Nezmeškejte akci: Těsnění dveří pro lednice a mrazáky Whirlpool a Indesit se slevou!
Jiří Fuller
3. června 2024
2 minuty čtení

Máte-li lednici, která chladí, ale přesto se vám zdá, že v ní není dostatečně chladno, a nebo máte mrazák, ve kterém se často a rychle vytvoří námraza, může to být způsobeno vadným těsněním dveří. Těsnění je důležitou součástí lednice či mrazáku, která zajišťuje správnou izolaci a udržuje konstantní teplotu uvnitř spotřebiče. Pokud jste vyloučily vadu termostatu nebo únik chladiva a máte podezření, že těsnění je poškozené nebo opotřebené, je nezbytné ho včas vyměnit.

V tuto chvíli je skvělá příležitost koupit těsnění za snížené ceny u vybraných druhů

Za zmínku stojí magnetické těsnění mrazáku pro širokou škálu vestavných kombinovaných chladniček Whirlpool o výšce 177 cm nebo magnetické těsnění chladničky ARZ 005.

Pro výměnu těsnění dveří u vestavné lednice Whirlpool jsme pro vás připravili video návod, který vám krok za krokem ukáže, jak na to. Stačí se podívat na náš YouTube kanál, kde video návod najdete pod názvem "Výměna těsnění mrazáku u vestavné lednice Whirlpool". Pokud by se jednalo o vadu termostatu, tak vám může pomoci video "Výměna termostatu u vestavné ledničky Whirlpool ART 6503".

Jak udržet chladničku ve skvělé kondici

Kromě samotné výměny těsnění je důležité také pravidelně udržovat čistotu a hygienu ve vaší lednici či mrazáku. Proto vám nabízíme širokou škálu čisticích prostředků z profesionální řady WPro, které vám pomohou udržet vaše spotřebiče v perfektním stavu.

WPro FRI 102 je sprej na čištění chladniček a mrazáků, který efektivně odstraňuje nečistoty a zápachy, zanechává příjemnou vůni a zajišťuje hygienicky čisté prostředí pro vaše potraviny.

Pohlcovač zápachu značky Wpro DEO 213 zlikviduje všechny nepříjemné pachy v lednici díky vysoce absorbčnímu aktivnímu uhlí a šetrnému gel, který nemá vliv na chuť a vůni vašich uložených potravin

Také doporučujeme používat Nature Fresh absorbční sáčky do chladniček WPro NFS 001. Tyto sáčky dokáží udržet ovoce a zeleninu čerstvé až o 40 % delší dobu oproti skladování bez tohoto speciálního sáčku.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výběru správného těsnění dveří pro váš spotřebič nebo potřebujete poradit s výběrem čisticích prostředků, neváhejte nás kontaktovat. V AP Servisu jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby. Buďte si jisti, že s námi budou vaše spotřebiče vždy v perfektním stavu!

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Jiří Fuller
Specialista na náhradní díly
Jirka rozumí sortimentu rodiny Whirlpool jako málokdo na českém trhu. Za 20 let praxe poznal každý spotřebič doslova do posledního šroubku. Aktivně se zajímá o všechny novinky v oboru.
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Prázdninový výprodej náhradních dílů a příslušenství
Marek Proche

Marek Proche

17. června 2024
4 minuty čtení

Potřebujete originální náhradní díl pro váš spotřebič, což může být vestavná trouba, sporák, pračka, myčka nádobí, sušička prádla, varná deska, lednice, mrazák, kávovar, výrobník ledu, či jiný výrobek od značek Whirlpool, Indesit, Bauknecht nebo Hotpoint? Využijte náš výprodej, kde najdete skladové položky, náhradní díly, profesionální péči a zajímavé doplňky značky Whirlpool WPro. Máme tu vše od náhradních dílů až po originální příslušenství k vašemu spotřebiči.

Zobrazit celý článek
Nezmeškejte akci: Těsnění dveří pro lednice a mrazáky Whirlpool a Indesit se slevou!
Jiří Fuller

Jiří Fuller

3. června 2024
2 minuty čtení

Máte-li lednici, která chladí, ale přesto se vám zdá, že v ní není dostatečně chladno, a nebo máte mrazák, ve kterém se často a rychle vytvoří námraza, může to být způsobeno vadným těsněním dveří. Těsnění je důležitou součástí lednice či mrazáku, která zajišťuje správnou izolaci a udržuje konstantní teplotu uvnitř spotřebiče. Pokud jste vyloučili vadu termostatu nebo únik chladiva a máte podezření, že těsnění je poškozené nebo opotřebené, je nezbytné ho včas vyměnit.

Zobrazit celý článek
Akční nabídka napouštěcích ventilů
Marek Proche

Marek Proche

27. května 2024
4 minuty čtení

Napouštěcí ventily jsou nedílnou součástí mnoha spotřebičů, jako jsou například pračky a myčky nádobí. Jejich správná funkce je klíčová pro bezproblémový chod těchto zařízení. V naší akční nabídce naleznete široký sortiment napouštěcích ventilů různých provedení, které jsou vhodné pro různé typy spotřebičů. V tomto článku se podíváme na různé typy napouštěcích ventilů, jejich použití a možnosti jejich výměny.

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×