Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
5 otázek pro Danielu: Specialistku na značkové příslušenství a doplňky Wpro
Daniela Šerhantová
10. února 2018
5 minut čtení

Na slovíčko jsme pozvali Danielu Šerhantovou, produktovou a marketing specialistku značky Wpro. Není snad nic, co by o originálním příslušenství z rodiny Whirlpool nevěděla. To nejzajímavější teď prozradí i vám.

Pár slov na úvod: Jak bys sebe a svou práci představila?

Na servisním oddělení českého zastoupení společnosti Whirlpool pracuji už bezmála 6 let. Za tu dobu jsem se kromě mnohých pracovních a životních lekcí naučila také to, jak moc důležité je zůstat sám sebou a ke každodenní práci přistupovat s vášní a nadšením. A také, jak moc fajn je být převážně v mužském kolektivu. V našem týmu mám na starost příslušenství, čisticí prostředky Wpro, klimatizace a poloprofi spotřebiče. Široký záběr, díky kterému nemají pojmy jako nuda nebo rutina v mém pracovním režimu šanci.

1. Můžeš představit značku Wpro a její tradici?

Wpro je zkratka pro Whirlpool Professional. Tedy, jak už název napovídá, jedná se o profesionální čisticí prostředky a příslušenství spadající do portfolia společnosti Whirlpool. Čerpá z dědictví značky Whirlpool, předního výrobce domácích spotřebičů s více než 100 lety zkušeností a působnosti na trhu. Samotná značka Wpro pracuje na vývoji čisticích prostředků již 19 let.

2. Jak široká je nabídka produktů a pro jaké kategorie spotřebičů?

Wpro si zakládá na univerzálnosti. Produkty pokrývají všechny kategorie domácích spotřebičů, a to jakékoli značky. Nabídka je tedy velmi široká a zaměřuje se především na uspokojení 3 hlavních potřeb týkajících se domácích spotřebičů – instalace, výkon a údržba. V sortimentu máme ale i praktické a zároveň elegantní pomůcky do domácnosti, jako je např. žehlicí prkno s motivem Paříže.

3. Co patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější zboží?

Jedním z nejprodávanějších produktů je univerzální mezikus mezi pračku a sušičku, který zákazníkovi umožňuje úsporu prostoru v prádelně i v případě, že nemá spotřebiče stejné značky. Mezi oblíbené produkty ale patří i multifunkční čisticí prostředky, jako je například čistič, odmašťovač a odstraňovač zápachu 3 v 1, který je nejen praktický svým balením (12 kusů, použití 1× měsíc), ale také využitím (pračka i myčka nádobí).

A v neposlední řadě nesmím opomenout vychytávky, jako je univerzální uhlíkový filtr do digestoře, který si zákazník sám ustřihne do požadované velikosti, nebo voňavé hvězdičky do sušičky.

TIP AP Servisu: U originálních doplňků ke spotřebičům se můžete setkat s pojmem gadget – jde o doplňky, které jednou koupíte a už nemusíte řešit. Například mezikusy mezi pračky a sušičky nebo AirLock instalační sada k mobilním klimatizacím. Opakem jsou doplňky pro opakovanou spotřebu – například filtry do digestoří nebo myček.

4. Co novinky v sortimentu?

Co se týče sortimentu obecně, snažíme se ho držet co nejvíce konstantní a přehledný, ale zároveň samozřejmě sledujeme i trendy a nasloucháme potřebám zákazníků.

Aktuální novinkou je vylepšené balení antibakteriálního filtru, který nyní díky speciálnímu držáku pasuje do každé lednice. Držák je opatřen LED diodami, které indikují, kdy je třeba filtr vyměnit. Zákazníkovi tak odpadá starost o sledování životnosti filtru.

5. Kde všude jde sortiment Wpro koupit a za jaké ceny – ve srovnání běžné čističe vs. produkty Wpro?

Sortiment Wpro lze zakoupit například u AP servisu (toto není reklamaJ), ale také v klasických elektro-řetězcích či ve vybraných internetových obchodech a kuchyňských studiích. Ceny našich výrobků jsou srovnatelné s konkurencí, ale snažíme se vždy nabídnout něco navíc – větší balení nebo univerzální využití v domácnosti. To jde ruku v ruce s naším pro-ekologickým zaměřením, aby zákazník doma nemusel mít 5 lahviček, ale stačila 1.

Wpro se zrodilo z dědictví profesionality. Naše produkty nikdy nedělaly kompromisy při dosahování profesionálních výsledků a zároveň se vždy odlišovaly od jiného profesionálního příslušenství na trhu svou univerzálností. Využití najdou v každé domácnosti a jsou vhodné i pro naprosté začátečníky nebo vytížené jedince, kteří ocení variabilitu použití.

Vyzkoušejte naše produkty a uvidíte, že díky Wpro budete i u vás doma předvádět profesionální výkony!

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Daniela Šerhantová
Produktová a marketing specialistka
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 730

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Kupte vánoční dárek vašemu domácímu spotřebiči
Marek Proche

Marek Proche

14. listopadu 2022
3 minuty čtení

Dopřejte vaší pračce, sušičce, myčce, chladničce, troubě, varné desce, odsavači a dalším domácím pomocníkům kvalitní péči a originální příslušenství.

Zobrazit celý článek
Nově jsme pro vás přidali kompletní sortiment dílů zn. Indesit a vyhledávání náhradních dílů dle nového I.C. kódu spotřebičů rodiny Whirlpool
Jiří Fuller

Jiří Fuller

19. října 2022
6 minut čtení

Na výrobcích značek Whirlpool, Indesit , Hotpoint a dalších se nově objevil nový typ servisního kódu, který přesněji identifikuje váš spotřebič pro potřeby servisu i vyhledání náhradních dílů. Takzvaný Industrial Code. Týká se většiny nových produktů a reaguje na spojení značek Whirlpool a Indesit i v servisní části.

Zobrazit celý článek
FAQ
Náhradní díly pro IKEA spotřebiče
Jiří Fuller

Jiří Fuller

7. června 2021
3 minuty čtení

Věděli jste, že IKEA prodává spotřebiče značky Whirlpool pod svým brandem?

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×