Zachraňte svou chladničku: Obnovte funkčnost a organizaci s originálními náhradními poličkami Whirlpool
Marek Proche
4. července 2023
3 minuty čtení
FAQ

Když přemýšlíme o organizaci a čistotě naší kuchyně, často přehlížíme důležitost vnitřního uspořádání našich chladniček. Chladnička je místem, kde uchováváme potraviny a předměty každodenního používání, a tak je důležité, aby byla dobře uspořádaná a přehledná. V tomto článku se podíváme na police, poličky do dveří chladniček značky Whirlpool a tipy na čištění chladničky, které vám pomohou vytvořit ideální prostor pro uskladnění vašich potravin.

Police v chladničce mohou být z různých materiálů.

Poličky dveří bývají plastové. V některých případech mohou mít dekory v metalickém provedení nebo kovové hrazdy, které slouží k zajištění lepší stability potravin uložených ve dveřích.

Police v hlavním prostoru chladící části bývali ve starších modelech drátěné nebo plastové. V současné době jsou tyto police z bezpečnostního skla. Důvodem je mimo jiných faktorů hygiena, snadná údržba a zvýšená odolnost.

K uskladnění a organizaci potravin v chladničce používáme police v hlavním prostoru, zásuvky na ovoce a zeleninu, zásuvky 0 °C a poličky dveří. Nesmíme zapomenout ani na držáky na vajíčka, které jsou navrženy tak, aby zajistily, že vaše vejce zůstanou pevně na místě a nebudou se volně koulet po chladničce. Tyto držáky se většinou umisťují do dveřních poliček.

V nabídce náhradních dílů pro chladničky najdete širokou škálu polic, poliček dveří, šuplíků na ovoce a zeleninu a zásuvek 0 °C pro chladničky Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Bauknecht, Ignis a Polar.

Při objednávání nového dílu se neřiďte pouze fotografií nebo popisem. Abyste měli jistotu, že objednáte správný díl, tak je potřeba hledat s použitím servisního čísla Vašeho spotřebiče. Informaci o tom, jak vyhledat správný náhradní díl popisujeme v samostatném článku.

Aby potraviny v chladničce vydržely čerstvé co nejdéle, je potřeba udržovat vnitřní prostor chladničky hygienicky čistý. K tomu dobře poslouží Čisticí sprej pro chladničky a mrazničky WPro FRI 102. V profesionální řadě čističů a příslušenství Wpro najdete i pohlcovač zápachu Wpro DEO 213, který pohltí nepříjemné pachy například z aromatických potravin. Pokud je Vaše chladnička vybavena ventilátorem, který umožňuje instalaci antibakteriálního microban filtru, tak tento filtr nezapomínejte měnit každých 6 měsíců.

Investování času a péče do organizace a údržby vaší chladničky vám pomůže udržet potraviny čerstvé, usnadní vám přístup k nim a vytvoří příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Pokud si pořídíte chladničku Whirlpool a využijete všechny přínosy, které nabízí, určitě nebudete litovat.

Pokud se Vám nedaří správnou poličku najít, tak se na nás neváhejte obrátit přes kontaktní formulář, kde pro urychlení odpovědi uveďte servisní číslo vašeho spotřebiče.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Marek Proche
Marek vám rád pomůže s výběrem toho správného příslušenství nebo náhradního dílu. Má pod palcem celý proces objednávek od webchatu až po expedici.
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Výměna tepelné izolace u horkovzdušné trouby Whirlpool
Ivan Soukup

Ivan Soukup

10. listopadu 2023
3 minuty čtení

Tepelná izolace v horkovzdušné troubě Whirlpool je navržena tak, aby minimalizovala tepelné ztráty a udržela teplo uvnitř trouby. Teplo se tak lépe rozprostírá uvnitř trouby a pečení jídla probíhá rychleji a efektivněji. Díky tepelné izolaci se také snižuje spotřeba elektrické energie. Pokud by trouba nebyla izolována, teplo by unikalo ven a trouba by musela pracovat déle na maximální výkon, aby udržela požadovanou teplotu. To by znamenalo vyšší spotřebu energie a vyšší náklady na elektřinu.

Zobrazit celý článek
Náhradní Ložiska - Tajemství dlouhého života vašich spotřebičů
Jiří Fuller

Jiří Fuller

20. října 2023
3 minuty čtení

Ložiska, která najdete hlavně v pračkách, ale objevují se i v motorech u myček nádobí nebo sušiček prádla a v dalších zařízeních, jsou jedním z klíčových prvků, který může ovlivnit délku života vašich spotřebičů, jsou ložiska. A pokud jste majiteli spotřebičů Whirlpool, máme pro vás skvělou zprávu! Právě teď můžete v našem e-shopu pořídit ložiska značek SKF, HIC a GPZ za výhodné ceny.

Zobrazit celý článek
Krok za krokem: Jak vyměnit dvířka mrazničky u chladničky Whirlpool ARG 913 a Whirlpool Ikea HUTTRA
Marek Proche

Marek Proche

14. září 2023
3 minuty čtení

Výměna dvířek mrazáku může být nutná z různých důvodů, například kvůli poškození otevírání dveří, poškozenému těsnění nebo jejich celkovému opotřebení. Vyměnit dvířka mrazničky u chladničky Whirlpool ARG 913 a Ikea Huttra může znít složitě, ale nebojte se! V našem krok za krokem průvodci výměnou dvířek vám ukážeme, jak tento proces zvládnout snadno a bez starostí.

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×