Proč svěřit opravu spotřebiče AP Servisu

Společnost AP Servis, s. r. o., je oficiálním partnerem pro značkové opravy spotřebičů Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Bauknecht, Ignis a Polar.

Potřebujete opravit ledničku, pračku, myčku nebo jiné spotřebiče z rodiny Whirlpool Corporation? Obraťte se na naše servisní středisko pro:

Proč chtít opravu od AP Servisu

1.   Originální diagnostika přímo od výrobce

Máme přímý přístup do databáze výrobce a provádíme originální diagnostiku podle modelu spotřebiče. Většina „drobných“ opravářů tuto možnost nemá.

2.   Rychlé dodání náhradních dílů

Jsme oficiálními distributory náhradních dílů značek rodiny Whirlpool Corporation. Nejdůležitější díly držíme skladem a při objednávkách u výrobce máme přednost. Díky tomu zajistíme opravu vašeho spotřebiče v nejbližším možném termínu.

3.   Odborná způsobilost

Každý náš mechanik se specializuje na opravy konkrétních druhů spotřebičů. Všichni mají potřebnou kvalifikaci pro servis elektrických zařízení. Absolvují pravidelná školení výrobce.

4.   Pojištění pro případ škody

Naši zaměstnanci jsou pojištěni hned 2×. Chrání je pojištění za způsobenou škodu i pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli. Žádných škod se tak nemusíte bát.

Jak oprava probíhá

Ujistěte se, zda se jedná o záruční nebo pozáruční opravu. Obě mají odlišný objednací postup. K ruce si připravte modelové číslo výrobku (12 NC) a výrobní číslo. Najdete je na servisním štítku spotřebiče. Tipy, kde servisní štítky hledat, objevíte na našem blogu.

Na dispečinku domluvte termín opravy podle vašich časových možností. Na místě provedeme odbornou diagnostiku a následnou opravu. V servisní poradně rádi zodpovíme vaše otázky ohledně instalace, údržby nebo oprav spotřebičů.

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×