O nás

My v akci - Ukázka zásahu servisního technika

Tradice

Historie společnosti AP Servis s. r. o. sahá až do roku 1991. Tehdy došlo ke vzniku firmy, která se původně orientovala pouze na servis spotřebičů Tatramat a odborný prodej náhradních dílů. AP Servis tento úkol převzal a prvořadým cílem se stalo zaručit zákazníkům kvalitnější servisní služby a odbornou pomoc v rámci prodeje náhradních dílů.

Poté, co značku Tatramat převzala společnost Whirlpool, rozšířil AP Servis nejen svou specializaci v oblasti servisu a náhradních dílů, ale začal se věnovat i samotnému prodeji spotřebičů této značky. Tento vývoj, úzká specializace a ověřená důvěra ve značku Whirlpool, udělala AP Servis místem, kde dnes zákazník najde komplexní služby, od prodeje, až po odborný servis spotřebičů značek Whirlpool a Bauknecht.

Komplexnost a specializace nabízených služeb

I díky tomu vám nyní můžeme nabídnout prvotřídní služby garantované našimi mnohaletými zkušenostmi. Své servisní služby jsme rozšířili o prodej a poradenství. Svým zákazníkům umíme nabídnout jak kvalitní servis, tak prodej nových spotřebičů, nebo jen originálních náhradních dílů a příslušenství.

Specializace na značku

Velké změny AP Servis zažil v roce 2010. Do své nabídky produktů zařadil další značku z rodiny Whirlpool Corporation – Bauknecht. Značka kvality s pětiletou zárukou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jejím cílem je usnadnit vám běžné práce v domácnosti a zkvalitnit tak celý váš život. Jejími hlavními přednostmi jsou moderní technologie a inovativní design.

Víme, že každý z našich klientů má odlišné potřeby a upřednostňuje jiný styl nákupu, proto jsme pro vás připravili širokou škálu služeb. Vybrané produkty můžete zakoupit v našem e-shopu, nebo  kamenné prodejně v centru Prahy, stačí si jen vybrat. Provozujeme maloobchod i  velkoobchod a zajišťujeme autorizovaný servis značek Whirlpool a Bauknecht. Zakoupit si u nás můžete nejen špičkové spotřebiče, ale také veškeré náhradní díly, příslušenství a doplňky Wpro. Naším cílem je poskytovat služby na té nejvyšší úrovni a zaručit vám absolutní spokojenost.

V roce 2011 AP Servis doplnil své portfolio o chybějící značku z rodiny Whirlpool Corporation pro evropský trh – KitchenAid. Značka s tradicí, která těží ze svých mnohaletých zkušeností a spojuje luxus s praktičností do kuchyně. Nabízí skutečně precizně zpracované výrobky s originálním designem, který si, i díky široké škále barev, s ničím nespletete.

Showroom v centru Prahy

Protože chceme svým klientům nabízet jen ty nejlepší služby, pustili jsme se v roce 2011 do rozsáhlé rekonstrukce prodejní plochy. Vznikl tak v Praze unikátní showroom s největším počtem zastoupených výrobků značek Whirlpool, Bauknecht a KitchenAid na jednom místě!

Lokalita, dostupnost, počet vystavených výrobků, doplňkové služby a odborný personál je to, co vám zpříjemní nákup nového spotřebiče na adrese: Praha 10, Francouzská 233/114

AP Servis s. r. o.
Francouzská 114
101 00 Praha 10

Infolinka 840 110 122

E-mail: info@servis-whirlpool.cz

IČ: 16190726
DIČ: CZ16190726

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×