Professional Fabric Care WHIRLPOOL ALA 024

EAN kód: 853202401000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
B01 483286008229 Soap dispenser cpl. Zadat poptávku
B02 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
B03 482000005091 Tube Zadat poptávku
B04 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
B05 483286000666 Screw M5X16 Zadat poptávku
B06 483286008188 Gasket Soap dispenser Zadat poptávku
C01 482000005092 Support Zadat poptávku
C02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
C03 482000005093 Unit control Zadat poptávku
D04 482000009178 Front Zadat poptávku
D05 482000009179 Plinth Zadat poptávku
D06 482000009180 Support Zadat poptávku
D07 482000009181 Bracket Zadat poptávku
D08 482000009182 Side panel left Zadat poptávku
D09 482000009183 Side panel right Zadat poptávku
D10 482000005098 Bracket Zadat poptávku
D11 482000009184 Support Zadat poptávku
D12 482000009185 Button emergency Zadat poptávku
D12 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
D14 483286008586 Fastener Hinge Zadat poptávku
D15 482000009186 Rear panel emergency Zadat poptávku
D16 482000005100 Disc emergency Zadat poptávku
E01 482000009187 Cover top Zadat poptávku
E02 482000005110 Gasket Zadat poptávku
E03 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
E04 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
E05 482000005111 Bracket Zadat poptávku
F01 482000009188 Control panel stiffening part Zadat poptávku
F02 482000005115 Card SD Zadat poptávku
F03 482000005116 Cap Zadat poptávku
F04 482000005117 Cable Zadat poptávku
F04 482000009189 Cable Zadat poptávku
F05 482000005118 Microprocessor Zadat poptávku
F06 482000009190 Control panel Zadat poptávku
F07 482000005120 Screw Zadat poptávku
F08 482000009191 Sticker Zadat poptávku
F09 482000005113 Screw Zadat poptávku
F10 482000005114 Screw Zadat poptávku
G01 482000009192 Bracket Zadat poptávku
G02 483286001693 Microswitch Zadat poptávku
G03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
G04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
H05 483286008598 Bushing ø 38 Zadat poptávku
H06 483286008599 Pulley Zadat poptávku
H07 482000009197 Counter weight Zadat poptávku
H08 483286008244 Bellows Zadat poptávku
H09 482000009198 Bracket Zadat poptávku
H10 482000009199 Support Zadat poptávku
H11 483286008602 Holder Ring upper Zadat poptávku
H12 483286008603 Holder Ring Zadat poptávku
H13 483286009544 Cable clamp Zadat poptávku
H14 483286008616 Holder Zadat poptávku
H15 483286008605 Belt SPAX 1482 Zadat poptávku
H16 483286008286 Overflow pipe Zadat poptávku
H18 483286008538 Key 10x8x40 Zadat poptávku
H19 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
H20 483286008396 Tie rod with bush Zadat poptávku
H21 483286008608 Screw Hexa. M12x40 Zadat poptávku
I02 482000009202 Base Zadat poptávku
I03 482000009203 Bracket right Zadat poptávku
I04 482000009204 Holder Zadat poptávku
I05 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Zadat poptávku
I08 483286008614 Adjust. foot Zadat poptávku
I09 483286008615 Spout Zadat poptávku
J01 483286008404 Flange Zadat poptávku
J02 483286008405 Spring Zadat poptávku
J03 483286008406 Guide Spring upper Zadat poptávku
J04 483286008407 Guide Spring lower Zadat poptávku
J05 483286008408 Damper Zadat poptávku
J06 483286008409 Rubber Plate Zadat poptávku
K01 482000009205 Door lock Zadat poptávku
K02 483286002977 Hinge Zadat poptávku
K03 483286008644 Door fixation Zadat poptávku
K04 483286008581 Window cpl. Zadat poptávku
K05 482000009206 Spacer Zadat poptávku
K06 482000009207 Spacer Zadat poptávku
K07 483286002978 Window Zadat poptávku
K08 483286008655 Cap,protect. Zadat poptávku
K09 483286002979 Gasket Window Zadat poptávku
K10 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
K11 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
K12 482000009208 Door glass Zadat poptávku
K13 483286008592 Door bellow Zadat poptávku
K14 483286008573 Seal Zadat poptávku
L01 483286008619 Bearer,motor Zadat poptávku
L02 483286008663 Motor XS90-LA4/R641 1,5KW Zadat poptávku
L03 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
L04 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
L05 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
L06 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
L07 483286008543 Pulley 71x2 Zadat poptávku
M02 483286008623 Ring,pressure Zadat poptávku
M03 482000009209 Drum Zadat poptávku
M04 482000009210 Tub Zadat poptávku
M05 482000009211 Gasket Zadat poptávku
M06 483286008563 Ring,locking SP40 Zadat poptávku
N03 483286008628 Rear tub plate Zadat poptávku
N04 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
N05 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
N06 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
N09 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
O01 483286008629 Bearing Zadat poptávku
O02 483286008631 Bearing,roll Zadat poptávku
O03 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Zadat poptávku
O04 482000009212 Hub Zadat poptávku
O05 482000009213 Flange Zadat poptávku
O06 482000009214 Flange Zadat poptávku
O07 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
O08 482000009215 O-Ring Zadat poptávku
O09 482000009216 Seal Zadat poptávku
O10 482000009217 Seal frontal Zadat poptávku
O11 482000009218 Seal flat Zadat poptávku
O12 482000009219 Dowel Zadat poptávku
O13 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
O15 482000009220 Screw Zadat poptávku
O16 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Zadat poptávku
P03 482000005179 Support Zadat poptávku
P04 482000005181 Cover Zadat poptávku
P05 482000009223 Support Zadat poptávku
P06 482000005182 Power supplier Zadat poptávku
P07 482000009224 Antenna Zadat poptávku
P08 482000009225 Fuse Zadat poptávku
P09 482000009226 Adapter Zadat poptávku
P10 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
P11 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
P12 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
P14 483286008635 Valve magnet 3/4 ";Magnetventil 3/4 "" Zadat poptávku
Q01 482000005185 Box Zadat poptávku
Q02 483286009733 Connection 4 way Zadat poptávku
Q03 483286002919 Contactor Serie A8-30-01 Zadat poptávku
Q04 482000005186 Connector Zadat poptávku
Q06 482000009227 Unit control Zadat poptávku
Q07 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
Q08 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
Q09 483286000927 Screw M4X10 Zadat poptávku
R01 483286008413 Holder Zadat poptávku
R02 483286008617 Rectifier OT 16 steam Zadat poptávku
R03 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
S01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
S02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
S03 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
S04 483286008271 Heating element 3000 W Zadat poptávku
S06 483286008459 Rosette 28x40x2 black Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.