WHIRLPOOL AGB 290/WP

EAN kód: 851229001000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286009546 Lever 46 mm Zadat poptávku
A02 483286004257 Guide cpl. Zadat poptávku
A03 483286004195 Side panel right Zadat poptávku
A04 483286004196 Side panel left Zadat poptávku
A05 483286004258 Rear panel Zadat poptávku
A06 483286004259 Cover top Zadat poptávku
A07 483286004261 Pedal cpl. Zadat poptávku
A08 483286009608 Rotary locking Zadat poptávku
A09 483286009535 Switch,rotary red yellow Zadat poptávku
A10 483286000835 Side panel upper right Zadat poptávku
A11 483286000836 Side panel upper left Zadat poptávku
A12 483286009598 Wheel hand Zadat poptávku
A13 483286004202 Keyboard Zadat poptávku
A14 483286004262 Cover plate Zadat poptávku
A15 483286009504 Bolt 4,8 M5 Zadat poptávku
A16 483286009509 Washer 5X15 Zn UNI 9021 Zadat poptávku
A17 483286009524 Screw cylindric cross M5X8 Zadat poptávku
A18 483286009512 Screw M5X12 exagonal Zadat poptávku
A19 483286009513 Screw M8X20 exagonal Zadat poptávku
B01 483286004263 Cover cpl Zadat poptávku
B02 483286004204 Bracket Zadat poptávku
B03 483286004264 Bar Zadat poptávku
B04 483286004265 Bar safe Zadat poptávku
B05 483286004207 Fastener Zadat poptávku
B06 483286004208 Fastener Probe Zadat poptávku
B07 483286004209 Rosette Zadat poptávku
B08 483286004266 Pressure roller Zadat poptávku
B09 483286000825 Heating element 4500W 240V Zadat poptávku
B10 483286009503 Sensor temper. Zadat poptávku
B11 483286004212 Steel wool Zadat poptávku
B12 483286004267 Roller Zadat poptávku
B13 483286004268 Foil cotton Zadat poptávku
B14 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
B15 483286000781 Screw cap. M8X20 Zadat poptávku
B16 483286008547 Screw M8x20 hexa. Zadat poptávku
B17 483286000782 Screw M8X25 without head Zadat poptávku
C02 483286004214 Bearing flange Zadat poptávku
C03 483286004215 Spring,tension Zadat poptávku
C04 483286004216 Pin Zadat poptávku
C05 483286004217 Pin locking Zadat poptávku
C06 483286004218 Fitting cpl. Zadat poptávku
C08 483286004219 Panel rear left Zadat poptávku
C09 483286004222 Gear left Zadat poptávku
C10 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
C11 483286009529 Contact NA for button Zadat poptávku
C12 483286008248 Switch Zadat poptávku
C13 483286009519 O-Ring ø 49,2X5,7 Zadat poptávku
C14 483286004223 Clip Zadat poptávku
C15 483286004224 Shock absorber Zadat poptávku
C16 483286009522 Spring TRZ 136 Zadat poptávku
C17 483286004225 Guide Zadat poptávku
C18 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
C19 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
C20 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
C21 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
C23 483286009525 Screw M8 10X25 Zadat poptávku
C25 483286009526 Ring,locking ø 8 Zadat poptávku
C26 483286009771 Foot Rubber Zadat poptávku
D03 483286004226 Microswitch Zadat poptávku
D04 483286009539 Microswitch safe hand Zadat poptávku
D06 483286004227 Chain Zadat poptávku
D07 483286009543 Spring retourn Zadat poptávku
D09 483286004228 Stopper Zadat poptávku
D12 483286004221 Panel rear right Zadat poptávku
D13 483286004229 Gear right Zadat poptávku
D14 483286004231 Spacer Zadat poptávku
D15 483286009542 Grommet cable Zadat poptávku
D16 483286009534 Staple Zadat poptávku
D20 483286009572 modul mandlu 13 020 Kč
D30 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
E01 483286000795 Insert 8X7X20 Zadat poptávku
E02 483286000796 Insert 8X7X40 Zadat poptávku
E03 483286004232 Pinion Zadat poptávku
E04 483286004233 Shaft gear Zadat poptávku
E05 483286004234 Plate Zadat poptávku
E06 483286000797 Motor T71B4 0,37KW Zadat poptávku
E07 483286000798 Reductor Flange Zadat poptávku
E08 483286004235 Wheel Zadat poptávku
E10 483286009562 Dowel 45 H M6X8 Zadat poptávku
E11 483286002745 Rosette 10X30 Zadat poptávku
E12 483286004236 Screw M8X35 Zadat poptávku
E13 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
F01 483286004237 Pivot Zadat poptávku
F02 483286004238 Push arm Zadat poptávku
F03 483286009567 O-Ring ø 12X3 Zadat poptávku
F04 483286009568 Bushing Zadat poptávku
F05 483286004239 Bushing Zadat poptávku
F06 483286009569 Bushing Zadat poptávku
F07 483286009571 Ring,retaining Zadat poptávku
G01 483286009573 Fan wheel MAP 160 Zadat poptávku
G02 483286009574 Fan box MAP 160 Zadat poptávku
G03 483286009575 Flange Zadat poptávku
G04 483286009576 Connect.piece Zadat poptávku
G05 483286009577 Motor fan Zadat poptávku
G06 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
H01 483286004241 Holder Zadat poptávku
H02 483286004242 Cover Zadat poptávku
H03 483286008429 Contactor A9-30-01 Zadat poptávku
H04 483286008551 Contactor Mini Zadat poptávku
H05 483286008554 Clamp blue 6 mm  Zadat poptávku
H06 483286008555 Clamp yellow 6 mm  Zadat poptávku
H07 483286008556 Clamp brown 6 mm  Zadat poptávku
H08 483286009582 Plate Zadat poptávku
H09 483286008557 Plate Zadat poptávku
H10 483286009583 Lock Zadat poptávku
H11 483286004243 Switch Zadat poptávku
H12 483286009584 Door lock Zadat poptávku
H13 483286004244 Transformer Zadat poptávku
H14 483286004245 Contactor LG SV004I5-1F Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.