Kombinovaná chladnička WHIRLPOOL WTM 302 R SL

EAN kód: 850192979210

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A003 482000091300 Door refriger. SWISS SILVER DLX GEN Zadat poptávku
A029 482000091260 Door dairy FC GENX 1 Zadat poptávku
A051 482000015709 Brand label Whirlpool 85mm Zadat poptávku
A100 482000025718 HANDLE FC BACK BREATH- TITANIUM GREY Zadat poptávku
A103 482000025717 HANDLE FC FRONT BREATH- TITANIUM GREY Zadat poptávku
A106 482000015798 Gasket Door freezer Zadat poptávku
B025 482000015761 Fan wheel 90 mm Zadat poptávku
B028 482000015769 Motor fan Bracket Motor fan Zadat poptávku
B039 482000015812 Damper Freezing Zadat poptávku
B047 482000091261 Housing Motor fan Zadat poptávku
B058 482000091262 ASSY PLENUM FRONT NEW GRAPHICS L60/L55 Zadat poptávku
B062 482000015794 Rubber Grommet Fan Motor Zadat poptávku
B070 482000091263 KNOB - Freezer Damper / Thermostat-R600a Zadat poptávku
B072 482000020278 Fan box back Assy Zadat poptávku
B076 482000091264 EVAPORATOR ASSEMBLY - L60/ GENX Zadat poptávku
B094 482000091265 Ohsung Al wdg fan motor Zadat poptávku
C009 482000091301 Door freezer SWISS SILVER GEN Zadat poptávku
C035 482000091266 SUB ASSY TRIVET RC GENX-2 Zadat poptávku
C036 482000091267 SHALLOW BIN GENX Zadat poptávku
C046 482000091268 EGG TRAY, 8 EGGS Zadat poptávku
C101 482000025716 HANDLE RC BACK BREATH TITANIUM GREY Zadat poptávku
C102 482000025715 HANDLE RC FRONT BREATH- TITANIUM GREY Zadat poptávku
C111 482000091269 GASKET SUB-ASSY RC GENX-242L Zadat poptávku
D014 482000091270 ICE CRISPER- REFRESH Zadat poptávku
D019 482000091271 ICE COLLECTOR Zadat poptávku
D020 482000091272 ICE TRAY ASSY WITH INTERGRAT KNOB GE Zadat poptávku
D030 482000091273 GENX TWISTER BRACKET WITH SUPPORT L60 Zadat poptávku
D031 482000015807 Glass shelf GENX2 white printing Zadat poptávku
D032 482000091274 HALF cover glass shelf, hot foil-GenX2 Zadat poptávku
D034 482000091275 BOTTOM SHELF FC GENX Zadat poptávku
D041 482000091276 CENTRE HINGE ASSY L60/GENX PH2. Zadat poptávku
D043 482000015757 Hinge middle l60 Zadat poptávku
D045 482000015736 Hinge upper ASSY DLX Zadat poptávku
D059 482000091277 FRONT COVER,L55/L60 Zadat poptávku
D060 482000091278 COVER SUB ASSY Zadat poptávku
D075 482000091280 EAST AIR DIFFUSER WITH FRESH FLO BA Zadat poptávku
D079 482000025705 SUB ASSY BODY AIR DIFFUSER 242/262 L Zadat poptávku
D080 482000091279 OXYGEN DYNA COOL REFRESH Zadat poptávku
D091 482000020283 Timer w capacitor Zadat poptávku
D095 482000091281 TOP ASSY. TOD-39TV-CP Zadat poptávku
D105 482000025714 TOP HINGE COVER GENX/ L60/ NEO- TI GREY Zadat poptávku
D113 482000005213 Switch Lampt RC 2pin Zadat poptávku
D115 482000091282 SUMP BACK PART Zadat poptávku
D116 482000091283 CHILLER GENX-REFRESH Zadat poptávku
