Sušička WHIRLPOOL 3XWED5705SW

EAN kód: 853729865000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 480112100554 Cabinet Zadat poptávku
001 1 481246688589 GASKET Zadat poptávku
011 0 481900279810 Foot long Zadat poptávku
011 0 481946279891 Foot Zadat poptávku
021 0 481244010451 Front panel Zadat poptávku
024 0 480112100543 Panel rear rear console Zadat poptávku
025 0 480112100545 Bracket control Zadat poptávku
025 1 481240448838 Hinge Zadat poptávku
030 0 481244010423 TABLE TOP Zadat poptávku
040 0 481941719497 HINGE Zadat poptávku
040 1 481949268756 CLIP Zadat poptávku
050 0 481944019734 PANEL Zadat poptávku
084 0 481946699042 SHOCK ABSORBER Zadat poptávku
086 1 481950618024 Nut push-in Zadat poptávku
100 0 481944019732 Door front Zadat poptávku
100 1 481944019756 Door rear Zadat poptávku
100 2 481946689329 Stay Zadat poptávku
110 0 481949878126 HANDLE Zadat poptávku
130 0 481946698658 zamek 73 Kč
191 0 481946818179 GASKET Zadat poptávku
191 1 481946818181 GASKET Zadat poptávku
200 0 481241818566 Drum Zadat poptávku
211 0 481952878089 kolecko 768 Kč
211 1 481953598594 SHAFT Zadat poptávku
211 2 481253598088 Shaft left Zadat poptávku
223 0 481251528087 Drum lifter Zadat poptávku
271 0 481935818142 remen 490 Kč
272 0 481252888096 PULLEY Zadat poptávku
272 1 481946689328 STOPPER Zadat poptávku
273 0 481952888108 kolecko kladky 588 Kč
273 1 481940479189 BRACKET Zadat poptávku
273 2 481946689326 STOPPER Zadat poptávku
290 0 480112100561 Gasket drum Zadat poptávku
301 0 480112100551 Control panel Zadat poptávku
301 1 481245210869 Sidepiece control panel Zadat poptávku
301 2 481900388326 Screw Zadat poptávku
331 0 480112100547 Knob timer ass. white Zadat poptávku
331 1 480110100204 Knob switch silver Zadat poptávku
331 2 480110100173 Clip knob Zadat poptávku
333 0 480112100548 Knob On/Off white Zadat poptávku
355 0 481228018024 tlacitko 295 Kč
400 0 481236138027 MOTOR 240 VOLT Zadat poptávku
400 1 481940479188 drzak motoru 1 210 Kč
400 2 481940118567 CLAMP Zadat poptávku
443 0 480112100562 Fan wheel Zadat poptávku
456 0 481225928924 Heating element Zadat poptávku
456 1 481925928861 Heating element box Zadat poptávku
480 0 480112100546 Cable harness Zadat poptávku
480 1 481932118275 CONNECT.CABLE Zadat poptávku
480 2 480112100552 Connector Zadat poptávku
480 3 480112100549 Connector Zadat poptávku
480 4 481232058101 CABLE Zadat poptávku
482 1 481926823052 BOLT Zadat poptávku
483 2 481229068251 Connector PTS relay Zadat poptávku
483 3 481229068249 Connector timer Zadat poptávku
483 4 481903347243 Connector Zadat poptávku
483 5 481252648063 Plug door switch Zadat poptávku
490 0 480112100556 Cable mains Zadat poptávku
491 0 481929068391 3397659 Terminal block Zadat poptávku
491 1 481940118795 Terminal Block Zadat poptávku
491 2 481931038733 Plate connector srew kit Zadat poptávku
500 0 481228218877 TIMER Zadat poptávku
500 1 481246228563 Cover terminal block Zadat poptávku
551 0 481928248311 termostat susicky 980 Kč
551 1 481940118734 termostat 980 Kč
564 0 481928228665 pojistka tepelna 653 Kč
564 1 481925228095 pojistka 295 Kč
620 0 480112100507 Switch temperature Zadat poptávku
620 1 481227618454 Switch wrinkle guard Zadat poptávku
621 0 481227618367 Main switch ON/OFF Zadat poptávku
623 0 481227138425 MICROSWITCH BELT Zadat poptávku
623 1 481240448899 Lever microswitch Zadat poptávku
630 0 481227138426 Door Lock Zadat poptávku
741 0 481244138013 Cabinet fan wheel Zadat poptávku
743 0 481944019765 Panel rear air-guide Zadat poptávku
743 1 481944019767 Panel front air-guide Zadat poptávku
743 2 481954019741 Air guide Zadat poptávku
743 3 481246699052 Drain strip Zadat poptávku
751 0 481944019766 kryt 155 Kč
751 1 481944019764 Door lint screen Zadat poptávku
751 2 481245838065 mrizka 102 Kč
751 3 481248128168 Filter fluff Zadat poptávku
787 0 481253018017 sada odvětrávací 1 229 Kč
787 2 480112100084 Pipe,exhaust and bracket Zadat poptávku
787 3 481253029115 TUBE BEND Zadat poptávku
787 4 480112100085 Tube,discharg. short Zadat poptávku
787 5 480112100086 Tube,discharg. long Zadat poptávku
787 6 480112100558 Hose Zadat poptávku
792 0 481946818187 tesneni 24 Kč
793 0 481946818183 tesneni 44 Kč
900 1 481950618026 NUT Zadat poptávku
900 2 481903394427 Clip Zadat poptávku
900 3 481949268753 Clip grounding Zadat poptávku
900 4 481949268611 CLIP Zadat poptávku
900 5 481949268643 CLIP Zadat poptávku
900 6 481231618018 STAPLE Zadat poptávku
900 7 481226318003 Plug drum Zadat poptávku
900 8 481240118653 Bracket heater box Zadat poptávku
900 9 481949268644 Clip fix Zadat poptávku
901 1 480112100099 Clip Zadat poptávku
910 0 481950318261 Screw 11-16x3/4 Zadat poptávku
910 1 480112100544 Screw 8-18 x 3/8 Zadat poptávku
910 2 481950218294 Screw Zadat poptávku
910 3 481950218284 Screw 8-32x5/16 Zadat poptávku
910 4 481950318051 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
910 5 481950318053 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
910 6 480112100553 Screw 8-18 x 3/8 Zadat poptávku
910 7 480112100555 Screw Zadat poptávku
910 8 481250318004 Screw 6-20x1 1/16 Zadat poptávku
910 9 481950318242 Screw 8-18x1/2 Zadat poptávku
911 1 481250218643 Screw 10-24x3/8 Zadat poptávku
911 2 481950318241 Screw 6-20x7/8 Zadat poptávku
911 3 481950318042 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
911 4 481950218332 Screw 8Ax3/8 Zadat poptávku
911 5 480112100522 Screw 8-18 x 5/16 Zadat poptávku
911 6 481950318254 Screw 10-16x 3/4 Zadat poptávku
911 7 481900489463 Screw Zadat poptávku
914 3 480112100557 Nut 3/8 x 16 (R.H.) Zadat poptávku
914 4 480112100559 Nut 3/8-16 (L.H.) Zadat poptávku
921 0 480112100082 Ring Zadat poptávku
921 1 481953228227 kladka 131 Kč
921 2 481953238118 WASHER Zadat poptávku
931 1 481949258135 SPRING Zadat poptávku
931 3 481949268767 SPRING Zadat poptávku
962 0 481246228265 COVER Zadat poptávku
963 0 481946688973 Cover protect. Zadat poptávku
965 0 481946258177 Threaded cap white Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.