Kombinovaná chladnička WHIRLPOOL WTM 312 WH

EAN kód: 850193079000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
01 482000020273 Icecube tray Assy Zadat poptávku
02 482000020274 Shelf Wire FC Zadat poptávku
03 482000015738 Cover hinge top DLX wh Zadat poptávku
04 482000015736 Hinge upper ASSY DLX Zadat poptávku
05 482000015757 Hinge middle l60 Zadat poptávku
06 482000020275 Lock hook Zadat poptávku
07 482000020276 Heat exchanger Zadat poptávku
08 482000005213 Switch Lampt RC 2pin Zadat poptávku
09 482000020277 Shelf Wire RC Zadat poptávku
10 482000015802 Crisper cover ASSY M1 GENX 2 Zadat poptávku
11 482000015803 Crisper GENX 2 - 21.4l Zadat poptávku
12 482000015709 Brand label Whirlpool 85mm Zadat poptávku
13 482000015741 Handle Freezer back wh Zadat poptávku
14 482000015742 Handle insert Freezer wh Zadat poptávku
15 482000015797 Door freezer GENX-2-BH WH Zadat poptávku
16 482000015798 Gasket Door freezer Zadat poptávku
17 482000015805 Rack freezer GENX 2 Zadat poptávku
18 482000015739 Handle Refrig. back wh Zadat poptávku
19 482000015740 Handle insert Refrig. wh Zadat poptávku
21 482000015816 Door refriger. GENX 2 BH WH 275l Zadat poptávku
23 480132102785 Egg rack Zadat poptávku
26 482000015817 Gasket Door refriger. GENX 262l Zadat poptávku
27 482000015809 Compartment GENX2 Zadat poptávku
28 482000015786 Separator bottle Zadat poptávku
29 482000015808 Bottle shelf GENX2 Zadat poptávku
30 482000020278 Fan box back Assy Zadat poptávku
31 482000020279 Fan box front Assy Zadat poptávku
32 482000015784 Screw cap Zadat poptávku
33 482000015769 Motor fan Bracket Motor fan Zadat poptávku
34 482000015781 Bracket Motor fan Zadat poptávku
35 482000020280 Grommet Motor fan Zadat poptávku
36 482000015773 Knob thermostat freezer damper Zadat poptávku
37 482000015812 Damper Freezing Zadat poptávku
38 481202858373 Motor fan Zadat poptávku
39 482000020281 Cover Diffusor Zadat poptávku
41 482000020283 Timer w capacitor Zadat poptávku
42 482000020284 Thermal fuse w connector Zadat poptávku
43 482213488089 Lamp COOKING T22 E14 15W F I G UK ND SP Zadat poptávku
44 482000020285 Bulb holder Assy Zadat poptávku
45 482000015771 Cover Deodorant L60 Zadat poptávku
46 482000015793 Tray leak Defrost Zadat poptávku
47 482000020286 Compressor kit oil chrgd w/o cap Zadat poptávku
48 482000015810 Plate mounting Compressor Zadat poptávku
49 482000020287 Grommet Compressor Zadat poptávku
50 482000020288 Suction pipe Compressor 7.94mm Zadat poptávku
51 482000025686 M 4.8 X 13 SELF TAPPING SCREW - ONYX Zadat poptávku
52 482000015668 Screw Hinge upperM5.5x1.8 Zadat poptávku
53 482000025687 SCREW- Philips Head ,M4.8 x 16 Zadat poptávku
54 482000025688 EARTHING TERMINAL SCREW (M4x8) Zadat poptávku
55 482000025689 Sound Deadning Evaporator Zadat poptávku
56 482000025690 COMPRESSOR SLEEVE - R600a Zadat poptávku
57 481232128513 Connector Zadat poptávku
58 482000025691 POWER CORD ASSY, ONYX , DUBAI WITH RING Zadat poptávku
59 482000025692 HEX NYLOC NUT M6 Zadat poptávku
60 482000015774 Hinge lower ASSY Zadat poptávku
61 482000025693 Screw Trilobular M6 X 1.0 Hex Head Zadat poptávku
62 482000025694 AL. POP RIVET - 4.8 MM Zadat poptávku
63 482000025695 DRIER HOLDER GENX / L60 NEW Zadat poptávku
64 482000025696 PLATE LEVELLER ASSEMBLY,GENX Zadat poptávku
65 482000025684 Thermostat R600A 292l/262l Zadat poptávku
66 482000015794 Rubber Grommet Fan Motor Zadat poptávku
67 482000025697 CAPACITOR MOUNTING BRACKET Zadat poptávku
68 482000025698 WIRE SHELF TRIM Zadat poptávku
69 482000025699 HANDLE SCREW NF-06 MATR & LENGTH CHANGE Zadat poptávku
70 482000025700 4.8 X 16 SELF TAPP AB TYPE SS Zadat poptávku
71 482000025701 CAP - CENTER RAIL WHITE TRINITY Zadat poptávku
72 482000025702 SHOULDER SCREW-ABT TYPE Zadat poptávku
75 482000025705 SUB ASSY BODY AIR DIFFUSER 242/262 L Zadat poptávku
76 482000025706 LENS IN DIFFUSER Zadat poptávku
77 482000015815 Suction pipe Zadat poptávku
78 482000025707 COVER, LOCK BRACKET - L60 Zadat poptávku
79 482000025708 HARNESS FAN MOTOR-9.8W Zadat poptávku
80 482000025709 THERMOSTAT CAP Zadat poptávku
81 482000025710 6th SENSE DEEP FREEZE TECHNOLOGY BADGE Zadat poptávku
82 482000015658 Sleeve Hinge, top ONYX Zadat poptávku
83 482000015659 Sleeve Hinge, center ONYX Zadat poptávku
84 482000025711 RIVET AL POP - 4 MM Zadat poptávku
85 482000025712 R600A CONTROL BOX HARNESS GENX/L60 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.