Zachraňte svou chladničku: Obnovte funkčnost a organizaci s originálními náhradními poličkami Whirlpool
Marek Proche
4. července 2023
3 minuty čtení
FAQ

Když přemýšlíme o organizaci a čistotě naší kuchyně, často přehlížíme důležitost vnitřního uspořádání našich chladniček. Chladnička je místem, kde uchováváme potraviny a předměty každodenního používání, a tak je důležité, aby byla dobře uspořádaná a přehledná. V tomto článku se podíváme na police, poličky do dveří chladniček značky Whirlpool a tipy na čištění chladničky, které vám pomohou vytvořit ideální prostor pro uskladnění vašich potravin.

Police v chladničce mohou být z různých materiálů.

Poličky dveří bývají plastové. V některých případech mohou mít dekory v metalickém provedení nebo kovové hrazdy, které slouží k zajištění lepší stability potravin uložených ve dveřích.

Police v hlavním prostoru chladící části bývali ve starších modelech drátěné nebo plastové. V současné době jsou tyto police z bezpečnostního skla. Důvodem je mimo jiných faktorů hygiena, snadná údržba a zvýšená odolnost.

K uskladnění a organizaci potravin v chladničce používáme police v hlavním prostoru, zásuvky na ovoce a zeleninu, zásuvky 0 °C a poličky dveří. Nesmíme zapomenout ani na držáky na vajíčka, které jsou navrženy tak, aby zajistily, že vaše vejce zůstanou pevně na místě a nebudou se volně koulet po chladničce. Tyto držáky se většinou umisťují do dveřních poliček.

V nabídce náhradních dílů pro chladničky najdete širokou škálu polic, poliček dveří, šuplíků na ovoce a zeleninu a zásuvek 0 °C pro chladničky Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Bauknecht, Ignis a Polar.

Při objednávání nového dílu se neřiďte pouze fotografií nebo popisem. Abyste měli jistotu, že objednáte správný díl, tak je potřeba hledat s použitím servisního čísla Vašeho spotřebiče. Informaci o tom, jak vyhledat správný náhradní díl popisujeme v samostatném článku.

Aby potraviny v chladničce vydržely čerstvé co nejdéle, je potřeba udržovat vnitřní prostor chladničky hygienicky čistý. K tomu dobře poslouží Čisticí sprej pro chladničky a mrazničky WPro FRI 102. V profesionální řadě čističů a příslušenství Wpro najdete i pohlcovač zápachu Wpro DEO 213, který pohltí nepříjemné pachy například z aromatických potravin. Pokud je Vaše chladnička vybavena ventilátorem, který umožňuje instalaci antibakteriálního microban filtru, tak tento filtr nezapomínejte měnit každých 6 měsíců.

Investování času a péče do organizace a údržby vaší chladničky vám pomůže udržet potraviny čerstvé, usnadní vám přístup k nim a vytvoří příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Pokud si pořídíte chladničku Whirlpool a využijete všechny přínosy, které nabízí, určitě nebudete litovat.

Pokud se Vám nedaří správnou poličku najít, tak se na nás neváhejte obrátit přes kontaktní formulář, kde pro urychlení odpovědi uveďte servisní číslo vašeho spotřebiče.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Marek Proche
Marek vám rád pomůže s výběrem toho správného příslušenství nebo náhradního dílu. Má pod palcem celý proces objednávek od webchatu až po expedici.
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Prázdninový výprodej náhradních dílů a příslušenství
Marek Proche

Marek Proche

17. června 2024
4 minuty čtení

Potřebujete originální náhradní díl pro váš spotřebič, což může být vestavná trouba, sporák, pračka, myčka nádobí, sušička prádla, varná deska, lednice, mrazák, kávovar, výrobník ledu, či jiný výrobek od značek Whirlpool, Indesit, Bauknecht nebo Hotpoint? Využijte náš výprodej, kde najdete skladové položky, náhradní díly, profesionální péči a zajímavé doplňky značky Whirlpool WPro. Máme tu vše od náhradních dílů až po originální příslušenství k vašemu spotřebiči.

Zobrazit celý článek
Nezmeškejte akci: Těsnění dveří pro lednice a mrazáky Whirlpool a Indesit se slevou!
Jiří Fuller

Jiří Fuller

3. června 2024
2 minuty čtení

Máte-li lednici, která chladí, ale přesto se vám zdá, že v ní není dostatečně chladno, a nebo máte mrazák, ve kterém se často a rychle vytvoří námraza, může to být způsobeno vadným těsněním dveří. Těsnění je důležitou součástí lednice či mrazáku, která zajišťuje správnou izolaci a udržuje konstantní teplotu uvnitř spotřebiče. Pokud jste vyloučili vadu termostatu nebo únik chladiva a máte podezření, že těsnění je poškozené nebo opotřebené, je nezbytné ho včas vyměnit.

Zobrazit celý článek
Akční nabídka napouštěcích ventilů
Marek Proche

Marek Proche

27. května 2024
4 minuty čtení

Napouštěcí ventily jsou nedílnou součástí mnoha spotřebičů, jako jsou například pračky a myčky nádobí. Jejich správná funkce je klíčová pro bezproblémový chod těchto zařízení. V naší akční nabídce naleznete široký sortiment napouštěcích ventilů různých provedení, které jsou vhodné pro různé typy spotřebičů. V tomto článku se podíváme na různé typy napouštěcích ventilů, jejich použití a možnosti jejich výměny.

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×