5 otázek pro Jiřího Fullera: Specialistu na náhradní díly ke spotřebičům rodiny Whirlpool Corporation
Jiří Fuller
19. března 2018
3 minuty čtení

Za odborností AP Servisu stojí stabilní tým, úzce specializovaný na sortiment rodiny Whirlpool Corporation. Jiří Fuller jde všem příkladem – pracuje u nás už od roku 1992. Co o sobě prozradil?

1. Jak ses dostal k AP Servisu?

Svět elektroniky mě bavil už od mala, asi jako každého kluka. Když jsem končil školu a poohlížel se po první práci, náhodou v AP Servisu hledali nového prodejce náhradních dílů. Tak jsem se přihlásil, vyšlo to a jsem tu dodnes. Neuvěřitelné, vidím to jako tehdy a přitom je to už skoro 26 let. Asi to byl osud. Tuhle atmosféru a super lidi bych za nic nevyměnil.

2. Co obnáší práce specialisty na náhradní díly?

Mám na starost kompletní poradenství a prodej náhradních dílů, příslušenství a doplňků ke spotřebičům z rodiny Whirlpool Corporation. Sortiment se každý den mění, vyvíjí. Zažil jsem ještě éru praček Tatramat nebo mrazáků Polar. Pak vše přešlo pod Whirlpool a přidaly se postupně značky Bauknecht, KitchenAid a naposled Hotpoint a Indesit. Všechny výrobky se musím „naučit“ do posledního šroubku, abych hned přesně věděl, po kterém komponentu sáhnout. Na starost mám i zákaznické reklamace náhradních dílů, ale těch naštěstí není tolik.

3. Jaké problémy pomůžeš zákazníkům vyřešit?

Když máte poruchu spotřebiče a hledáte ten správný náhradní díl, rád vám pomůžu vybrat. Stejně tak i vhodné doplňky nebo příslušenství. Ideální je mít k ruce připravený servisní kód, který většinou začíná čísly 85. Vyhledání vhodného dílu pak jde mnohem snáz.

Poradím samozřejmě i s domácí instalací jednoduchých dílů – třeba otočných knoflíků nebo plastových madel. Roste také poptávka po čističích a dalších originálních doplňcích Wpro. Vždycky je lepší používat značkové tablety do myčky, prací prášky i čističe. Prodlouží se tak životnost spotřebičů.

4. Můžeš popsat svůj běžný pracovní den?

Žádný den není stejný. Na prvním místě jsou samozřejmě zákazníci, a tak jsem celou pracovní dobu na telefonu a e-mailu. Jakmile se v systému objeví objednávka, odbavím ji a předávám řidičům. Všechno je to čím dál víc automatizované a rychlejší. V mezidobí se věnuji odborné činnosti – hlavně správě databází dílů s diagnostickým zaměřením pro servisní techniky.

5. Jsi známý tím, že rád sleduješ trendy v oboru. Kam tedy směřují?

Logistika i technologie jsou čím dál sofistikovanější a jsem rád, že se částečně můžu na jejich vývoji podílet. A svět domácích spotřebičů? Ten se vyvíjí až neuvěřitelně rychle. Pamatuji pračky poháněné obyčejným řemenem, dnes všechno řídí citlivé elektromotory. Naši technici ale nespí, stále se vzdělávají a díky tomu umíme opravit všechny modely od starších až po ty nové.

Hlavním tématem současnosti je chytrá domácnost neboli Smart Home. Očekáváme, že pračky brzy budou komunikovat se sušičkami ohledně náplně bubnu, nebo že troubu jednoduše spustíte na dálku přes Wi-Fi. Už jsou k tomu i první signály – pračky ovládané přes mobil, nebo aplikace Yummly 2.0, která řídí chytré vaření. Vybere vám vhodný recept, pomůže při nákupu surovin a automaticky nastaví troubu na správný režim.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Jiří Fuller
Specialista na náhradní díly
Jirka rozumí sortimentu rodiny Whirlpool jako málokdo na českém trhu. Za 20 let praxe poznal každý spotřebič doslova do posledního šroubku. Aktivně se zajímá o všechny novinky v oboru.
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Akční slevy na plynové připojovací hadice
Jiří Fuller

Jiří Fuller

20. května 2024
3 minuty čtení

Dnes se zaměříme na akční nabídku kvalitních připojovacích plynových hadic, které jsou nezbytným prvkem při připojení plynových spotřebičů, jako jsou varné desky nebo sporáky. Připojovací hadice jsou vyráběny v souladu s normou EN 14800 a splňují tak veškeré bezpečnostní standardy pro použití v domácnostech. V nabídce máme různé délky plynových hadic vhodných nejen pro plynové spotřebiče Whirlpool, aby každý zákazník našel tu správnou pro své potřeby.

Zobrazit celý článek
Nový produkt: Tabletová regenerační sůl pro myčky nádobí
Jiří Fuller

Jiří Fuller

7. května 2024
3 minuty čtení

V našem e-shopu náhradních dílů jsme právě zařadili nový produkt, kterým je tabletová regenerační sůl určená pro myčky nádobí. V tomto článku se podíváme na důvody, proč je důležité do myčky nádobí dávat sůl, jaké jsou výhody tabletové soli oproti běžně používané granulované soli a proč je nezbytné sůl pravidelně doplňovat. Tato kvalitní tabletová sůl je navržena tak, aby poskytovala optimální výsledky při mytí nádobí a pomohla zajistit dlouhou životnost myčky nádobí.

Zobrazit celý článek
Top 5 nejprodávanějších náhradních dílů – videoprezentace
Marek Proche

Marek Proche

24. dubna 2024
3 minuty čtení

V dnešní době je stále běžnější, že lidé se sami snaží opravovat své domácí spotřebiče. Chceme vám pomoci s výběrem náhradních dílů pro vaše spotřebiče značek Whirlpool, Indesit, Bauknecht a Hotpoint. Proto jsme pro vás připravili videoprezentaci, ve které prezentujeme top 5 nejprodávanějších produktů z našeho e-shopu. Díky naší široké nabídce a kvalitnímu sortimentu se u nás určitě najde ten správný díl i pro váš spotřebič. 

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×