Spouštíme Servis-whirlpool.cz v novém designu: Na co se těšit?
Jiří Fuller
23. března 2018
5 minut čtení

E-shop servis-whirlpool.cz prošel kompletní proměnou. Je přehlednější, vzdušnější a nabízí snazší objednávky náhradních dílů, příslušenství i oprav spotřebičů. Spouštíme také nový servisní blog.

AP Servis jako autorizovaný prodejce značek Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Bauknecht a KitchenAid dlouhodobě staví na komplexních službách pro zákazníky – od prodeje spotřebičů a náhradních dílů až po značkové opravy. V roce 2016 jsme na e-shopu servis-whirlpool.cz spustili revoluční, rychlé objednávky náhradních dílů k domácím spotřebičům pomocí EAN kódu.

Celková proměna stránek: Proč a jak?

Aktuální redesign e-shopu přináší další usnadnění nákupu, a to od výběru dílů až po snazší orientaci v nákupním košíku. Přidáváme také odbornou poradnu, kde rádi zodpovíme dotazy např. ohledně:

  • Instalace nových domácích i poloprofesionálních spotřebičů
  • Výběru náhradních dílů, doplňků a příslušenství
  • Poruch a servisu bílé techniky

Novinka: Servisní blog. Co vám přinese?

Zákazníky, servisní i obchodní partnery chceme 2–4× měsíčně informovat o novinkách a zodpovědět nejčastější otázky. Typicky, jak rychle vyměnit jednoduché díly, nebo jak postupovat při poruše přístroje. Připravujeme obsah v následujících kategoriích:

  1. „Oprav si sám“ – vycházíme z oblíbených zahraničních formátů typu „how to fix“
  2. Rozhovory – s našimi odborníky od techniků přes prodejce až po externí hosty
  3. Recenze – odborná i laická hodnocení náhradních dílů a příslušenství ke spotřebičům z rodiny Whirlpool Corporation
  4. FAQ – podrobně rozepsané odpovědi na často kladené otázky ze servisní poradny

Autory blogových článků budou přímo naši specialisté – servisní technici, prodavači i odborníci na náhradní díly. Do budoucna počítáme také s názory externích hostů.

Pomozte nám budovat servisní blog

Máte už teď otázky k fungování domácích spotřebičů, výběru nebo výměně náhradních dílů? Napište nám. Rádi zařadíme vaše téma do plánu.

S vývojem nového e-shopu pomohli sami zákazníci. Děkujeme

„Chtěli bychom poděkovat našim zákazníkům, kteří se podíleli na redesignu e-shopu. Díky nim jsme přišli na problémová místa a během testování jsme vše postupně ladili. Nový e-shop také pamatuje na opakované objednávky. Zrealizovali jsme některé nápady našich zákazníků, aby se jim nakupovalo jednodušeji,“ říká Jan Kvasnička, UX specialista a spoluautor návrhu nového e-shopu.

Dále dodává: „Důraz jsme kladli především na vyhledávání produktů a průvodce výběrem, aby nad ním návštěvník nemusel tolik uvažovat a měl jistotu, že si vybral opravdu správné zboží. Vše nově podporuje odborná poradna. Pokud má návštěvník jakýkoliv dotaz, co nejrychleji mu odpovíme.“

Naši zákazníci také čím dál více potřebují záruční a pozáruční servis, který jim na novém e-shopu přehledněji prezentujeme, aby mohli využít služeb našich profesionálů.

Z technického pohledu jsme e-shop opravdu hodně zrychlili a zapracovali na nalezitelnosti produktů ve vyhledávání, aby se lidé dostali co nejdříve na správná místa.

Technický pohled AW-DEV: tvůrce řešení

Při technické realizaci jsme se soustředili na optimalizaci mobilního zobrazení, rychlost a funkčnost. Díky tomu vám umožníme rychle procházet e-shop a pohodlně nakupovat i z mobilních zařízení.

Dále jsme vylepšili hledání, kde nyní můžete hledat pomocí názvu, kódu nebo i popisu produktu. Novinkou jsou také filtry ve výpisech produktů, které vám umožní snadno vybrat náhradní díly podle značek, skladovosti nebo ceny.

Technicky jsme také implementovali možnost vyhledávat náhradní díly pro vaše spotřebiče ve třech krocích. Vyberete značku, kategorii a nakonec konkrétní model. Dostanete se tak na schéma spotřebiče a nabídku všech náhradních dílů.

Další krok AP Servisu ke „speciálce“ s komplexními službami

Spuštění nového, rychlejšího e-shopu vnímáme jako další krok k naplnění vize AP Servisu: specialisty na spotřebiče rodiny Whirlpool Corporation od pohodlného nákupu přes odborné poradenství až po značkový servis.

Děkujeme celému vývojářského týmu a všem zákazníkům, kteří se na tvorbě nového e-shopu podíleli. Těšíme se na vaše dotazy v poradně a na viděnou v showroomu ve Francouzské ulici 114, Praha 10.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Jiří Fuller
Specialista na náhradní díly
Jirka rozumí sortimentu rodiny Whirlpool jako málokdo na českém trhu. Za 20 let praxe poznal každý spotřebič doslova do posledního šroubku. Aktivně se zajímá o všechny novinky v oboru.
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Akční slevy na plynové připojovací hadice
Jiří Fuller

Jiří Fuller

20. května 2024
3 minuty čtení

Dnes se zaměříme na akční nabídku kvalitních připojovacích plynových hadic, které jsou nezbytným prvkem při připojení plynových spotřebičů, jako jsou varné desky nebo sporáky. Připojovací hadice jsou vyráběny v souladu s normou EN 14800 a splňují tak veškeré bezpečnostní standardy pro použití v domácnostech. V nabídce máme různé délky plynových hadic vhodných nejen pro plynové spotřebiče Whirlpool, aby každý zákazník našel tu správnou pro své potřeby.

Zobrazit celý článek
Nový produkt: Tabletová regenerační sůl pro myčky nádobí
Jiří Fuller

Jiří Fuller

7. května 2024
3 minuty čtení

V našem e-shopu náhradních dílů jsme právě zařadili nový produkt, kterým je tabletová regenerační sůl určená pro myčky nádobí. V tomto článku se podíváme na důvody, proč je důležité do myčky nádobí dávat sůl, jaké jsou výhody tabletové soli oproti běžně používané granulované soli a proč je nezbytné sůl pravidelně doplňovat. Tato kvalitní tabletová sůl je navržena tak, aby poskytovala optimální výsledky při mytí nádobí a pomohla zajistit dlouhou životnost myčky nádobí.

Zobrazit celý článek
Top 5 nejprodávanějších náhradních dílů – videoprezentace
Marek Proche

Marek Proche

24. dubna 2024
3 minuty čtení

V dnešní době je stále běžnější, že lidé se sami snaží opravovat své domácí spotřebiče. Chceme vám pomoci s výběrem náhradních dílů pro vaše spotřebiče značek Whirlpool, Indesit, Bauknecht a Hotpoint. Proto jsme pro vás připravili videoprezentaci, ve které prezentujeme top 5 nejprodávanějších produktů z našeho e-shopu. Díky naší široké nabídce a kvalitnímu sortimentu se u nás určitě najde ten správný díl i pro váš spotřebič. 

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×