Kariéra u AP Servisu: Specialisty na spotřebiče rodiny Whirlpool

Učaroval vám svět bílé techniky a chcete být u toho, jak se dennodenně vyvíjí? Přidejte se k nám. V AP servisu si zakládáme na stabilitě a profesionalitě úzkého týmu v rodinném prostředí. Většina našich mechaniků, prodavačů a řidičů s námi zůstává celý svůj pracovní život. Těšíme se na vás.

Právě hledáme

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce

  • servis praček, myček, trub, MT atd.
  • servis chladících zařízení výhodou
  • možnost pouze jednoho oboru, není nutné zabývat se vším

Požadujeme

  • platnou vyhlášku 50, alespoň §6
  • zkušenost v oboru
  • profesionální vystupování, zkušenost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • orientaci na zákazníka, komunikační dovednosti
  • ŘP sk.B - vlastní vozidlo
  • práce na HPP

Nabízíme

  • seriózní jednání a finanční ohodnocení dle provedených servisních zásahů
  • vybavení, zaučení a pravidelná školení
  • zajímavé provizní podmínky, proplácení cestovních náhrad a stravenky
  • systém stálého dodávání a plánování zakázek s administrativním zázemím
  • telefonní dispečink a náhradní díly k dispozici

 Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Nevadí. Napište nám své představy. Třeba si nakonec plácneme.

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.