Sušička BAUKNECHT TRK 5065

EAN kód: 856821116010

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
003 0 481246428019 Crossbar Zadat poptávku
004 0 481244010537 Plate bottom cpl. Zadat poptávku
011 0 481990800255 Foot Zadat poptávku
012 2 481252878058 Holder wheels Zadat poptávku
021 0 481244011428 Front cpl. white Zadat poptávku
021 1 480112100273 Front cpl. Zadat poptávku
022 0 481244011429 Side panel left/right white Zadat poptávku
024 0 481244010539 Panel inner Zadat poptávku
024 1 481244011431 Panel rear innen kpl. Zadat poptávku
024 2 481244010541 Lid watercontainer Zadat poptávku
024 3 481244010542 Cover rear Zadat poptávku
025 0 481240478779 Support Zadat poptávku
030 0 481244011425 Table top white Zadat poptávku
034 0 480112100389 Rebuild set Zadat poptávku
040 1 481241719034 Hinge upper Zadat poptávku
040 2 481241719033 Hinge lower Zadat poptávku
040 3 481240478472 Plate Zadat poptávku
047 1 481990800408 Bushing Zadat poptávku
103 0 481244011427 Door Zadat poptávku
120 0 481244011426 Door inner white Zadat poptávku
130 0 481227138431 Door lock Zadat poptávku
130 1 481246228321 Cover Zadat poptávku
133 0 481241728077 Door latch Zadat poptávku
133 1 481241728076 Cover door hook Zadat poptávku
191 0 481246668839 Gasket door Zadat poptávku
191 1 481246688866 Gasket Zadat poptávku
191 2 481246668861 Gasket door klein, Flusensieb Zadat poptávku
220 0 481990800422 Drum Zadat poptávku
223 0 481990800423 Drum lifter Zadat poptávku
271 0 481235818202 Belt 2210 J6 Zadat poptávku
290 1 481990800478 Gasket rear Zadat poptávku
290 3 481990800479 Gasket Zadat poptávku
291 1 481990800426 Gasket Zadat poptávku
301 0 481245215547 Control panel white Zadat poptávku
321 0 481245215551 Insert panel TRK 5060/5065 Zadat poptávku
400 0 481236118336 Motor Zadat poptávku
400 1 481240418292 Hoop motor Zadat poptávku
430 0 480112100274 Kit Zadat poptávku
430 0 481236118343 Pump Zadat poptávku
440 0 481236118521 Blower Motor Zadat poptávku
443 0 481236118522 Fan wheel Zadat poptávku
456 0 481225948196 Heating element 4500W/400V Zadat poptávku
480 1 481232178116 Cable blower motor Zadat poptávku
480 2 481232178117 Cable Motor Zadat poptávku
480 3 481232178129 Cable harness Sensors Zadat poptávku
480 4 481232178121 Cable harness Motor Zadat poptávku
480 5 481232178124 Cable harness Heating Zadat poptávku
483 0 481232178118 Cable harness Zadat poptávku
483 2 481232178119 Cable harness Blower-door switch Zadat poptávku
484 0 481232178123 Cable 16-Pol Zadat poptávku
490 0 481232118157 Cable mains 2.7 m Zadat poptávku
521 1 481221478705 Power unit Zadat poptávku
620 0 481221479604 Control unit Zadat poptávku
620 1 480112100387 Control unit Zadat poptávku
631 1 481236018514 Floater Zadat poptávku
631 2 481223708008 Feeler Zadat poptávku
691 0 480112101554 Protector NTC Zadat poptávku
691 0 481228268025 Feeler NTC Zadat poptávku
691 1 481223708019 Sensor temper. Zadat poptávku
691 2 480112100392 Sensor temper. NTC Zadat poptávku
692 0 481223708009 Feeler Zadat poptávku
692 1 481223708012 Feeler humidity, rear Zadat poptávku
704 0 481246658019 Flange Zadat poptávku
740 0 481251148273 Heat exchanger cpl Zadat poptávku
740 1 481251148272 Heat exchanger intermediate Zadat poptávku
740 2 481241879753 Heat exchanger housing, upper Zadat poptávku
743 0 481253048363 Heating chamber cpl. Zadat poptávku
743 1 481253049052 Air guide Zadat poptávku
743 2 481253049053 Air guide Zadat poptávku
750 0 481241879752 Container Zadat poptávku
761 0 481248058368 Filter cpl. white Zadat poptávku