I001 482000091284 L111CYA COMPRESSOR ASSY Zadat poptávku
I00A 482000091289 RELAY-QP2-15 Zadat poptávku
I00B 482000091290 OLP-B75-120 Zadat poptávku
I010 482000091285 PROCESS TUBE COMMON (GNF & ONYX) Zadat poptávku
I011 482000091286 SUCTION COMPLIMENT WITHOUT SWAGING Zadat poptávku
I024 482000025692 HEX NYLOC NUT M6 Zadat poptávku
I055 482000015793 Tray leak Defrost Zadat poptávku
I064 482000091287 COMPRESSOR GROMMET 30 SHORE A HARD Zadat poptávku
I068 482000091288 COMPRESSOR SLEEVE - R600a Zadat poptávku
I114 482000015810 Plate mounting Compressor Zadat poptávku
Z012 482000091297 SWAGING BRAZING ROD 3MM ( Solder 2%) Zadat poptávku
Z015 482000015668 Screw Hinge upperM5.5x1.8 Zadat poptávku
Z016 482000025699 HANDLE SCREW NF-06 MATR & LENGTH CHANGE Zadat poptávku
Z017 482000025686 M 4.8 X 13 SELF TAPPING SCREW - ONYX Zadat poptávku
Z018 482000025687 SCREW- Philips Head ,M4.8 x 16 Zadat poptávku
Z021 482000091298 FILTER/DRIER ASSEMBLY Zadat poptávku
Z022 482213488089 Lamp COOKING T22 E14 15W F I G UK ND SP Zadat poptávku
Z023 482000025691 POWER CORD ASSY, ONYX , DUBAI WITH RING Zadat poptávku
Z026 482000091294 DRAIN TUBE BOTTOM Zadat poptávku
Z027 482000020275 Lock hook Zadat poptávku
Z033 481241829712 Support Ice maker Zadat poptávku
Z037 482000025706 LENS IN DIFFUSER Zadat poptávku
Z038 482000091299 Nut Zadat poptávku
Z042 482000025693 Screw Trilobular M6 X 1.0 Hex Head Zadat poptávku
Z044 482000091296 DISCHARGE COIL GENX-4S Zadat poptávku
Z048 482000091292 GROMET FOR FIXING MOTOR -PANASONIC Zadat poptávku
Z050 482000025707 COVER, LOCK BRACKET - L60 Zadat poptávku
Z052 482000025702 SHOULDER SCREW-ABT TYPE Zadat poptávku
Z053 482000025695 DRIER HOLDER GENX / L60 NEW Zadat poptávku
Z054 482000025696 PLATE LEVELLER ASSEMBLY,GENX Zadat poptávku
Z061 482000025700 4.8 X 16 SELF TAPP AB TYPE SS Zadat poptávku
Z063 482000091293 EARTHING WIRE WITH RING TERMINAL Zadat poptávku
Z065 482000091291 GAS-REFRIGERANT KPL INT LTD R600A Zadat poptávku
Z066 482000025688 EARTHING TERMINAL SCREW (M4x8) Zadat poptávku
Z067 482000025689 Sound Deadning Evaporator Zadat poptávku
Z069 482000020285 Bulb holder Assy Zadat poptávku
Z071 482000015773 Knob thermostat freezer damper Zadat poptávku
Z077 482000091295 Discharge Coil - Grommet Zadat poptávku
Z088 482000020282 Thermostat 242l Zadat poptávku
Z089 482000025709 THERMOSTAT CAP Zadat poptávku
Z090 482000025712 R600A CONTROL BOX HARNESS GENX/L60 Zadat poptávku
Z092 482000025708 HARNESS FAN MOTOR-9.8W Zadat poptávku
Z093 482000020284 Thermal fuse w connector Zadat poptávku
Z107 482000025710 6th SENSE DEEP FREEZE TECHNOLOGY BADGE Zadat poptávku
Z108 482000015658 Sleeve Hinge, top ONYX Zadat poptávku
Z112 482000015659 Sleeve Hinge, center ONYX Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.