Pozáruční servis spotřebičů Whirlpool, Indesit, Hotpoint a Bauknecht

Sháníte opravu pračky, myčky, lednice nebo varné desky, která už není v záruce? Značkový AP Servis s týmem zkušených mechaniků je tu pro vás.

Využijte náš značkový pozáruční servis domácích i poloprofesionálních spotřebičů rodiny Whirlpool Corporation. Patříme k oficiálním servisním partnerům Whirlpool ČR.

Jak postupovat při pozáruční opravě

Potřebujete-li opravit spotřebič po záruce, kontaktujte nás prosím na lince 227 191 726, e-mailu info@servis-whirlpool.cz, nebo prostřednictvím online formuláře.

1. Ujistěte se, že spotřebič patří do rodiny Whirlpool Corporation

Specializujeme se na opravy spotřebičů z rodiny Whirlpool Corporation. Patří sem tito výrobci: Whirlpool, Hotpoint, Indesit, Bauknecht a starší značky Ignis a Polar. Opravy velkých spotřebičů KitchenAid provádíme po individuální domluvě. Spotřebiče jiných značek bohužel neservisujeme.

2. Najděte servisní štítek

Obsahuje 2 důležitá čísla: výrobní a 12místné modelové (12 NC). Mějte je připravená už při objednávání opravy. Pomohou s vyhledáním správného náhradního dílu. Tipy, kde najít servisní štítky, najdete na našem blogu.

3. Domluvte si termín opravy

Využijte servisní linku 227 191 726, e-mail info@servis-whirlpool.cz, nebo objednejte opravu online.

Ceník pozáručních oprav

ceník servisu od 1. ledna 2024 včetně DPH 21%
servisní zásah: diagnostika, zjištění závady, cestovné 1 990 Kč
servisní zásah: standardní včetně cestovného  2 490 Kč

(případné parkovné je účtováno nad rámec servisního zásahu dle tarifů dané lokality)

 Požadavek na servisní opravu

Antispam

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×