Sušička WHIRLPOOL 3LWED4800YQ

EAN kód: 853795165002

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A02 482000006314 Panel rear Console Zadat poptávku
A03 482000011522 Timer 60 Hz Zadat poptávku
A04 482000006315 Main switch ON/OFF Zadat poptávku
A05 480112100522 Screw 8-18 x 5/16 Zadat poptávku
A06 482000013102 Cover terminal block Zadat poptávku
A07 482000011399 Sidepiece right white Zadat poptávku
A08 480110100173 Clip knob Zadat poptávku
A09 482000007518 Screw 8-18 x 5/16 Zadat poptávku
A10 480110100204 Knob switch silver Zadat poptávku
A11 481201229255 W10168168 SWITCH - ROTARY TPA Zadat poptávku
A12 482000011524 Cable harness Zadat poptávku
A13 480112100547 Knob timer ass. white Zadat poptávku
A14 480112100548 Knob On/Off white Zadat poptávku
A15 480110100149 Strap console Zadat poptávku
A16 482000011525 Table top white Zadat poptávku
A17 481228018024 tlacitko 295 Kč
A18 482000011398 Sidepiece left white Zadat poptávku
A19 482000011526 Control panel Zadat poptávku
A20 481232118149 Connector temperature Zadat poptávku
A21 481950218294 Screw Zadat poptávku
A22 480112101237 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
A23 480110100224 Clip control panel Zadat poptávku
B01 481946699042 SHOCK ABSORBER Zadat poptávku
B02 481250218643 Screw 10-24x3/8 Zadat poptávku
B03 481950218332 Screw 8Ax3/8 Zadat poptávku
B04 482000011527 Cover Zadat poptávku
B05 481227138425 MICROSWITCH BELT Zadat poptávku
B06 480112100553 Screw 8-18 x 3/8 Zadat poptávku
B07 482000013048 Cabinet white Zadat poptávku
B08 481946279891 Foot Zadat poptávku
B09 481940118567 CLAMP Zadat poptávku
B10 482000011528 Spring Zadat poptávku
B11 481946689326 STOPPER Zadat poptávku
B12 482000011529 Threaded cap Zadat poptávku
B13 481946698658 zamek 73 Kč
B14 480112100555 Screw Zadat poptávku
B15 481250318004 Screw 6-20x1 1/16 Zadat poptávku
B16 481946818181 GASKET Zadat poptávku
B17 480112100084 Pipe,exhaust and bracket Zadat poptávku
B18 481240478446 CLIP Zadat poptávku
B19 482000006325 Front panel Zadat poptávku
B20 481946698658 zamek 73 Kč
B21 482000011530 Hinge Zadat poptávku
B22 481950318242 Screw 8-18x1/2 Zadat poptávku
B23 480112100079 Lever Zadat poptávku
B24 481946689328 STOPPER Zadat poptávku
B25 481253029115 TUBE BEND Zadat poptávku
B26 482000013103 Seal deflector Zadat poptávku
B27 482000011531 Motor 50 Hz Zadat poptávku
B28 482000011532 Tube discharg. short Zadat poptávku
B29 481252888096 PULLEY Zadat poptávku
B30 481935818142 remen 490 Kč
B32 481940479188 drzak motoru 1 210 Kč
B33 480112100086 Tube,discharg. long Zadat poptávku
B34 482000006324 Plug Hinge Screw Zadat poptávku
B35 481950318241 Screw 6-20x7/8 Zadat poptávku
B36 481950318053 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
B37 481246688589 GASKET Zadat poptávku
B38 481949268756 CLIP Zadat poptávku
B39 482000011533 drzak 408 Kč
B40 482000011534 Clip Zadat poptávku
B41 481201231198 W10237959 LEADED DOOR SW SPST (IEC) Zadat poptávku
B42 481929068391 3397659 Terminal block Zadat poptávku
B43 481940118795 Terminal Block Zadat poptávku
B44 481946818179 GASKET Zadat poptávku
B45 481931038733 Plate connector srew kit Zadat poptávku
B46 481949268643 CLIP Zadat poptávku
B47 482000011535 Door rear Zadat poptávku
B48 481949878126 HANDLE Zadat poptávku
B49 482000011536 Door front Zadat poptávku
B50 481950318042 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
B51 481944019734 PANEL Zadat poptávku
B52 482000011537 Kit 4-way vent Zadat poptávku
C01 482000008499 Čep kolečka 502 Kč
C04 481949268767 SPRING Zadat poptávku
C05 481954019741 Air guide Zadat poptávku
C06 481946818183 tesneni 44 Kč
C07 481946818183 tesneni 44 Kč
C08 480112100557 Nut 3/8 x 16 (R.H.) Zadat poptávku
C09 480112101259 Stopper Zadat poptávku
C11 481950218294 Screw Zadat poptávku
C12 480112101301 Gasket Zadat poptávku
C13 481950318254 Screw 10-16x 3/4 Zadat poptávku
C14 480112101257 Door Lint screen Zadat poptávku
C15 482000013050 Pipe exhaust Zadat poptávku
C16 480112100559 Nut 3/8-16 (L.H.) Zadat poptávku
C17 481944019765 Panel rear air-guide Zadat poptávku
C18 481953238118 WASHER Zadat poptávku
C19 481253598088 Shaft left Zadat poptávku
C20 481953228227 kladka 131 Kč
C21 482000011539 Roller drum Zadat poptávku
C22 481925928864 topeni susicky 2 450 Kč
C23 480112101264 Housing Outlet Zadat poptávku
C24 481900489463 Screw Zadat poptávku
C25 482000013051 Drum Zadat poptávku
C26 480112100602 Screw 8-16x1/2 Zadat poptávku
C27 482000013052 Seal drum Zadat poptávku
C28 482000013104 Filter lint Zadat poptávku
C29 480112101273 W10168175 Thermostat High. Limit 250/170 Zadat poptávku
C30 480112100099 Clip Zadat poptávku
C31 480112101268 Temper.limiter Zadat poptávku
C32 480112101266 Bracket Heater Box Zadat poptávku
C33 480112100562 Fan wheel Zadat poptávku
C34 480112100394 W10168174 Thermostat intern.Bias Zadat poptávku
C35 480113100308 Cabinet fan wheel Zadat poptávku
C36 480112101272 Drain strip Zadat poptávku
C37 481925928861 Heating element box Zadat poptávku
C38 481950318042 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
C39 480112100111 Drum lifter Zadat poptávku
C40 481944019767 Panel front air-guide Zadat poptávku
C41 480112101267 Grille Outlet Zadat poptávku
C42 480112101258 Thermal fuse Zadat poptávku
C43 481946818187 tesneni 24 Kč
C44 482000011540 Clip Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.