
447 481244079283 Insulation Conveyor Zadat poptávku
448 482000020227 Conveyor Zadat poptávku
449 480131100432 Cap Zadat poptávku
459 482000014132 Gasket.fre.door Zadat poptávku
460 482000014133 Gasket ref.door Zadat poptávku
461 482000013072 Handle Door freezer Zadat poptávku
463 482000020144 Screw TT M5x20 Zadat poptávku
464 482000013073 Handle Door refriger. Zadat poptávku
466 480132102195 Conveyor right Zadat poptávku
467 480132102194 Conveyor left Zadat poptávku
468 480132102196 Conveyor Zadat poptávku
505 482000010063 Cap Zadat poptávku
533 481225928966 Heating element Zadat poptávku
640 482000020146 Screw TT M5x16 Zadat poptávku
641 482000020147 Hinge lower with wheel Zadat poptávku
642 482000010035 Wheel Zadat poptávku
643 482000020178 Screw TT M5x25 Zadat poptávku
695 480132103361 Batten Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.