761 1 481248058369 Filter Zadat poptávku
761 2 481241078122 Button Filter Zadat poptávku
761 3 481248088023 Filter Lid white Zadat poptávku
792 0 481246698993 Gasket Zadat poptávku
792 1 481246698994 Gasket heat.chamber-rear panel Zadat poptávku
792 2 481246698996 Gasket Zadat poptávku
792 3 481246699056 Gasket Zadat poptávku
900 0 481240118566 Clip cable Zadat poptávku
900 1 481253518041 Clip Zadat poptávku
900 3 481231618021 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240418294 Staple Zadat poptávku
900 5 481240118565 Clip cable Zadat poptávku
900 6 481240118567 Cable clamp Zadat poptávku
900 7 481231618035 Holder Kabel, rund Zadat poptávku
900 8 481240418296 Holder fan wheel Zadat poptávku
900 9 481240118703 Clip Zadat poptávku
901 0 481990800367 Clip Zadat poptávku
901 1 481990800317 Holder Zadat poptávku
901 2 481240438641 Holder PCB Zadat poptávku
901 3 481240118569 Clip Zadat poptávku
901 4 480112100393 Staple 4.6x172 Zadat poptávku
904 1 481990800469 Stopper Zadat poptávku
904 2 481240478471 Pate Zadat poptávku
904 3 481246818104 Spacebar Zadat poptávku
904 4 481246658021 Spacer Zadat poptávku
910 0 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Zadat poptávku
910 2 481250218558 Screw M 6x 14 Zadat poptávku
910 3 481250218554 Screw KS18/10 4,0x10 Zadat poptávku
910 4 481250218709 Screw Torx 18/10 4.0x10 WN 1451 Zadat poptávku
910 5 481231018683 Screw KS St EZN KA 4.0x10 Zadat poptávku
910 6 481250218549 Screw M6x10 - DIN7500 Zadat poptávku
910 7 481250218559 Screw SF-M 5x16 Zadat poptávku
910 9 481250218733 Screw 16rd 18/10 4.0x16 Zadat poptávku
911 1 481210028058 Screw KS St EZN 3,0x9 Zadat poptávku
911 2 481250218563 Screw St8.8 EZN-M 5x10 Zadat poptávku
911 3 481250218735 Screw Torx 18/10 4.2x19 Zadat poptávku
911 4 481250118006 Fastener Zadat poptávku
911 5 481250218545 Screw M5x12 - DIN7500 Zadat poptávku
911 6 480112100388 Screw M4 x 12 Zadat poptávku
911 7 481250218461 Screw M4x8 Zadat poptávku
911 8 481250218564 Nut M14 - DIN934 Zadat poptávku
911 9 481250218734 Screw Torx RfSt. 4.2x9.5 Zadat poptávku
912 1 481250568019 Washer Zadat poptávku
930 0 481249238385 Retractable Sp. Zadat poptávku
941 0 481252008031 Bearing 14xD35/D15 Zadat poptávku
945 0 481252048005 Flange f.bearing Zadat poptávku
950 0 481229018032 Strain relief Zadat poptávku
950 1 481246638057 Gasket Zadat poptávku
950 2 481246638058 Gasket Zadat poptávku
950 3 481246668707 Rubber Zadat poptávku
950 4 481246668708 Rubber Zadat poptávku
950 5 481246638062 Gasket Round Zadat poptávku
950 6 481246638063 Gasket Zadat poptávku
950 8 481246638061 Gasket Oval Zadat poptávku
950 9 481246638059 Gasket Zadat poptávku
953 0 481253068022 Gasket V-Ring Zadat poptávku
962 0 481240418293 Holder Motor Zadat poptávku
962 1 481240418291 Holder Blower motor Zadat poptávku
962 2 481990800522 Cap,feedtrough Zadat poptávku
962 3 481232148024 Cap,feedtrough humidity,sensor Zadat poptávku
962 4 481232178125 Cap,feedtrough NTC Zadat poptávku
962 5 481244098103 Cover Heating Zadat poptávku
962 6 480112100391 Cover Heating Zadat poptávku
962 7 481246488021 Protector Zadat poptávku
962 8 481240418295 Cover fan wheel Zadat poptávku
962 9 480112100275 Protector Zadat poptávku
962 9 480112100276 Pin D2.8x12, T=0.8-3 Zadat poptávku
963 1 481246488022 Protector Zadat poptávku
991 0 481245215549 Instr.for use Zadat poptávku
993 0 481231019067 Kit Zadat poptávku
993 1 481240118699 Tilt lock white Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.