Kupte vánoční dárek vašemu domácímu spotřebiči
Marek Proche
14. listopadu 2022
3 minuty čtení

Dopřejte vaší pračce, sušičce, myčce, chladničce, troubě, varné desce, odsavači a dalším domácím pomocníkům kvalitní péči a originální příslušenství.

Na trhu existuje celá řada čistících prostředků a doplňků ke spotřebičům a my jsme pro vás vybrali několik tipů jak vaše spotřebiče udržet ve správné kondici se značkou Wpro a originálním příslušenstvím značky Whirlpool.

Výběr pro vaší troubu:

Čistící a odmašťovací sprej Wpro ODS 419 pro perfektní údržbu vnitřního prostoru trouby

Originální mělké či hluboké pečicí plechy a grilovací mřížky dle přesného modelu vaší trouby nebo universální nastavitelný rošt ACC 011, který je vhodný do většiny vestavných i volně stojících trub

Žárovky a kryty osvětlení pro dobrou viditelnost při pečení pokrmů

Pro varnou desku:

Ať už máte klasickou sklokeramickou, indukční nebo plynovou varnou desku používejte pro ně to nejlepší např. Wpro čistič sklokeramických desek nebo čistič v sadě se škrabkou

Pro plynové varné desky určitě oceníte tento krémový čistič nerezových povrchů Wpro IXC 115

Pro mikrovlnnou troubu:

Čistící sprej Wpro MWO 113 pro ideální údržbu vnitřních prostor vaší mikrovlnky

Crisp pečící talíře (pánve) a plechy pro mikrovlnné trouby s funkcí crisp nebo plechy vhodné pro horkovzdušné pečení.

Skleněné otočné talíře, v případě, že dojde k jejich rozbití či poškození, tak aby se využil plný potenciál ohřevu pokrmů.

Pro myčku nádobí:

Odmašťovací přípravek Wpro DDG 122 na pročištění vaší myčky, který odstraňuje zbytky tuků, potravin, zápach a zanechává myčku ve vynikajícím stavu.

Regenerační sůl do myčky, kterou je potřeba pravidelně doplňovat a nabízíme jí buď v 1 kg provedení od Wpro nebo v universálním praktickém cenově zvýhodněném 5 kg balení

Pro odsavač par:

Originální uhlíkové filtry dle modelu vaší digestoře, které se postarají o správné fungování při recirkulaci vzduchu v případě, že je vzduch vracen zpět do místnosti. Doporučuje se obměna uhlíkových filtrů každých 6 měsíců.

Čistící sprej na nerezové povrchy Wpro pro správný lesk vašeho spotřebiče

Pro lednici a mrazničku:

Čistící sprej na Wpro pro pravidelnou údržbu vnitřních i vnějších prostor vaší ledničky či mrazáku

V mnoha modelech chladniček je umístěn antibakteriální filtr, jeho pravidelnou výměnou udržujete vaše potraviny odolnější vůči bakteriím a mikroorganismům. Doporučená výměna je každých 6 měsíců.

Pro pračku a sušičku:

Potřebujete dát vaši sušičku na pračku, je možné zvolit universální stahovací mezikus nebo originální k designovým řadám praček a sušiček Whirlpool.

Zajistěte vaši pračku proti nechtěnému úniku vody Aquastopovou hadicí

Provoňte vaše prádlo ve vaší sušičce vůněmi Wpro Deostar

Starejte se pravidelně o vaši pračku odstraňovačem mastnot a vodního kamene

Užijte si vy a spotřebiče klidné Vánoce a delší životnost se správnou péčí. Pokud potřebujete poradit s výběrem neváhejte nás kontaktovat.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Marek Proche
Marek vám rád pomůže s výběrem toho správného příslušenství nebo náhradního dílu. Má pod palcem celý proces objednávek od webchatu až po expedici.
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Výměna tepelné izolace u horkovzdušné trouby Whirlpool
Ivan Soukup

Ivan Soukup

10. listopadu 2023
3 minuty čtení

Tepelná izolace v horkovzdušné troubě Whirlpool je navržena tak, aby minimalizovala tepelné ztráty a udržela teplo uvnitř trouby. Teplo se tak lépe rozprostírá uvnitř trouby a pečení jídla probíhá rychleji a efektivněji. Díky tepelné izolaci se také snižuje spotřeba elektrické energie. Pokud by trouba nebyla izolována, teplo by unikalo ven a trouba by musela pracovat déle na maximální výkon, aby udržela požadovanou teplotu. To by znamenalo vyšší spotřebu energie a vyšší náklady na elektřinu.

Zobrazit celý článek
Náhradní Ložiska - Tajemství dlouhého života vašich spotřebičů
Jiří Fuller

Jiří Fuller

20. října 2023
3 minuty čtení

Ložiska, která najdete hlavně v pračkách, ale objevují se i v motorech u myček nádobí nebo sušiček prádla a v dalších zařízeních, jsou jedním z klíčových prvků, který může ovlivnit délku života vašich spotřebičů, jsou ložiska. A pokud jste majiteli spotřebičů Whirlpool, máme pro vás skvělou zprávu! Právě teď můžete v našem e-shopu pořídit ložiska značek SKF, HIC a GPZ za výhodné ceny.

Zobrazit celý článek
Krok za krokem: Jak vyměnit dvířka mrazničky u chladničky Whirlpool ARG 913 a Whirlpool Ikea HUTTRA
Marek Proche

Marek Proche

14. září 2023
3 minuty čtení

Výměna dvířek mrazáku může být nutná z různých důvodů, například kvůli poškození otevírání dveří, poškozenému těsnění nebo jejich celkovému opotřebení. Vyměnit dvířka mrazničky u chladničky Whirlpool ARG 913 a Ikea Huttra může znít složitě, ale nebojte se! V našem krok za krokem průvodci výměnou dvířek vám ukážeme, jak tento proces zvládnout snadno a bez starostí.

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×