Sušička WHIRLPOOL 3LWED5500YW

EAN kód: 853795465002

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A02 482000013084 Control panel cpl. Zadat poptávku
A03 482000012941 Knob control Zadat poptávku
A04 482000013085 User board Zadat poptávku
A05 482000013034 Seal user interface Zadat poptávku
A06 482000012692 Clamping sleeve Zadat poptávku
A07 482000013086 Plug upper rear panel Zadat poptávku
A08 480112100602 Screw 8-16x1/2 Zadat poptávku
A09 482000013087 Rear panel console Zadat poptávku
A10 480112100522 Screw 8-18 x 5/16 Zadat poptávku
A11 482000013088 Table top white Zadat poptávku
A12 482000013089 Control unit Zadat poptávku
A13 481950218294 Screw Zadat poptávku
A14 480110100224 Clip control panel Zadat poptávku
A15 480112101236 Cover Terminal Block Zadat poptávku
A16 482000013090 Bracket motor control Zadat poptávku
A17 480112101237 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
A18 480110100173 Clip knob Zadat poptávku
A19 482000013091 Cable harness main Zadat poptávku
A20 482000013092 Cable harness user interface Zadat poptávku
A21 482000013033 Nut Zadat poptávku
A22 482000012682 Seal control panel Zadat poptávku
A23 482000012946 Spacer knob Zadat poptávku
B01 481950318241 Screw 6-20x7/8 Zadat poptávku
B02 481946699042 SHOCK ABSORBER Zadat poptávku
B04 481929068391 3397659 Terminal block Zadat poptávku
B05 481227138425 MICROSWITCH BELT Zadat poptávku
B06 481946698658 zamek 73 Kč
B07 482000013048 Cabinet white Zadat poptávku
B08 481946279891 Foot Zadat poptávku
B09 481940118567 CLAMP Zadat poptávku
B10 482000011528 Spring Zadat poptávku
B11 481946689326 STOPPER Zadat poptávku
B12 482000011529 Threaded cap Zadat poptávku
B13 481240478446 CLIP Zadat poptávku
B14 481940118795 Terminal Block Zadat poptávku
B15 481950218294 Screw Zadat poptávku
B16 482000013093 Seal door Zadat poptávku
B17 481946698658 zamek 73 Kč
B18 481946689328 STOPPER Zadat poptávku
B19 482000011534 Clip Zadat poptávku
B20 482000013094 Bracket cabinet Zadat poptávku
B21 481241719013 Hinge right Zadat poptávku
B21 481241719014 Hinge left Zadat poptávku
B22 481249238382 Spring door Zadat poptávku
B23 482000013095 Seal spill guard Zadat poptávku
B24 482000011527 Cover Zadat poptávku
B25 480112100084 Pipe,exhaust and bracket Zadat poptávku
B26 482000013049 Pulley Zadat poptávku
B27 482000011531 Motor 50 Hz Zadat poptávku
B28 481253029115 TUBE BEND Zadat poptávku
B29 481252888096 PULLEY Zadat poptávku
B30 481935818142 remen 490 Kč
B31 482000013096 Seal foam Zadat poptávku
B32 481940479188 drzak motoru 1 210 Kč
B33 481931038733 Plate connector srew kit Zadat poptávku
B34 482000006323 Door lock Zadat poptávku
B35 482000011532 Tube discharg. short Zadat poptávku
B36 481950318042 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
B37 480112100086 Tube,discharg. long Zadat poptávku
B38 481950318022 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
B39 482000011533 drzak 408 Kč
B40 481950318042 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
B41 481946818179 GASKET Zadat poptávku
B42 482000013097 Handle door white Zadat poptávku
B43 481949268643 CLIP Zadat poptávku
B44 481241618388 Door inner Zadat poptávku
B45 481950318242 Screw 8-18x1/2 Zadat poptávku
B46 482000013098 Door front white Zadat poptávku
B47 481944019734 PANEL Zadat poptávku
B48 481244010448 Front panel Zadat poptávku
B49 480112100079 Lever Zadat poptávku
B50 481250318004 Screw 6-20x1 1/16 Zadat poptávku
B51 481953228227 kladka 131 Kč
B52 480112100082 Ring Zadat poptávku
B53 481201230543 W10186596 4 - WAY DYER VENT KIT Zadat poptávku
C01 482000008499 Čep kolečka 502 Kč
C02 481950218332 Screw 8Ax3/8 Zadat poptávku
C04 480112101091 Door lint screen Zadat poptávku
C05 481954019741 Air guide Zadat poptávku
C06 481946818183 tesneni 44 Kč
C07 481946818183 tesneni 44 Kč
C08 480112100557 Nut 3/8 x 16 (R.H.) Zadat poptávku
C09 482000013099 Cable harness sensor Zadat poptávku
C10 480112100599 Lens drum light Zadat poptávku
C11 481950318053 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
C12 480110100473 Screw 8-18 x 1/2 Zadat poptávku
C13 480112100112 filtr 1 176 Kč
C14 481925928864 topeni susicky 2 450 Kč
C15 480112101273 W10168175 Thermostat High. Limit 250/170 Zadat poptávku
C16 480112100559 Nut 3/8-16 (L.H.) Zadat poptávku
C17 480113100387 Panel rear bulkhead Zadat poptávku
C18 481953238118 WASHER Zadat poptávku
C19 482000008500 W10359272 CN - SHAFT-DRUM ROLLER Zadat poptávku
C21 482000011539 Roller drum Zadat poptávku
C22 481950218294 Screw Zadat poptávku
C23 480112101096 Cabinet ass. vent Zadat poptávku
C24 481949268767 SPRING Zadat poptávku
C25 482000013051 Drum Zadat poptávku
C27 482000013052 Seal drum Zadat poptávku
C28 480112100111 Drum lifter Zadat poptávku
C29 480112100099 Clip Zadat poptávku
C31 481900489463 Screw Zadat poptávku
C32 482000013050 Pipe exhaust Zadat poptávku
C33 480112101259 Stopper Zadat poptávku
C34 480113100389 Electrode sensor Zadat poptávku
C35 480112101098 Bracket drum light Zadat poptávku
C36 482000013100 Housing outlet Zadat poptávku
C37 480112100562 Fan wheel Zadat poptávku
C38 482000011540 Clip Zadat poptávku
C39 481944019767 Panel front air-guide Zadat poptávku
C40 480112101107 Grille Zadat poptávku
C41 481946818187 tesneni 24 Kč
C42 480112101099 Thermister Zadat poptávku
C44 480112101271 Housing Blower Zadat poptávku
C45 481246699052 Drain strip Zadat poptávku
C46 481925928861 Heating element box Zadat poptávku
C47 480112101268 Temper.limiter Zadat poptávku
C48 481931038736 Accessories heating Zadat poptávku
C49 480112101266 Bracket Heater Box Zadat poptávku
C51 480112101258 Thermal fuse Zadat poptávku
C52 481950318254 Screw 10-16x 3/4 Zadat poptávku
C53 482000013101 Shield blower Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.