Autorská práva

Tyto webové stránky, jejich obsah, forma i struktura jsou chráněny jako celek právy duševního vlastnictví, zejména autorským právem. Jakékoliv napodobování či kopírování obsahu těchto webových stránek jakož i neoprávněné zasahování do webového serveru je zakázáno a bude postihováno v souladu s občanskoprávními i trestněprávními předpisy.

Všechna práva k duševnímu vlastnictví na webových stránkách náleží společnosti AP Servis s.r.o., IČ: 16190726, se sídlem Praha 10, Francouzská 114, PSČ 100 00 nebo jejím poskytovatelům příslušných licencí. Jakékoliv využití obsahu webových stránek je možné pouze s předchozím písemným souhlasem společnosti AP Servis s.r.o., IČ: 16190726, se sídlem Praha 10, Francouzská 114, PSČ 100 00.

Oznamujeme, že AP servis je registrovaná ochranná známka, zapsána do rejstříku ochranných známek u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem zápisu 357083. Bližší informace jsou k dispozici na internetové stránce http://www.upv.cz nebo na informačním středisku Úřadu průmyslového vlastnictví.

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×